Anesteziologie

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (24)

MUDr. Iva Lerchová

Ordinaci jsem navštívila v roce 2017 a pořád mi to leží v hlavě. Jak tu někdo psal, vybrala jsem si dr. Lerchovou na základě recenzí, protože jsem po kolabsu slinivky a péče o 5měsíční miminko (od kterého jsem byla na JIP odloučená) byla dost citlivá a měla velký strach o své zdraví. Z obav, aby se zánět nevrátil, mě sama od sebe na gastroentero odeslala moje obvodní lékařka dříve, než říkala propouštěcí zpráva z nemocnice.
    Paní doktorka se chovala odporně. Obvinila mě, že mrhám prostředky, že vyšetření jsou drahá. Vyloženě se na mě vybila, přivedla mě k slzám tehdy a už bych k ní nikdy nešla.
    Takže pokud hledáte lékaře s citlivým přístupem, možná má paní doktorka i dobré dny, možná dělá vyšetření velmi profesionálně, ale hledala bych jinde.
    Ke mě se chovala tak nadřazeně a především neférově, že jen posílila moje trauma z lékařů a mou nedůvěru vůči nim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    MUDr. Iva Lerchová poradenství v oblasti výživy

Dobry den, vsude jsem na pani doktorku cetla jen a jen chvalu proto jsem si ji i vybrala, ale mam pocit, ze jsem tedy byla u uplne jine lekarky!!! Pokud mela pocit, ze me ma lekarka za ni poslala zbytecne, mohla to rict v klidu a mile a ne semnou jednat jak s nekym, kdo ji ubira cas. Byla jsem velice zaskocena jejim jednanim,kterym mi vehnala az slzy do oci.

Kontakt

Švédská 109/45, Slezská Ostrava 71200 Zobrazit v Goole Maps
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR