DOKTOR KLAIN MEDICAL s.r.o., PL stomatolog

(4 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

DOKTOR KLAIN MEDICAL s.r.o., PL stomatolog

Moskevská 41/658

46001 , Liberec , liberecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

DOKTOR KLAIN MEDICAL s.r.o., PL stomatolog

Valdštejnská 17/281

46001 , Liberec , liberecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Š
  Lékař: MDDr. Kateryna Havrylyuk Jiný

  Paní doktorku i sestřičku musím pochválit. Dcera měla strach z prvního vrtání, vše ji paní doktorka hezky vysvětlila ukázala, dcera otevřela pusinku a celou dobu spolupracovala. Za sebe musím jen chválit. Čekací doba v čekárny je minimální, převážně jdeme na čas. Jsme rádi, že máme takovou paní zubařku i sestřičku .


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Roman Pistun

  Jeden z nejlepších zubařů, kterého jsem zatím potkal. Pečlivý a příjemný. Dává si záležet na tom, aby jeho práce byla kvalitní a nic neodflákne, i kdyby si vás měl pozvat na dvakrát.

  Vřele doporučuji.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Kateryna Havrylyuk

  Paní doktorka i sestřička jsou dámy na svém místě s přátelským, avšak velmi profesionálním přístupem a úsměvem na tváři. Do ordinace vstupuji vždy na čas, kdy jsem objednána, nikdy jsem nijak výrazně nečekala. Dopředu vím, co mě příště čeká, kolik to bude stát, rozesílají sms s připomínkou termínu. Můj panický strach ze zubaře se pomalu ale jistě vytrácí a do ordinace se vlastně i docela těším. Díky anestezii, o kterou žádám, je většina zákroků bezbolestná. Jsem nesmírně vděčná za takovou ordinaci a děkuji.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Kateryna Havrylyuk bolesti zubov

  priemne prostredie,super pani doktorka ,mila,profesionalna bol som milo prekvapeny vysokym profesionalny pristupom,podakovanie taktiež patri sestričke.Dakujem


  Došlo k chybě, zkuste to znovu