(3 názory)

46001 , Liberec , liberecký

Valdštejnská 17/281

46001 , Liberec , liberecký

Lékař: MDDr. Roman Pistun

Jeden z nejlepších zubařů, kterého jsem zatím potkal. Pečlivý a příjemný. Dává si záležet na tom, aby jeho práce byla kvalitní a nic neodflákne, i kdyby si vás měl pozvat na dvakrát.

Vřele doporučuji.

Lékař: MDDr. Kateryna Havrylyuk

Paní doktorka i sestřička jsou dámy na svém místě s přátelským, avšak velmi profesionálním přístupem a úsměvem na tváři. Do ordinace vstupuji vždy na čas, kdy jsem objednána, nikdy jsem nijak výrazně nečekala. Dopředu vím, co mě příště čeká, kolik to bude stát, rozesílají sms s připomínkou termínu. Můj panický strach ze zubaře se pomalu ale jistě vytrácí a do ordinace se vlastně i docela těším. Díky anestezii, o kterou žádám, je většina zákroků bezbolestná. Jsem nesmírně vděčná za takovou ordinaci a děkuji.

Lékař: MDDr. Kateryna Havrylyuk bolesti zubov

priemne prostredie,super pani doktorka ,mila,profesionalna bol som milo prekvapeny vysokym profesionalny pristupom,podakovanie taktiež patri sestričke.Dakujem