Služby

DOKTOR KLAIN MEDICAL s.r.o., PL stomatolog logo

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MDDr. Kateryna Havrylyuk Jiný

Paní doktorku i sestřičku musím pochválit. Dcera měla strach z prvního vrtání, vše ji paní doktorka hezky vysvětlila ukázala, dcera otevřela pusinku a celou dobu spolupracovala. Za sebe musím jen chválit. Čekací doba v čekárny je minimální, převážně jdeme na čas. Jsme rádi, že máme takovou paní zubařku i sestřičku .

MDDr. Roman Pistun

Jeden z nejlepších zubařů, kterého jsem zatím potkal. Pečlivý a příjemný. Dává si záležet na tom, aby jeho práce byla kvalitní a nic neodflákne, i kdyby si vás měl pozvat na dvakrát.

Vřele doporučuji.

MDDr. Kateryna Havrylyuk

Paní doktorka i sestřička jsou dámy na svém místě s přátelským, avšak velmi profesionálním přístupem a úsměvem na tváři. Do ordinace vstupuji vždy na čas, kdy jsem objednána, nikdy jsem nijak výrazně nečekala. Dopředu vím, co mě příště čeká, kolik to bude stát, rozesílají sms s připomínkou termínu. Můj panický strach ze zubaře se pomalu ale jistě vytrácí a do ordinace se vlastně i docela těším. Díky anestezii, o kterou žádám, je většina zákroků bezbolestná. Jsem nesmírně vděčná za takovou ordinaci a děkuji.

MDDr. Kateryna Havrylyuk bolesti zubov

priemne prostredie,super pani doktorka ,mila,profesionalna bol som milo prekvapeny vysokym profesionalny pristupom,podakovanie taktiež patri sestričke.Dakujem