(14 názorů)

46001 , Liberec , liberecký

Valdštejnská 17/281

46001 , Liberec , liberecký

Lékař: MDDr. Roman Pistun

Jeden z nejlepších zubařů, kterého jsem zatím potkal. Pečlivý a příjemný. Dává si záležet na tom, aby jeho práce byla kvalitní a nic neodflákne, i kdyby si vás měl pozvat na dvakrát.

Vřele doporučuji.

Lékař: MDDr. Roman Pistun Výměna plomby

Jedním slovem super a mohu všem jen doporučit. Pan doktor je ohleduplný a svojí práci odvádí perfektně a bezbolestně. Nabízel mi i umrtvení, ale nebylo potřeba, protože zákrok byl prováděn citlivě.

Lékař: MDDr. Roman Pistun Extrakce zubu moudrosti

Stručně a jasně - tuto ordinaci mohu jen doporučit. Pan doktor je odborník na svém místě. Příjemný doktor, milá sestřička. Bezbolestné a rychlé. Děkuji.

Lékař: MDDr. Roman Pistun Silná bolest zubu

Zubařů se hrozně bojím, protože mám dřívější špatné zkušenosti. Na to jak jsem velký srab a chci u zubaře injekce snad na všechno tak jsme to zkusili bez ní kvůli mému těhotenství 31+6. Pan doktor je úžasný, profesionální, ale i má neskutecne lidský přístup, sestřička z ordinace byla neskutečně milá, hodná a ochotná.
    Nikdo na mě nekřičeli, ba naopak jsem byla ráda, že jsem se odhodlala se svým problémem do ordinace přijít. Kdyby někdy znovu bylo potřeba, tak opět k tomuto panu doktorovi! :)

Lékař: MDDr. Kateryna Havrylyuk

Paní doktorka i sestřička jsou dámy na svém místě s přátelským, avšak velmi profesionálním přístupem a úsměvem na tváři. Do ordinace vstupuji vždy na čas, kdy jsem objednána, nikdy jsem nijak výrazně nečekala. Dopředu vím, co mě příště čeká, kolik to bude stát, rozesílají sms s připomínkou termínu. Můj panický strach ze zubaře se pomalu ale jistě vytrácí a do ordinace se vlastně i docela těším. Díky anestezii, o kterou žádám, je většina zákroků bezbolestná. Jsem nesmírně vděčná za takovou ordinaci a děkuji.

Lékař: MDDr. Kateryna Havrylyuk bolesti zubov

priemne prostredie,super pani doktorka ,mila,profesionalna bol som milo prekvapeny vysokym profesionalny pristupom,podakovanie taktiež patri sestričke.Dakujem

Lékař: MDDr. Kateryna Havrylyuk

Poprve v zivote se uz nebojim chodit k zubari. Pani doktorka i sestricka jsou hodne a mile. Trhani moudraku uplna lahoda, oproti jinym zubarum. Za me doporucuji!

Lékař: MDDr. Kateryna Havrylyuk

Pani doktorka je velice pozorná a usměvava! Mě se líbil ji profesní přístup a spolupráce s sestřičkou! Rada se vrátím zase! Zlaté ručičky, zlaté srdíčko! S pozdravém!

Lékař: MDDr. Vasyl Yosypchuk

Dnes jsem navstivila ordinaci pana Yosypchuka a je to vynikajici specialista.Ma velmi profesionalni a lidsky pristup,dekuji za skvele osetreni

Lékař: MDDr. Kateryna Havrylyuk

Doporučuji. Od zákroku MUDr.Šrola z Liberce, a to již v roce 1990 mám panický strach že zubaře. Ovšem paní doktorka je velice empatická, ohleduplná, profesně erudovaná, ochotná a hlavně trpělivá. Mgr. Ladislav Novotný