DENTAL IMAGE s.r.o.

(1 názorů)

Vítáme Vás na stránkách stomatologického zařízení Dental Image, které se nachází v Stomatologickém centru Háje. Naše společnost nabízí moderní způsob stomatologické péče pro všechny věkové kategori... Více

DENTAL IMAGE s.r.o.

Kosmická 2/537

14900, Praha 11

Naše společnost nabízí moderní způsob stomatologické péče pro všechny věkové kategorie. Naším záměrem je péče o celé rodiny, velký důraz klademe na prevenci. Máme zde ordinace zubních lékařů, ordinaci dentálních hygienistek a specializované studio na bělení zubů. Ordinace jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a nabízí nejmodernější stomatologické služby, šetrné a bezbolestné ošetřenÍ.

Naši klienti jistě uvítají:
- naše stomatologické zařízení má smlouvy se zdravotními pojišťovnami – VZP, OZP, VOZP a ZPMV. Základní péče je u klientů těchto pojišťoven hrazena ze zdravotního pojištění.
- dostupnost našeho zařízení – nachází se u stanice metra Háje a také možnost parkování na vlastním parkovišti v areálu objektu.

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv stomatologického zařízení Dental Image..

Zákroky

• Zubní kaz
  • Bolest zubů
  • Krvácení dásní
  • Zápach z úst

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Barbora Berková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• T

Nevím co napsat! Prostě DOPORUČUJI ☺️. Vždy si super pokecáme a i přitom odvede práci na jedničku.