Centrum zdravotní péče Jirny

(3 názory)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Centrum zdravotní péče Jirny

Tovární 19

25090 , Jirny , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Otakar Štanc

  Urolog, MUDr.

  • D
   Umístění: jiné místo

   ​Špičkový přístup, s kterým jsem se dlouho nesetkal. Pan doktor postupuje systematicky, a přistupuje k pacientovi tak, že mu na zlepšení jeho stavu záleží. Je to člověk na svém místě, za kterého můžeme být v dnešní době vděčni.


 • Romana Richterová

  Urolog, MUDr.

  • D
   Umístění: Centrum zdravotní péče JirnySlužby: Jiný

   Naprosto bezkonkurenční přístup paní doktorky.
   Kéž by taková profesionalita a komunikace fungovala na všech odděleních. Vše mi bylo vysvětleno a moje hloupé dotazy neměly zpětnou vazbu v podobě výsměchu nebo nějakých vyhořelých řečí, ale naopak mi vše důkladně vysvětlila a pomohla mi. Vřele doporučuji ! Mám velké štěstí, že je paní doktorka blízko mého bydliště a vím, kam jít případně bez ostychu nebo obav znovu.

  • U paní doktorky jsem byla zatím pouze jednou. Je velmi vstřícná a její přístup profesionální. Pečlivě s pacientem probere jeho obtíže a vysvětlí postup léčby. Dělala mi dvě vyšetření - popíše postup vyšetření a oddůvodní, proč ho chce provést. Poté se zeptá, zda s výkonem souhlasím, což se mi stává opravdu výjimečně. Vyšetření není přes jeho povahu vůbec nepříjemné a paní doktorka s pacientem celou dobu komunikuje. Mohu jen doporučit!