(13 názorů)

25601, Benešov, středočeský

• Jan Koláčný

Pediatr, MUDr.

• N

Pan doktor mi několikrát velice pomohl a odstranil to co minulý doktor zanedbal. Asi 6 let se léčím s astmatem. Pan doktor mě podporuje v mých zájmových činností a vždy se ptá na mé výsledky. Při mírném zhoršení zakročí a věnuje mi veškerou pozornost. Nemohu si rozhodně stěžovat.
      N.T.

• M

Vážený pan Koláčný se dětem nevěnuje, téměř je nevyšetřuje a s prominutím si myslím, že svou funkci fláká. Možná, že to sám takhle nechce, ale bohužel asi není takového ražení, že je lepší dělat jednu věc a pořádně a ne více věcí a na nic. Jde o to, že pan doktor pracuje na několika místech naráz, má odbornost pediatrie avšak i imunologie-alergologie, ale myslím, že to nejen časově nezvládá, ale je již i protivný a nedůkladný a právě přitom především děti potřebují péči, my dobrou zkušenost nemáme a již jsme jinde. U zlaté paní doktorky, jejíž péče se s panem Koláčným nedá srovnat. Já mám děti čtyři a z toho kloučka s velmi špatnou imunitou, který měl náběh na astma, přičemž pan doktor s tímto absolutně nic nedělal.
      Čili já se mohu osobně přiklonit k negativním hodnocením, zejména, co se týče velmi nedůkladných vyšetření a péče, s tím, že pan doktor často odvětí: "to je dobré" nebo "to bude tímto", ale přitom zodpovědnou jistotu rozhodně nemá- určitě tedy pana "doktora" nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře