Vlastimila Hájková, pediatr Třemošnice

MUDr. Vlastimila Hájková

Pediatr Více

Budovatelů 420, Třemošnice
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Nejsme mistni, ale kdykoliv bylo nutne vyhledat pediatra jela jsem k ni. Vzdy nas ochotne prijala a pomohla. Kdyby byla u nas, hned k ni budeme chodit pravidelne.

dobrý den, každý má svého lékaře svůj názor, co se týče této pediatričky, musím konstatovat, že mi jako dítěti zachránila celý imunitní systém. dnes mám již dospělé děti, které byly jejími pacienty, jelikož odmala měly také zdravotní problémy, vím na 100 %, že se "šťourala" tak dlouho, dokud nepřišla na příčinu onemocnění, Jelikož je to stará poctivá škola, tak antibiotika v žádném případě nepředepisuje zbytečně opakovaně či při běžném virovém onemocnění jako je rýma či kašel. Od maminek kolem mne sem slýchala různé názory, ale samy maminky musí podotknout, že je pro ně milejší, když poprosí lékaře, at jim napíše antibiotikum a dítě je fit do pár dnů, než aby místo přírodních prostředků vyléčily nemocného človíčka za delší dobu. Závěr: této doktorce můžem jen děkovat, protože poctivějšího a čestnějšího člověka málo kde v této branži najdete. děkuji

Dobrýden,
dnes jsem již dospělá, ale jako dítě jsem navštěvovala ordinaci paní Dr. Hájkové. Musím souhlasit s tím, že paní doktorka je na děti milá, ale to je taky vše. Což je v tomto oboru opravdu málo. Na vše raději ATB - a její specialitou je penicilin. Ten dává na cokoli i na rýmu. U mě zanedbala zápal plic a závažný problém v oblasti urologie. S problémy se potýkám dodnes. Mámě došla trpělivost a paní doktorku jmse opustli. A vím, že její znalosti a medicínské praktiky se nijak nezměnily.

Bohužel jsme nebyli spokojeni. Paní doktorka je sice na děti milá, ale snažila se často bagatelizovat problémy, s kterými jsme za ní přišli. Nakonec jsme vždy skončili v nemocnici.... Našla jsem si jinou pečlivější lékařku, která chtěla přijít na kloub našeho problému. Pokud máte dítě, které má párkrát v roce rýmu, tak v poho, ale při chronických a vážnějších onemocnění hledejte raději jinde.......

dobrá doktorka

Jedna z nejlepších pediatriček v mé branži

snad ještě neordinuje