Vítězslava Nezvala 2678 , Most
Soukromá gastroenterologická ambulance a endoskopie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance a endoskopie Jiný

Dnes jsem byla na endoskopii a mela jsem opravdu strach, nicmene cely proces netrval dele nez 5minut. Sestricka i pan doktor byli velice prijemni a profesionalni. Nic tak hrozneho, diky profesionalnimu pristupu lekare i sestricky, to nebylo. Moc jim dekuji za vyvraceni meho strachu

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance a endoskopie Jiný

Dnes jsem absolvovala návštěvu u p. doktora s gastrologickým vyšetřením a musím říct, že jsem se toho opravdu bála. Ovšem p. doktor je velmi profesionální a lidský, takže strach byl najednou pryč a než jsem se nadála, tak byla i hadice z krku venku. Moc děkuji p. doktorovi a vážím si toho, že tady v Mostě ještě takový páni doktoři jsou. Sestřička též příjemná. Moc chválím celou ordinaci a přeji jim hlavně ZDRAVÍČKO v této době Covid 19

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance a endoskopie Jiný

Dne 10.2.2020 jsem u pana doktora MUDr. Vlastimil Woznica podstoupila kolonoskopie, která byla úplně bez bolesti. Objednání nebylo dlouhé a výkon proveden přesně podle času, porsonál hodný. Už bych jinam nešla.

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance a endoskopie

Vkusně zařízená a dobře vybavená ordinace, příjemný personál. Se zdravotním přínosem to už bylo horší. Odnesl jsem si dojem zbytečné návštěvy.

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance a endoskopie kolo

22.1.2018 jsem absolvoval koloskopii u pana Em.primare dr.Woznici.dekuji za perfektne odvedenou praci a lidsky pristup p,doktora a jeho sester. Jiri Santroch.

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance a endoskopie

Dnes - 13.11.2017 jsem absolvovala kolonoskopii u p. doktora Woznici v soukromé ordinaci v Mostě. Musím jen potvrdit předchozí názory. Sestry i doktor jsou lidi na správném místě. Naprosto profesionální přístup !!! Sestricky i p. doktor Woznica jsou velmi milý, chápavý a ohleduplni. Ordinace je moc hezky zarizena a vyvolává tak příjemné a klidné prostředí. Za dnešní vyšetření jim patří mé velké díky !!!

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance a endoskopie

Dnes jsem byl na gastroskopii a mohu jen potvrdit co tu bylo už několikrát psáno.Perfektní přístup k pacientovi a vysvětlení celého zákroku.Tuto ordinaci mohu jen doporučit.

Jsem nadšený dne 17.2.17.jsem byl na koloskopii,měl jsem s Toho obavy ale byli uplně zbytečné.Ani jsem nic necítil A To jsem neusnul :Přistup personálu perfektní,takže za sebe doporučuji.Za1. je to v centru v přízemí Krásné prostředí Nečekáte a nakonec milý personál prostě jedině sem děkuji Je to poprvé co někoho chválím Tak si toho važte L. Liška ps. sestra Kamila je anděl.

Nevím..., čím bych začal. U pana doktora jsem byl již 2x, jednou na gastroskopii a nyní na kolonoskopii. A výsledek ? Není nutné psát, protože to je tak dobře sehraný tým, sestřičky jsou opravdu super!! Řeknou Vám co se bude dít apod, a pan doktor ? Dle mého názoru jeden z nejlepších, profesionál! Nikdy jsem žádného lékaře nehodnotil, ale zde musím. Být tu 10 hvězdiček, tak jich dám 11.

Je mi líto, že píšu tento názor. Musím potvrdit, že přístup sestřiček i pana doktora je opravdu jak tu píšete. Ale co mě tedy dost vytočilo, že mi předepsal léky, které mám zakázány brát! I přesto, že to věděl! Postup lékaře, který vás chce ohrozit na životě není vůbec dobrý!