Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Purkyňova 446, Náchod
Oblastní nemocnice Náchod a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Oblastní nemocnice Náchod a.s. Jiný

Již dvakrát jsem u něj absolvovala zákrok vyjmutí trombu z hemoroidu po porodech v šestinedělí. Žádné lokální umrtvení, empatický přístup na nule, nevhodné "kecy"
u první zkušenosti s tímto panem ve stylu "zvládla jste porod, zvládnete tohle" nebo řešil celou dobu zcestně příjmení mé lékařky. Na konec vždy dodal, že ví že to je krutá bolest a že to říká všem svým pacientům a oni mu nevěří.... Nezmohla jsem se bolestí na nic, jen jsem vždy utekla pryč. Tento lékař by už v ordinaci neměl co dělat, je to opravdu ostuda Náchoda a věřím, že nejsem první ani poslední, která díky němu odkládala chirurgický výkon nebo vyhledala služby jiného odborníka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

X
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu machr, díky němu sem si užil přes půl roku nekřestanských bolestí i s užíváním opiatovych kapek, ktreré mi ani on sám nenapsal. Nakonec jsem navštívil odborníka jiném okrese, navrhl úplně jiný způsob léčby (medikaméntozní) + doporučil i něco dalšího. Od tohoto taky lékaře bych si nenechal ani obvázat koleno. Dělá ostudu jak nemocnici tak i lékařskému stavu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

G
Ověřeny pacient

Milý pan doktor, vše mi vysvětlil, byl usměvavý. Při bolestivé injekci mě uklidňoval a vyprávěl. I při následné kontrole byl v dobré náladě a vtipkoval.

M
Ověřeny pacient

Souhlasím s předchozím názorem.MUDr.Louma léčil moji matku a po jeho "léčbě"skončila v invalidním důchodě.Kdyby chodila za uklízečkou z náchodské nemocnice,dopadla by stejně jako po léčbě odborného lékaře,pana doktora Loumy,možná i lépe.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Neochotný,nepříjemný,bez zájmu o pacienta a jeho zdravotní stav.Díky němu a jeho "skvělé"léčbě,mám trvalé zdravotní problémy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti