Kardiolog, Pediatr Více

Ústí nad Orlicí 1 adresa

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

• dětská kardiologie

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi milý, příjemný pan doktor, s velmi hodnou sestřičkou, doporučuji všemi deseti. Také velmi chválím sms objednání, skvělá vychytávka, děkuji za péči o dceru :)

Umístění: Ordinace Vyšetření srdce

Pan doktor je neskutečně lidský a k dětem velice trpělivý a milý. Opravdu zatím nejmilejší lékař, jakého jsme s dcerou navštívili. Vše krásně vysvětlí. Kéž by bylo více takových.

Skvělý doktor! Výborný přítup jak k matce, tak k miminku. Lepšího doktora jsem nepotkala, kéž by jich bylo víc!Vyšetřoval nám srdíčko ještě v porodnici a narozdíl od pana doktora, co kontroluje kyčle (neříkám, že je špatný, jen je opravdu "svůj" ), pan Koditek byl fakt skvělý, trpělivý, než jsem si miminko svlékla apod.

Mohu jen doporučit.Kéž by takové jednání měl každý doktor.K dětem naprosto super přístup a navíc jim pouští u vyšetření pohádky.Mě vše vysvětlil i vícekrát,když jsem hned něco nepochopila.Naprostá spokojenost.Šulcová

Za nás - supr doktor !!!,velmi pozorný a milý k dětem,na jakoukoliv otázku odpoví,máme velice vážnou a komplikovanou vadu srdce a na vše,co nás zajímá se snaží odpovědět,nebo nakreslit pro lepší představu,velie ochotný.... prostě jak jsem napsala supr !!!

Pan doktor je velmi pozorný a k dětem má až otcovský přístup. Průběh vyšetření podrobně popíše a vše trpělivě vysvětlí. Nemáme vážnější potíže, ale mou důvěru si určitě získal.
V ordinaci má také velkou televizi, kde pustí dětem pohádku :-)

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den je mi 17 let a mám vysoký krevní tlak 145/80 měřeno momentálně týden v kuse a také trpím asi 2 měsíce tím že se zhluboka nemohu nadechnout , to mi jde v jednom z pěti nádechů.Také beru analergin na alergii na roztoče.Mám jít k praktickému lékaři nebo někam na polikliniku popř.se objednat do nemocnice?

Dobrý den, nejlepší bude zavolat svému dětskému lékaři, domluvit se s ním, zdali si tě chce vyšetřit. Případně si vyžádá vyšetření dětským kardiologem- to by ti pak vystavil žádanku a můžeš se telefonicky objednat.
Koditek

MUDr. Vlastimil Koditek

Dobrý den, je mi 16 let, tlak 118/88, kardio vyšetření v pořádku a plicní také. Už přibližně 3 měsíce mě trápí píchavá bolest na levé straně hrudníku těsně pod prsem která vystřeluje do levé ruky, velmi často až do malíčku a doprovází to nepříjemné brnění, bolí mě u toho i ne málokdy levá lopatka, také mě trochu zaráží že někdy mám tep 60 a někdy 95 a to jsem v obou případech v klidu, bolest dokáže trvat i 4 hodiny v kuse než ji například zaspím a často mě to bolí i druhý den poté, prosím o radu, už pořádně nevím co s tím

Asi bude nejlepší se stavit za fyzioterapeutem nebo ortopedem, třeba je blokáda v hrudní páteři či jinde v hrudním koši.Nejdříve bych začal strečingem a jógou.
Koditek