Adresa

Husova 582, Ústí nad Orlicí
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • dětská kardiologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Vyšetření srdce

Pan doktor je neskutečně lidský a k dětem velice trpělivý a milý. Opravdu zatím nejmilejší lékař, jakého jsme s dcerou navštívili. Vše krásně vysvětlí. Kéž by bylo více takových.

N
Ověřeny pacient

Skvělý doktor! Výborný přítup jak k matce, tak k miminku. Lepšího doktora jsem nepotkala, kéž by jich bylo víc!Vyšetřoval nám srdíčko ještě v porodnici a narozdíl od pana doktora, co kontroluje kyčle (neříkám, že je špatný, jen je opravdu "svůj" ), pan Koditek byl fakt skvělý, trpělivý, než jsem si miminko svlékla apod.

T
Ověřeny pacient

Mohu jen doporučit.Kéž by takové jednání měl každý doktor.K dětem naprosto super přístup a navíc jim pouští u vyšetření pohádky.Mě vše vysvětlil i vícekrát,když jsem hned něco nepochopila.Naprostá spokojenost.Šulcová

Ověřeny pacient

Za nás - supr doktor !!!,velmi pozorný a milý k dětem,na jakoukoliv otázku odpoví,máme velice vážnou a komplikovanou vadu srdce a na vše,co nás zajímá se snaží odpovědět,nebo nakreslit pro lepší představu,velie ochotný.... prostě jak jsem napsala supr !!!

A
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi pozorný a k dětem má až otcovský přístup. Průběh vyšetření podrobně popíše a vše trpělivě vysvětlí. Nemáme vážnější potíže, ale mou důvěru si určitě získal.
V ordinaci má také velkou televizi, kde pustí dětem pohádku :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 16 let, tlak 118/88, kardio vyšetření v pořádku a plicní také. Už přibližně 3 měsíce mě trápí píchavá bolest na levé straně hrudníku těsně pod prsem která vystřeluje do levé ruky, velmi často až do malíčku a doprovází to nepříjemné brnění, bolí mě u toho i ne málokdy levá lopatka, také mě trochu zaráží že někdy mám tep 60 a někdy 95 a to jsem v obou případech v klidu, bolest dokáže trvat i 4 hodiny v kuse než ji například zaspím a často mě to bolí i druhý den poté, prosím o radu, už pořádně nevím co s tím

Asi bude nejlepší se stavit za fyzioterapeutem nebo ortopedem, třeba je blokáda v hrudní páteři či jinde v hrudním koši.Nejdříve bych začal strečingem a jógou.
Koditek

MUDr. Vlastimil Koditek

Dobrý večer, je mi 17 let a chtěl bych se zeptat konkrétně jedné věci a to je to, že vždycky když začnu běhat tak se mi po cca 5 minutách běhu dostaví silné pýchání na hrudi v oblasti žeber ovšem když začnu zpomalovat tak mi bolest zmizí a já pak mám obavy jestli jsem nedostal nějaký srdeční záchvat.
Nevíte co by to mohlo být?
Díky za odpověď.
Rychlá odpověď

A není to spíše píchání v podžebří vpravo co jsou játra nebo vlevo co je slezina?- se srdcem to nesouvisí, je to netrénovanost na vytrvalostní aktivity- je to třeba rozběhat, časem to zmizí.

MUDr. Vlastimil Koditek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

  • dětská kardiologie