Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Antonínská 85/II, Dačice
Neurologická ambulance

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Je to hodně moc výborný neurolog. Jsem s panem Hřebenem spokojený, můžu Vám ho doporučit. Je to profesionální lékař.

V roce 1999 jsem měl šílené bolesti zad.Přestával jsem cítit nohy,které mi hodně zeslábly a přestával jsem chodit.Nikdo si se mnou nevěděl rady.Jedna paní neuroložka mi řekla,že simuluju,protože nechci na vojnu,kterou už jsem mimochodem měl za sebou.Když jsem jí požádal,ať mě pošle na magnetickou rezonanci,tak mi řekla,že nejsem naléhavý případ.Až pan doktor,který tenkrát dělal primáře na lůžkovém,řekl že to bude asi nejspíš nádor v míše,což se poté na magnetické rezonanci potvrdilo.Vše mi pak vysvětlil a připravil mě na to co mě čeká.Naštěstí to šlo řešit operativně.Je to opravdu odborník a výborný diagnostik s lidským přístupem k pacientům.Mohu jen doporučit.

Jo jo, s panem doktorem jsem také velice spokojená. Opravdu to s dětmi umí, je na ně hodný, dokáže jim zvednout sebevědomí. A určitě pomůže.

Y

VINIKAJÍCÍ PŘÍSTUP NAPROSTO PROFESIONÁLNÍ JEDNANÍ .CELÝ KOLEKTIV NA JEDNIČKU

Veliká spokojenost s panem doktorem i se sestřičkou p. Tesařovou.Jezdím s dcerou k nim už 11.let a pokaždé se snaží pomoci,vše vysvětlí,je lidskej žádná namyšlenost.

dobrý o.k.

Moc pomohl mně i naší dceři.

Pan doktor je příjemný a hlavně špičkový odborník - prostě člověk na svém místě!! K ruce má i příjemnou sestřičku s krásným úsměvem ve tváři.

Věřím,že pan doktor,pokud má diagnózu,tak dokáže i pomoci.My jsme k němu chodili se synem od narození,již v inkubátoru, mám pocit,mu naordinoval diagnózu epilepsie a nechtěl se jí za žádnou cenu vzdát.Již několikadennímu miminku nasadil uklidňující léky,kvůli kterým malý spal a spal.Zvažoval již tenkrát,že nasadí antiepileptika,došlo k tomu sice až za 4 roky,ale došlo.Bez jakéhokoliv podkladu,na EEG žádné epileptické ložisko neměl,ale to se pan doktor musel ptát sestřičky,jestli tam něco viděla.Tápal a tápal a kdyby jsme nakonec nejeli na magnetickou rezonanci,má malý doživotně diagnózu epilepsie,ač jí nemá.Nakonec jsme vyhledali lékaře jiného a nedá se to srovnat.Díky panu doktorovi ale máme zkušenost.Bohužel jsme u něj byli příliš dlouho,než nám to došlo.Ale pokusíme se to dohnat.

U pana doktora jsem po těžkém kraniocerebrálním poranění a musím říct, že je opravdu výborný! Specialista a sympaťák, přála bych neurochirurgii jen takové šikovné lékaře, jako je on.