Vlastimil Bursa, plastický chirurg Plzeň

MUDr. Vlastimil Bursa

Uložit

Plastický chirurg Více

11 názor

Uložit


Adresy (2)

Privátní praxe plastické chirurgie
Francouzská tř. 2-4, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pan primář Bursa mi změnil život. Při těžké autonehodě se mi deformovala tvář, podstoupila jsem facelift, nebylo co zkazit. Můj obličej vypadá líp než před autonehodou, změnil mi život. I když otoky úplně zmizeli opravdu za dlouho, ale jsem moc spokojená. Děkuji za nový život

P
Ověřený profil
Umístění: Privátní praxe plastické chirurgie

Lidský přístup i jednání. I ve vyšším věku stále velice aktivní. Mohu pana doktora jen doporučit. Jsem ráda, že jsem se pro něj rozhodla. Děkuji. Monika

Ověřený profil

Pana primáře opravdu mohu jen a jen doporučit!!! Rozhodla jsem se pro augmentaci prsů a první moje cesta byla k jinému lékaři, ale to jsem hodně rychle vzdala. Začala jsem si shánět informace o jiných lékařích, až jsem narazila na pana doktora Burzu. Již po telefonu pan primář působil velmi ochotně a profesionálně. Konzultace byla naprosto vyčerpávající a pan doktor mě přesvědčil o tom, že to bude on, kdo augmentaci bude provádět. V říjnu jsem se přesvědčila o tom, že jsem udělala velmi dobře. Operace proběhla v naprostém pořádku, pan doktor Burza mně dostal do takového klidu, že jsem na sál jela se smíchem. Prý že to bolet nebude. Říkala jsem si co je to za nesmysl. První noc po operaci se dostavily bolesti zad, ale jen z toho důvodu, že jsem jen ležela, poté bolest na hrudníku a to i při mluvení. To ale trvalo do 10 hodin dopoledne po operaci, než mě pan doktor vyndal drény z prsů a znovu mě převázal. Poté nastala taková úleva a bylo po bolesti. Poté už byly jen lehoučké, ale jinak opravdu pohodička. Následná kontrola po probuzení byla také super. Mám stále uložen klidový režim. Sice se šetřím, ale je mně jako bych žádnou operaci neprodělala. Již teď se těším na vyndání stehů a až opět uvidím Burzovo veledílo - nyní stále ještě nemohu sundal pooperační podprsenku. Takže kdo zatím váhá, neváhejte!

T
Ověřený profil

Pane primáře Bursu mohu všem maximálně doporučit.Je to nejen skvělý plastický chirurg,ale i skvělý člověk.Již při první návštěvě u něho v ordinaci jsem v něm našla velikou důvěru.Prsa,která jsem si nechala zvětšit jsou nádherná....Přesně podle mých představ.Nechala jsem si poradit a velice se mi to vyplatilo.Jsem štastná,že jsem si splnila svůj sen a že jsem si takhle výborně vybrala.Ještě jednou Vám pane primáři velice děkuji.Tereza.

S
Ověřený profil

Pan primar Bursa ma lidsky pristup. Vse perfektne vysvetli a snazi se najit pro vas nejoptimalnejsi reseni.

Pan doktor mě velmi uklidnil a vše proběhlo za výborné nálady!

Ověřený profil

Po přečtení některých příspěvků sem musím dodat i svůj. Je to moje zkušenost s Panem primářem. Musím zcela upřímně a čestně říct, že pan primář MUDr. Bursa je člověk na svém místě. S pacientem komunikuje, řekne, co je potřeba, kdy se co jak bude dělat. Když mi dělal zákrok, měl jsem k němu absolutní důvěru a opravdu se vyplatila. Je třída ve svém oboru, skvělý plastický chirurg. Teď přemýšlím, že bych zašel na další zákrok a nepůjdu už k nikomu jinému, než k panu Bursovi. Předchozí zákrok odoperoval skvělě, ranka se skvěle hojila a ted není ani stopy. Je opravdu skvělý. Já mohu pana primáře jen doporučit.

M
Ověřený profil

Pan primář je třída. Operoval mi nos a zvětšoval prsa. Vše se mu povedlo, podle předlohy kterou jsem si donesla. Je to opravdu člověk na svém místě. Lékař - odborník, který naslouchá pacientovi, vše dopodrobna vysvětlí a výsledky stojí za to. Také mi vysvětlil, že implantáty není potřeba měnit každých deset let, jako to dělají někteří lékaři a pak mají o práci do budoucna postaráno...Vážím si ho jako člověka i jako lékaře.

Pan primář Bursa je nejlepší lékař, co znám.

J

MUDr. Bursa je jednička. Udělal mi krásný nosík a jeho přístup a přístup celého týmu neměl nejmenší chybičku:)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti