Zařízení klinické psychologie
Nám. Hrdinů 7/934, Krnov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Zkušenost s paní Sehnalovou mám z roku 2021, ale teprve teď po přečtení názorů a zkušeností druhých musím smutně konstatovat, že negativní zkušenost sdílím. Paní Sehnalová má titul a vzdělání, tím pozitivní výčet vlastností končí...
Vlasta Sehnalová věří, že za všechny vaše problémy může elektronika (televize, počítač, mobilní telefon...). Má jasno už od samotného příchodu do ordinace.
Stačilo mi první setkání a negativní zkušenosti, které klienti sdílejí veřejně. Tak jsem zjistil, že pomoc budu muset hledat jinde.

Mrzí mě opravdu moc, že v naší zemi je úroveň psychologické pomoci tak uboze nízko, že chybí kvalitní odborníci, že člověk, jenž tolik potřebuje pomoc, nachází psychology (pokud vůbec nějaké) neempatické a pomatené. Prosím, nenechte se jakkoliv ovlivňovat lidmi, kteří věří, že za vaše psychické problémy může to, že jste se narodili ve špatný den, ve špatném znamení, že máte nemocné čakry a tak dále...

Mně pomohla terapie online, jinou jsem nenašel.

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Je to už hodně dlouho, ale podle nejnovějších recenzí vidím, že se toho moc nezměnilo.
Jako dítě jsem byl v její péči, nedobrovolně, přála si to škola. Paní psycholožka mi velice intenzivně a opakovaně vnucovala své názory, byla zaujatá vůči počítačům a elektronice a většinu problémů sváděla právě na závislost. Ano, jako dítě jsem počítače používal pouze k hraní her, kdyby mi to řekla nyní... asi bych už nemlčel, jako tehdá. Co si pamatuji, už jen svým projevem a mimikou mě skutečně děsila, s mámou místo mě probírala politiku. Odmítala dodat vytištěnou zprávu škole, podle mámy (to už si já nepamatuju) si zapisovala dokonce na stroji. Rozhodně mi nepomohla, ba naopak, a jelikož to byla moje první zkušenost s odbornou psychologickou pomocí, i po nějakých jedenácti letech mám problémy s důvěrou v odborníky. Když mi dělala psychotest (nebo IQ test, to už si nepamatuju), bylo to na mě šíleně dlouhé, měl jsem problémy udržet pozornost a paní psycholožka na to reagovala dost otráveně.

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Přišla jsem za paní Vlastou Sehnalovou s mnoha problémy a na vše mi řekla, že to mám z telefonu a hraní her… když jsem se snažila vysvětlit, že čas strávený na telefonu nemůžu snížit jelikož ty 3 hodiny denně se na něm učím skočila mi do řeči a řekla, že to není pravda že vše mám z telefonu. Jsem opravdu naštvaná, jelikož jsem na sociálních sítích 1h denně maximálně a převážně na nich hledám informace. Začala mi vyprávět o jiném klukovi co k ni chodí a řekla mi co má za psychicky problém a že to měl také z telefonu. Ke konci mě nepustila k řeči. Neprofesionální přístup. Paní Vlasta Sehnalová je postarší paní a myslím si že to jak zmiňovala, že za jejich mladých let to takto nebylo s tou elektronikou … není vhodné. Sezení na mě působilo tak, že si mysli že jsou všechny dnešní děti chronicky online. Sama mi řekla že žijí ve virtuálním světě, ale je mi 18 let a dobře si hlídám čas, který travim na telefonu. Bohužel nedokážu paní Vlastu Sehnalovou doporučit.

Tímto způsobem, bych ráda poděkovala, paní Vlastě Sehnalové za svůj čas, který mi věnovala, za to, s jakou péčí mi, opravdu velmi, pomohla a pomáhá za to, že mě inspirovala. Děkuji Vám!
Pokud máte nějaký srdce-bol, tak vám vřele doporučuji laskavou pomoc paní psycholožky Vlasty Sehnalové – člověka, který má zlaté srdíčko! „

Umístění: Zařízení klinické psychologie Rodinné poradenství

S Vlastou Sehnalovou jsem začal spolupracovat na přelomu let 2006 a 2007 v případě rozpadajícího se vztahu mě a mé tehdejší partnery, která čekala mého syna.

S odstupem deseti let situaci vidím tak, že Matka mě měla pouze za dárce spermatu a po otěhotnění usilovala o rozchod, následně ze mě chtěla vyždímat co nejvíce peněz za minimálního mého styku se synem.

Vlasta Sehnalová v rámci konzultací v letech 2006 a 2007 diagnostikovala poruchu osobnosti Matky.

Negativně vnímám, že mi Vlasta Sehnalová v roce 2007 doporučila, abych na matku netlačil a nenaléhal co se týká styku se synem a nechal, aby vše pochopila po dobrém. Myslím si, že tím vědomě nahrála matce, aby dostala to, co chtěla (nerušený kontakt s dítětem za mé peníze), protože s Matčinou diagnózou nic po dobrém nikdy nemohlo jít. Můj přístup „čekatele na pozitivní změnu“ se mi jednak vymstil v tom ohledu, že můj pravidelný styk jedou za 14 dní o víkendu začal až v synových pěti letech po nátlaku Olomoucké sociálky, ale taky v tom, že ani Olomoucká sociálka ani Olomoucký soud vůbec nezajímalo, že jsem věci chtěl řešit po dobrém a vyložili si můj přístup „čekatele na pozitivní změnu“ jako mou laxnost ke vztahu s dítětem.

Protože se komplikace ve styku se synem pouze vyostřovali podal jsem na jaře 2017 návrh na úpravu styku se synem k Olomouckému soudu. Jedním z mých argumentů před soudem byla diagnostikovaná porucha osobnosti Matky Vlastou Sehnalovou. Olomoucký soud se tedy obrátil na Vlastu Sehnalovou k potvrzení a Vlasta popřela, že poruchu osobnosti, kdy diagnostikovala; prohlásila že matka dítě poskytuje otci (i přesto že mě i matku viděla naposledy přes 10 lety); a vypsala ze svých zápisků pouze námitky matky což se může někomu (buď zcela blbému nebo s malým zájmem proniknou do tématu) jevit jako má laxnost k řešení rozpadají ho se vztahu. Když jsem Vlastu Sehnalovou žádal o stejné vyjádření v roce 2011 pro jednání s OSPOD napsala mi, že to nejde, protože už je to příliš dávno.

Za motivací Vlasty Sehnalové k popření vlastních slov o poruše osobnosti (a další skutečnosti zmíněné v odstavci výše) vnímám skutečnost známou mezi odbornou veřejností v oblasti rodinné psychologie a to je, že když její vyjádření platí olomoucký soud napíše Vlasta soudkyni (která je taky žena) to co chce evidentně slyšet, proto, aby se na ni soudkyně příště obrátila s dalším placeným posudkem.

Závěrem, pokud chcete ošálit manžela, bežte k té příjemné a milé paní Sehnalové. V opačném případě bych doporučil nějakého nestraného a profesionálnější odborníka.

Velice mi pomohla myslím, že je to člověk na svém místě. Mohu všem jen doporučit Moc děkuji

Paní doktorku mohu opravdu doporučit, pomohla mě i mé dceři. Je skvělá.

Velmi pěkný přístup. Během jednoho sezení mi pomohla vyřešit můj problém.

Dan

Paní Sehnalové musím poděkovat, udělala toho pro mě opravdu mnoho. Velice příjemný profesionální přístup. Velmi děkuji a doporučuji.