Nám. Hrdinů 7/934, Krnov
Zařízení klinické psychologie (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Zařízení klinické psychologie Rodinné poradenství

S Vlastou Sehnalovou jsem začal spolupracovat na přelomu let 2006 a 2007 v případě rozpadajícího se vztahu mě a mé tehdejší partnery, která čekala mého syna.

S odstupem deseti let situaci vidím tak, že Matka mě měla pouze za dárce spermatu a po otěhotnění usilovala o rozchod, následně ze mě chtěla vyždímat co nejvíce peněz za minimálního mého styku se synem.

Vlasta Sehnalová v rámci konzultací v letech 2006 a 2007 diagnostikovala poruchu osobnosti Matky.

Negativně vnímám, že mi Vlasta Sehnalová v roce 2007 doporučila, abych na matku netlačil a nenaléhal co se týká styku se synem a nechal, aby vše pochopila po dobrém. Myslím si, že tím vědomě nahrála matce, aby dostala to, co chtěla (nerušený kontakt s dítětem za mé peníze), protože s Matčinou diagnózou nic po dobrém nikdy nemohlo jít. Můj přístup „čekatele na pozitivní změnu“ se mi jednak vymstil v tom ohledu, že můj pravidelný styk jedou za 14 dní o víkendu začal až v synových pěti letech po nátlaku Olomoucké sociálky, ale taky v tom, že ani Olomoucká sociálka ani Olomoucký soud vůbec nezajímalo, že jsem věci chtěl řešit po dobrém a vyložili si můj přístup „čekatele na pozitivní změnu“ jako mou laxnost ke vztahu s dítětem.

Protože se komplikace ve styku se synem pouze vyostřovali podal jsem na jaře 2017 návrh na úpravu styku se synem k Olomouckému soudu. Jedním z mých argumentů před soudem byla diagnostikovaná porucha osobnosti Matky Vlastou Sehnalovou. Olomoucký soud se tedy obrátil na Vlastu Sehnalovou k potvrzení a Vlasta popřela, že poruchu osobnosti, kdy diagnostikovala; prohlásila že matka dítě poskytuje otci (i přesto že mě i matku viděla naposledy přes 10 lety); a vypsala ze svých zápisků pouze námitky matky což se může někomu (buď zcela blbému nebo s malým zájmem proniknou do tématu) jevit jako má laxnost k řešení rozpadají ho se vztahu. Když jsem Vlastu Sehnalovou žádal o stejné vyjádření v roce 2011 pro jednání s OSPOD napsala mi, že to nejde, protože už je to příliš dávno.

Za motivací Vlasty Sehnalové k popření vlastních slov o poruše osobnosti (a další skutečnosti zmíněné v odstavci výše) vnímám skutečnost známou mezi odbornou veřejností v oblasti rodinné psychologie a to je, že když její vyjádření platí olomoucký soud napíše Vlasta soudkyni (která je taky žena) to co chce evidentně slyšet, proto, aby se na ni soudkyně příště obrátila s dalším placeným posudkem.

Závěrem, pokud chcete ošálit manžela, bežte k té příjemné a milé paní Sehnalové. V opačném případě bych doporučil nějakého nestraného a profesionálnější odborníka.

Velice mi pomohla myslím, že je to člověk na svém místě. Mohu všem jen doporučit Moc děkuji

Paní doktorku mohu opravdu doporučit, pomohla mě i mé dceři. Je skvělá.

Velmi pěkný přístup. Během jednoho sezení mi pomohla vyřešit můj problém.

Dan

Paní Sehnalové musím poděkovat, udělala toho pro mě opravdu mnoho. Velice příjemný profesionální přístup. Velmi děkuji a doporučuji.

Mám pocit, že s dětmi to moc neumí, syn byl z paní doktorky velmi rozhozený. Jako psycholog pro dospělé ale může být velmi dobrá.

Naprosto profesionální přístup.Paní doktorka je velmi energická a příjemná žena.

Trpím siciální fobií- zakázala mi televizi(ani hodinu tydně), moje kamarádka měla špatné známky (ne vlastní vinou)- zakázala ji poslouchat jakoukoliv hudbu (možná akorát tak vážnou). Taky vám na tom příjde něco divného?

Vážení, mám dlouholeté zkušenosti s profesionalitou i citlivým lidským přístupem paní doktorky Vlasty Sehnalové. Když jsem ovdověla, jezdila jsem k ní se svým mladším synem od jeho 6.let až po úspěšné přijímačky na gymnazium /nižší/. I když jsme se rozloučili, zůstáváme v kontaktu a jsem vděčná...Protože pracuji jako speciální pedagog, ve svém poradenské práci rodičům doporučuji tuto ověřenou psychložku a ...super...děkuji paní doktorce za to, jaká je a ať se daří i nadále.
Vděčná a spokojená Mgr. Olga Jelínková- Rektoříková