Ord. lékaře specialisty - diabetologie
Školní, Štětí

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Je sqělá, velmi žádaná, plná čekárna vzájemně předbíhajích se pacientů je toho důkazem. Bohužel paní doktorce již neslouží zdraví, jak by mělo....

Paní doktorka je příjemná, ochotná, rychlá a důsledná, rozhodně ji doporučuji. Sestřičky jsou obě fajn - nahlas zdraví a nekoukají jako "bulíci" (viz p. Moravcová u MUDR. Lbeduškové, v jejímž případě je bulík opravdu kompliment).

Nejlepší lékař jakého jsem poznala. Vynikající odborník a dobrý člověk. Neznamená to, že je podbízivá, to v žádném případě.

Jsem diabetikem již 30 roků. Za svůj život jsem vystřídal dva lékaře - diabetology. Polovinu doby se léčím u paní MUDr. Vlasty Kazetské. Je to skutečně vyjímečný člověk, rozhodný odborník, internista a diabetolog. Řešení mých zdravotních obtíží chápe kompletně, nejen s úzkým pohledem na "cukrovku". Musím konstatovat, že jenom její péči a díky její silné osobnosti jsem přežil infarkt -(3 bay-passy), stále mám ještě obě svoje nohy - zajištění operace na cévní chirurgii v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem u paní MUDr. Věry Lažanské a v neposlední míře řešení mojí rezistence na druhy insulínů. Jenom její rozhodnou péčí a včasným návrhem na intenzivní léčení mých potíží jí mohu tímto způsobem poděkovat a vřele doporučit ostatním pacientům. Děkuji Vám, paní doktorko !!!

Dle mého názoru dělá čest svému poslání.

Paní doktorka je vynikající odborník, pečlivá, starostlivá, s velice kladným přístupem k pacientům. Rovněž sestřičkám se nedá nic vytknout. Jsou ochotné, milé a snaží se vždy vyhovět.
Jsem pacientkou již 5 let a jsem šťastná, že jsem u ní, neboť mě "dala dohromady".

paní doktorka je vynikající,pečlivá,starostlivá a zkušená ve svám oboru,proto má vždy čekárnu plnou až k prasknutí,bohužel chování některých pacientů si nezasluhuje