Vlasta Kazetská, diabetolog Štětí

MUDr. Vlasta Kazetská

Uložit

Diabetolog Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Školní, Štětí
Ord. lékaře specialisty - diabetologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Je sqělá, velmi žádaná, plná čekárna vzájemně předbíhajích se pacientů je toho důkazem. Bohužel paní doktorce již neslouží zdraví, jak by mělo....


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je příjemná, ochotná, rychlá a důsledná, rozhodně ji doporučuji. Sestřičky jsou obě fajn - nahlas zdraví a nekoukají jako "bulíci" (viz p. Moravcová u MUDR. Lbeduškové, v jejímž případě je bulík opravdu kompliment).


J

Nejlepší lékař jakého jsem poznala. Vynikající odborník a dobrý člověk. Neznamená to, že je podbízivá, to v žádném případě.


J

Jsem diabetikem již 30 roků. Za svůj život jsem vystřídal dva lékaře - diabetology. Polovinu doby se léčím u paní MUDr. Vlasty Kazetské. Je to skutečně vyjímečný člověk, rozhodný odborník, internista a diabetolog. Řešení mých zdravotních obtíží chápe kompletně, nejen s úzkým pohledem na "cukrovku". Musím konstatovat, že jenom její péči a díky její silné osobnosti jsem přežil infarkt -(3 bay-passy), stále mám ještě obě svoje nohy - zajištění operace na cévní chirurgii v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem u paní MUDr. Věry Lažanské a v neposlední míře řešení mojí rezistence na druhy insulínů. Jenom její rozhodnou péčí a včasným návrhem na intenzivní léčení mých potíží jí mohu tímto způsobem poděkovat a vřele doporučit ostatním pacientům. Děkuji Vám, paní doktorko !!!


M

Dle mého názoru dělá čest svému poslání.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


P

Paní doktorka je vynikající odborník, pečlivá, starostlivá, s velice kladným přístupem k pacientům. Rovněž sestřičkám se nedá nic vytknout. Jsou ochotné, milé a snaží se vždy vyhovět.
Jsem pacientkou již 5 let a jsem šťastná, že jsem u ní, neboť mě "dala dohromady".


P

paní doktorka je vynikající,pečlivá,starostlivá a zkušená ve svám oboru,proto má vždy čekárnu plnou až k prasknutí,bohužel chování některých pacientů si nezasluhuje


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti