Privátní psychiatrická ambulance
Palackého náměstí 10, Ivančice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pana doktora známe 30 roků a lepšího člověka a lékaře neznám. Je ochoten pomoci i o půlnoci. Rodina Březinova

moc spěchá

Pan doktor je profesionální odborník, velmi mě jeho léčba pomohla,
což nemůžu říct o předešlých lékařích, cením si jeho lidského přístupu,
je vždy milý a vstřícný, vřele všem doporučuji!!!

Děkuji pane doktore!!!

U dr. Setínského se léčím 14 roků. Moje hodnocení tohoto lékaře tedy vychází z dost dlouhé zkušenosti. Naprosto nemohu souhlasit s anonymním, záporným hodnocením. Mnohdy se pod rouškou internetové anonymity skrývá pletichaření a snaha o diskreditaci. Nikdy nebudu tomuto svému lékaři dost vděčná, protože díky jeho zkušenostem a následné léčbě, mě uchránil opakované, nepříjemné hospitalizace. Kdo ji zažil, ví o čem mluvím. Takže jednoznačně: DOPORUČUJI !

...a my pacienti také musíme mít ke svému lékaři kladný vztah založený na důvěře. V psychiatrii to platí dvojnásobně. Proto kdybychom k doktorovi cítili antipatii, nechodili bychom k němu :-)

S MUDr. Setínským jsem spokojena. Doporučuji.

Muž na svém místě,jistě zaneprázdněn,má snahu a pomohl mi..doporučuji.

Odborníci na léčení nemocné psychiky se asi jen zřídka dočkají veřejného ocenění, protože v našich myslích je nějak zakódováno, že bychom měli návštěvy u psychiatrů tajit. Z uvedeného důvodu bych zde chtěla veřejně ocenit odbornost a laskavý přístup tohoto lékaře k pacientům. Zajímá se o všechno dění kolem svého pacienta, aby jej mohl lépe pochopit a účinně mu pomoci. Podepisuji, dávám mu sto bodou a doporučuji. :-)