Praktický lékař pro dospělé
M. R. Štefánika 3, Šumperk

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Výborný praktický lékař s přátelským přístupem. Je velmi vytížený, má hodně pacientů, nyní spolupracuje s další paní doktorkou .Lepšího v Šumperku nenajdete.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dostalo se mi velké pomoci, za kterou mnohokrát děkuji. S tímto lékařem mám samé dobré zkušenosti a vřele ho doporučuji.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Spokojenost…Přátelský přístup a snaha řešit problém i jinak než medikací. Zájem o komunikaci a snaha o pochopení, co člověka trápí a proč.

MUDr Sedláček mi byl doporučen a jsem s jeho přístupem ke mně velmi spokojen.Jestli jezdí na kole za svými pacienty,tak v tom nevidím žádný profesní ani morální problém.Kdyby byl opravdu tak nemožný jak zde někteří nespokojení píší,zela by čekárka prázdnotou.Kdo má pocit,že ho léčí mastičkář,má ve městě spoustu jiných lékařů,kteří se ho jistě rádi ujmou.

Nemám výhrady k práci pana doktora ani k jeho lěčbě.

Mohu pouze doporučit.Je opravdu málo tak vztřícných lékařů,kteří i mimo svou pracovní dobu rádi pomohou.Vždy se snaží udělat maximum pro to,aby nic nezanedbal.Neměnil bych ale je to můj osobní názor dle svých zkušenností.

Já mám jen dobré zkušenosti, ochotný, snaží se pomoci za každé situace. Můžu jen doporučit. PS: někteří lidé co tu píší takové kraviny (viz. Kim, Radan) by se asi měli trošku zamyslel pokud jim to ovšem vůbec pujde, zkuste začít hledat chybu ve vás než ji začnete házet na druhé.

Neochotný, nevstřícný, ať už jde do důchodu !!!

Trošku plašan, ale praktické medicíně rozumí.

Vstřícný, vždy se snaží vyhovět, i nad rámec povinnosti jako lékaře. Seriózní jednání a vystupování. Vřele doporučuji!