MUDr. Vladimíra Poláchová

Zubař Více

Topolná 1 adresa

Zubní lékař
č.d. 520, Topolná

Muzu ohodnotit peci jen MuDR.Blanky Polachove. Pokud chcete mit co nejdyl svoje zuby a hledate kvalitni osetreni, opravdu nedoporucuji osetreni od pani doktorky. Bohuzel me na toto upozornili az dirky ve fotokompozitni plombach, ktere opakovane opravovala (az jsem ji na to upozornila). Neprijemne "nezahlazene" plomby, ktere drou jazyk a dasen, ulomena nove udelana plomba, ktera jeste obsahovala "specialni" napln, aby uchovala zub zivy ( vyhozeny cas, penize a zub stejne musi na opravu ) a mohla bych pokracovat.. Bohzel v negativech. Jeji pece je neprofesionalni. Co se tyka casu, na ktery se objednate, klidne muzete prijit s 1 - 2 hodinovym zpozdenim. Stejne na Vas rada driv neprijde :-) Z meho pohledu skoda zubu a to nenavratne, casu a penez. Odesla jsem a nastesti jsem nasla profesionalni pani zubarku, ktere zalezi na mych zubech :-)

chodíme k p.doktorce celá rodina a jsme všichni velmi spokojeni

Přiznám se, že já dobrou zkušenost nemám. Po stránce atmosféry není co vytknout, ale tam to taky končí. Sama jsem k ní chodila asi patnáct let, ale lékařku jsem změnila, dojíždím do Zlína a jsem maximálně spokojená. Odhlásilo se nás z rodiny víc, každý pro své důvody, neustále se totiž vracely zákroky, jakoby to dělala úmyslně a člověk tam musel chodit donekonečna, aniž by měl problém dořešený. Plomba vypadne po týdnu, náhrady nesedí, kanálky čistí ale nedočistí, vytrhne špatný (vedlejší)) zub...no u každého něco. Čekací doby v čekárně (při objednání na konkrétní čas) i čtyřhodinové, při akutní bolesti rovněž tak, ačkoliv jste v čekárně s bolavým zubem do sedmi hodin, stejně se na řadu dostanete až v jedenáct - nechápu, i sestře je už hloupé vás stále odbývat. Nemám tedy slova chvály, spíše jsem z ní rozladěná, nespokojená. Své děti jsem k ní už nepřihlásila, jezdíme s nimi jinam.

Reaguji na příspěvek z 23.3.2011: Vážený pisateli-pisatelko, vy asi nevíte
koho hodnotíte. K Dr. Blance Poláchové chodí celá naše rozvětvená rodina už
asi čtyři roky a za celou tu dobu nebyla ze strany této lékařky ani jedna
chybička. Spíše máme dojem, že se jedná o vaše úmyslné poškození jejího
jména, ale máte smůlu, protože my pacienti nenecháme na naše dvě doktorky
dopustit. Jen je škoda, že mají tak dlouhou objednací dobu, ale to víte na
perfektní kvalitu si rádi počkáme.
Ještě něco bychom vám poradili. Když jste tak velmi nespokojen/a, obraťte se
na ČSK. Má to pro vás ale háček, protože zde byste se musel/a identifikovat
a svá tvrzení prokázat a to by u vás byl problém, proto tyto nepravdy píšete
anonymně. Zdraví Řezníčkovi.

Velmi dobrá, příjemná paní doktorka. Dkáže zbavit strachu a navodí až "rodinnou" atmosféru. A to i přes to, že pracuje i se svou dcerou (mimochodem rovněž skvělou doktorkou) v neuvěřitelném zápřahu. Klobouk dolů před jejími schopnostmi.

Výborná lékařka a k tomu vždy ta nejpohodovější atmosféra v ordinaci.Pacientům vychází maximálně vstříc, není co vytknout.Snad jen malý kaz dělají dlouhé objednací lhůty, ale ty nás zřejmě v budoucnou díky nedostatku stomatologů neminou nikde.Paní doktorka je prostě žádaná...

Velmi příjemná,ochotná paní zubařka!Navodí takovou atmosféru,že se člověk nebojí chodit k zubařce.Mnoho let jsem se bála zubaře,ale co jsem poznala paní Poláchovou,tak jdu na vyšetření s radostí!Velice šikovná a nic od ní nebolí!Doporučuji každému kdo se bojí k zubaři.

Jsem velmi spokojená i celá rodina skvělá zubařka , bezva přístup ochotná mohu vřele doporučit

Nesouhlasím s komentářem pana Marka, zřejmě stomatoložku vůbec nezná nebo jej k tomuto hodnocení vedou jiné úmysly. Já mám s paní doktorkou ty nejlepší zkušenosti, jak po odborné, tak i lidské stránce. Chodíme k ní celá rodina už mnoho let

Č

velmi poctivá a příjemná stomatoložka z mnoha zkušenostmi.