Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Mezi Mlaty 726, Kyjov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

39 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Tuto ordinaci jsem navštěvovala jako dítě, svoje děti bych sem ale rozhodně neposlala. Na každou zdravotní obtíž mi byl doporučen Sinupret (zřejmě sponzor) a hodně tekutin. To, že mi pak v jiné ordinaci našli zápal plic, zánět hrtanu a podobně není třeba dále komentovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá lékařka i člověk. Chodila jsem k ní jako dítě a vyhledala jsem ji i teď, když mělo moje dítě akutní obtíže, ale nemělo standardní české pojištění. Bez problémů nás vzala a pomohla, poradila, uklidnila. Netvářila se na mě jako na nezodpovědnou matku, co dopustila, aby se její dítě nakazilo. Několik pediatrů v Kyjově nás odmítlo, že by měli práci navíc s vyplňováním zahraničních formulářů nebo z důvodu, že nemají a nehodlají si dělat čas.
Paní doktorka je fakt profík a má i milé sestřičky.

?
Ověřený profil

Naprostá profesionálka!!Trpělivá,děti ji milují a rády k ní chodí,vždy poradí a zatím vždy poradila dobře,je velice ochotná,řekla bych že má spoustu zkušeností a proto bych ji za žádnou jinou nevyměnila!Navíc velice příjemná,všem maminkám doporučuji tuto skvělou PANÍ DOKTORKU!!!A ještě bych chtěla moc pochválit její zdravotní sestru ,paní LUŽOVOU,která je stejně skvělá jako Paní dr.DÁMY KLANÍM SE VÁM A DĚKUJI ZA PÉČI O MÉ DĚTI :-)


Skvělá, hodná, miluje děti. Je pečlivá, ale nedělá z komára velblouda a dokáže skvěle diagnostikovat a léčba je vždy účinná. A také musím ocenit trpělivost s námi rodiči. Dcera má 20 let a syn 14, oba jsou v péči paní doktorky od narození, takže mám bohaté zkušenosti a stoprocentně paní doktorce důvěřuji.


Výborná, ochotná, příjemná.Musím jen souhlasit, že lepšího lékaře jsem ještě nepotkala. Sestřička je taky moc hodná.Takových lidí na správném místě by mělo být víc!!!!!!


Profesionalni,ochotna,pecliva


výborný


K paní doktorce jsem chodila velmi dloho, měla jsem neustálé velké zdravotní potíže, a už od 6ti let mi vždy řekla že je to procházka růžovou zahradou...až nyní v dospělosti mi našli vrozenou mozkovou poruchu paměti...ze mne ale vždy dělala simulanta.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


paní doktorka je nejlepší ze všech. Je velice ochotná, příjemná a vše vysvětlí. Moje dcera k ní ráda chodí. I sestřička je velice hodná a příjemná.


Je to nejlepší dětská lékařka u nás!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu