Praktický lékař pro děti a dorost
Mezi Mlaty 726, Kyjov

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Tuto ordinaci jsem navštěvovala jako dítě, svoje děti bych sem ale rozhodně neposlala. Na každou zdravotní obtíž mi byl doporučen Sinupret (zřejmě sponzor) a hodně tekutin. To, že mi pak v jiné ordinaci našli zápal plic, zánět hrtanu a podobně není třeba dále komentovat.

Paní doktorka je skvělá lékařka i člověk. Chodila jsem k ní jako dítě a vyhledala jsem ji i teď, když mělo moje dítě akutní obtíže, ale nemělo standardní české pojištění. Bez problémů nás vzala a pomohla, poradila, uklidnila. Netvářila se na mě jako na nezodpovědnou matku, co dopustila, aby se její dítě nakazilo. Několik pediatrů v Kyjově nás odmítlo, že by měli práci navíc s vyplňováním zahraničních formulářů nebo z důvodu, že nemají a nehodlají si dělat čas.
Paní doktorka je fakt profík a má i milé sestřičky.

?

Naprostá profesionálka!!Trpělivá,děti ji milují a rády k ní chodí,vždy poradí a zatím vždy poradila dobře,je velice ochotná,řekla bych že má spoustu zkušeností a proto bych ji za žádnou jinou nevyměnila!Navíc velice příjemná,všem maminkám doporučuji tuto skvělou PANÍ DOKTORKU!!!A ještě bych chtěla moc pochválit její zdravotní sestru ,paní LUŽOVOU,která je stejně skvělá jako Paní dr.DÁMY KLANÍM SE VÁM A DĚKUJI ZA PÉČI O MÉ DĚTI :-)

Skvělá, hodná, miluje děti. Je pečlivá, ale nedělá z komára velblouda a dokáže skvěle diagnostikovat a léčba je vždy účinná. A také musím ocenit trpělivost s námi rodiči. Dcera má 20 let a syn 14, oba jsou v péči paní doktorky od narození, takže mám bohaté zkušenosti a stoprocentně paní doktorce důvěřuji.

Výborná, ochotná, příjemná.Musím jen souhlasit, že lepšího lékaře jsem ještě nepotkala. Sestřička je taky moc hodná.Takových lidí na správném místě by mělo být víc!!!!!!

Profesionalni,ochotna,pecliva

výborný

K paní doktorce jsem chodila velmi dloho, měla jsem neustálé velké zdravotní potíže, a už od 6ti let mi vždy řekla že je to procházka růžovou zahradou...až nyní v dospělosti mi našli vrozenou mozkovou poruchu paměti...ze mne ale vždy dělala simulanta.

paní doktorka je nejlepší ze všech. Je velice ochotná, příjemná a vše vysvětlí. Moje dcera k ní ráda chodí. I sestřička je velice hodná a příjemná.

Je to nejlepší dětská lékařka u nás!!!