Vlaďka je úžasný člověk a já jsem šťastná, že se do mého života nachomýtla! Jen díky ní jsem se na porod těšila, ačkoli jsem byla prvorodičkou. Bohužel jsem se s ní nesetkala na porodním sále, přesto díky Vlaďčiné přípravě jsem si z této nelehké životní zkušenosti udělala jeden z nejkrásnějších zážitků života! Jak říká Vlaďka - vše je jen v hlavě. Nyní čekám druhého prcka a i když vím co a jak, na předporodní kurz k Vlaďce znovu půjdu - zasmát se, namotivovat se, prostě se jen s Vlaďkou potkat! Vřele doporučuji! Kéž by na světě bylo více lidí, kteří svou práci dělají tak rádi a vyloženě to z nich září.

Zalužanského 1192/15, Ostrava
Vítkovická nemocnice (mapa)

Vlaďka Majdyšová je osoba přesně na svém místě. Porodu jsem se z počátku hodně bála, ale jen díky ní jsem postupně strach překonala a začala se na porod těšit. Chodila jsem k Vlaďce na předporodní kurz a to mi dodalo nejen potřebné informace ale hlavně sílu, energii a důvěru ve zdravotnický personál. Nakonec jsem měla to štěstí a na Vlaďku jsem narazila i na porodním sále. Pomohla mi porodit dceru a díky ní jsem měla z porodu úžasný pocit a hned bych si to zopakovala. Jen kvůli Vlaďce bych hned šla rodit znovu. Byla úžasná jak na sále tak i po porodu, kdy se za mnou vždy když mohla stavila na pokoj a poradila, pomohla, popovídala si. Veškerý personál Vítkovické porodnice si nemůžu vynachválit, ale Vlaďka je jednička, ona pro tu práci dýchá a je neuvěřitelné kolik má v sobě energie a jak ji dokáže rozdávat kolem sebe. Báječný člověk a nejlepší porodní asistentka na světě :-)

Vlaďka Majdyšová mě provázela oběma mými těhotenstvími (včetně předporodní přípravy) a porody, z nichž mám dvě krásné dcery...u té první v roce 2010 byla se mnou na příjmové ambulanci a u druhé dcery letos v březnu se mnou seděla nejen v autě mířícím do porodnice, prodýchávala se mnou každou kontrakci, ale konečně byla se mnou i na sále. Díky ní, jejímu pozitivnímu přístupu a profesionální pomoci jsem i já jako rodička byla úplně v pohodě a miminko se bez jakéhokoli stresu narodilo v pořádku. Vlaďce velmi důvěřuji. Její obětavost a láska k miminečkům je neutuchající, stejně jako úžasný přístup k maminkám, které dokáže maximálně podpořit a předat jim kus elánu ze sebe sama, aby vše zvládly. Vlaďko, kvůli Vám bych klidně přišla rodit do Vítkovic ještě potřetí a opět bych odcházela se slzami štěstí tak, jako tomu bylo už dvakrát. Děkuji mnohokrát za vše! Jste úžasná a jako člověk mi moc chybíte:)))

Absolvovala jsem u p.Majdyšové kurz - byla úžasná, následně jsme se viděly v porodnici :-) Čtyři dny mi vyvolávali porod, bohužel neúspěšně, vše dopadlo císařem. Při každé službě za mnou zašla, povídala si, pomáhala hl.psychicky. Chodila i po narození miminka, pomáhala s kojením..dceři posléze i píchala náušnice..Čert ví, kde na to vše bere energii :-) MOC ZA VŠE DĚKUJI! Pokud budu znovu rodit, jedině ve Vítkovicích - hlavně kvůli ní.

Když jsem před měsícem jela rodit do Vítkovic, věděla jsem, že má Vlaďka zrovna službu a jelo se mi podstatně lépe. Porod vedla skvěle, snažila se vše maximálně zpříjemnit a urychlit. Také se za námi stavila na pokoj pokaždé, když skončila směnu, poradila, potěšila milým slovem. Navštěvovala jsem i její předporodní kurz a rovněž velká chvála. Je to maximálně pozitivní člověk a všechny rady, které nám na kurzu dala, se hodily. Vladi, mockrát díky a příště jedině s Vámi! :-)

Paní Vlaďka je opravdu boží. Chodila jsem k ní na předporodní kurz a dokonce jsme měla to štěstí, že se mnou i rodila mého prvního syna. Dodávala mi pocit klidu a jistoty. Na porod vzpomínám fakt ráda, její úsměv a ty grimasy, kterými mě rozesmívala ... Nemohla jsem si u porodu přát nikoho lepšího.

G

Zdravím a chtěla bych se taky přidat s velikým poděkováním paní Vlaďce,kterou jsem měla i já u porodu svého chlapečka Šimona.Je opravdu velmi profesionální,milá,ochotná...no prostě úžasná.Všem doporučuji absolvovat i předporodní kurzy,které vede a maminkám radí od srdce :-)

Děkuji za asistenci u druhého porodu. Oceňuji především lidský přístup, milé chování, pocit, že je tam jen a jen pro Vás a krásný úsměv. Děkuji také za podporu, slova útěchy a povzbuzování.

Rodili jsem ve Vítkovicích 15.1.2012 a paní Vlaďku jsme stihli hned dvakrát - při příjmu na noční směně a pak při samotném porodu na další noční směně. Byla úplně úžasná, takovou porodní asistentku si může přát každá maminka. Moc jí děkujeme a vděčíme za všechny rady a pomoc, kterou jsme potřebovali pro hladký průběh porodu. Je to profesionálka s tou nejlidštější tváří. Určitě i díky ní budeme na porod naší krásné holčičky vzpomínat jen v dobrém!

Před dvěma roky jsem rodila ve Vítkovicích holčičku. Chodila jsem i na kurzy od Vladi, a jsem za ně moc vděčná:-) A vlastně za vše, co Vladi pro mne udělala a doteď dělá:-) Vladi je skvělá ženská, nejlepší co znám!! Nebyla sice semnou u porodu, ale pomohla mi se vším co s porodem souviselo. A hlavně jen díky ní jsem malou mohla kojit. Věnovala se mi i na šestinedělí, a byla pro mne vždy i na telefonu, když jsem se vrátila s porodnice domů.Je prostě skvělá, skvělá , skvělá:-) Vladi se pro tuto práci prostě narodila. Vladi moc děkujííí a mám Vás ráda:-) Moc moc moc DOPORUČUJI!!!! Kača

Chodím k Vlaďce do kurzu, mohu ji všem vřele doporučit, je skvělá, báječná, nejlepší a velmi ochotná. Maminka má pocit klidu, bezpečí a že s ní zvládne úplně vše....
Vladi děkuji.....

U Vlaďky jsem byla 2x v kurzu a je to ta nejlepší "baba" co jsem kdy poznala - strašně mi pomohla při porodu, i když u něj přímo nebyla. Ale to co naučila mně a manžela na kurzu - na to se nedalo zapomenout!!! Je moc ochotná a hlavně "normální". Jestli budu mít ještě nějaké dítě, tak k ní 100% půjdu na kurz!!! Blanka

Nejlepší porodní asistentka! Rodila oba mé syny a opravdu bych s ní odrodila i deset dětí. Všem budoucím maminkám přeji takovou perfektní porodní asistentku.

Výborná porodní asistentka.S velmi lidským přístupem.Neměla vůbec problém odrodit mě ,i když už měla dávno po pracovní době.Ochotná, bezkonkurenční porodní asistentka.Jsem šťastná že jsem ji měla u porodu. Andrea

Je velice vstřícná, milá, ochotná vždy a kdykoli poradit a pomoci.

Tak úžasný zážitek,jako s touto porodní asistentkou doporučuji opravdu všem,s ní bych porodila i deset dětí!!!!!!