Adresa

Zalužanského 1192/15, Ostrava
Vítkovická nemocnice (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádejte o spuštení online kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

K Vlaďce jsem chodila na předporodní kurz a jsem za to nesmírně vděčná. Díky ní jsem se porodu a všeho okolo bála mnohem méně. Je to tak neskutečně srdečný člověk, který vás nabije pozitivní a energií a předá vám ty nejdůležitější informace naprosto bez zábran. Měla jsem neskutečné štěstí, že jsem ji měla u porodu, je to šílená psychická podpora, ale také odborník ve svém oboru. S přítelem jsme strašně vděční, že nám pomohla přivést naši dceru na svět. Teď čekáme druhé miminko a já už se teď modlím, ať je Vlaďka zase u toho ...


Ověřeny pacient
Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

Vlaďka Majdyšová je anděl. Pro mě nejúžasnější porodní asistentka na světě a kdykoliv si na ni s mužem vzpomeneme, je to srdeční záležitost. Připravila mě na můj první porod dcerky tak, že jsem se na něj opravdu těšila a nebála se. Navíc pak s námi byla i při porodu a byla jedním slovem fantastická! To, co z ní vyzařuje, jak umí psychicky u porodu pomoct, její energie - ta slovy nejde popsat. Je prostě krásný a úžasný člověk. Nyní čekáme druhé miminko a určitě si na její předporodní kurz zajdu zase. Jen proto, abych ji zase viděla a slyšela. Budu si moc přát, abych s ní rodila i podruhé. A i na druhý porod měla krásné vzpomínky. Které díky ní s mužem máme.


Ověřeny pacient

Vlaďka je úžasný člověk a já jsem šťastná, že se do mého života nachomýtla! Jen díky ní jsem se na porod těšila, ačkoli jsem byla prvorodičkou. Bohužel jsem se s ní nesetkala na porodním sále, přesto díky Vlaďčiné přípravě jsem si z této nelehké životní zkušenosti udělala jeden z nejkrásnějších zážitků života! Jak říká Vlaďka - vše je jen v hlavě. Nyní čekám druhého prcka a i když vím co a jak, na předporodní kurz k Vlaďce znovu půjdu - zasmát se, namotivovat se, prostě se jen s Vlaďkou potkat! Vřele doporučuji! Kéž by na světě bylo více lidí, kteří svou práci dělají tak rádi a vyloženě to z nich září.


Ověřeny pacient

Vlaďka Majdyšová je osoba přesně na svém místě. Porodu jsem se z počátku hodně bála, ale jen díky ní jsem postupně strach překonala a začala se na porod těšit. Chodila jsem k Vlaďce na předporodní kurz a to mi dodalo nejen potřebné informace ale hlavně sílu, energii a důvěru ve zdravotnický personál. Nakonec jsem měla to štěstí a na Vlaďku jsem narazila i na porodním sále. Pomohla mi porodit dceru a díky ní jsem měla z porodu úžasný pocit a hned bych si to zopakovala. Jen kvůli Vlaďce bych hned šla rodit znovu. Byla úžasná jak na sále tak i po porodu, kdy se za mnou vždy když mohla stavila na pokoj a poradila, pomohla, popovídala si. Veškerý personál Vítkovické porodnice si nemůžu vynachválit, ale Vlaďka je jednička, ona pro tu práci dýchá a je neuvěřitelné kolik má v sobě energie a jak ji dokáže rozdávat kolem sebe. Báječný člověk a nejlepší porodní asistentka na světě :-)


K
Ověřeny pacient

Vlaďka Majdyšová mě provázela oběma mými těhotenstvími (včetně předporodní přípravy) a porody, z nichž mám dvě krásné dcery...u té první v roce 2010 byla se mnou na příjmové ambulanci a u druhé dcery letos v březnu se mnou seděla nejen v autě mířícím do porodnice, prodýchávala se mnou každou kontrakci, ale konečně byla se mnou i na sále. Díky ní, jejímu pozitivnímu přístupu a profesionální pomoci jsem i já jako rodička byla úplně v pohodě a miminko se bez jakéhokoli stresu narodilo v pořádku. Vlaďce velmi důvěřuji. Její obětavost a láska k miminečkům je neutuchající, stejně jako úžasný přístup k maminkám, které dokáže maximálně podpořit a předat jim kus elánu ze sebe sama, aby vše zvládly. Vlaďko, kvůli Vám bych klidně přišla rodit do Vítkovic ještě potřetí a opět bych odcházela se slzami štěstí tak, jako tomu bylo už dvakrát. Děkuji mnohokrát za vše! Jste úžasná a jako člověk mi moc chybíte:)))


K
Ověřeny pacient

Absolvovala jsem u p.Majdyšové kurz - byla úžasná, následně jsme se viděly v porodnici :-) Čtyři dny mi vyvolávali porod, bohužel neúspěšně, vše dopadlo císařem. Při každé službě za mnou zašla, povídala si, pomáhala hl.psychicky. Chodila i po narození miminka, pomáhala s kojením..dceři posléze i píchala náušnice..Čert ví, kde na to vše bere energii :-) MOC ZA VŠE DĚKUJI! Pokud budu znovu rodit, jedině ve Vítkovicích - hlavně kvůli ní.


R
Ověřeny pacient

Když jsem před měsícem jela rodit do Vítkovic, věděla jsem, že má Vlaďka zrovna službu a jelo se mi podstatně lépe. Porod vedla skvěle, snažila se vše maximálně zpříjemnit a urychlit. Také se za námi stavila na pokoj pokaždé, když skončila směnu, poradila, potěšila milým slovem. Navštěvovala jsem i její předporodní kurz a rovněž velká chvála. Je to maximálně pozitivní člověk a všechny rady, které nám na kurzu dala, se hodily. Vladi, mockrát díky a příště jedině s Vámi! :-)


D
Ověřeny pacient

Paní Vlaďka je opravdu boží. Chodila jsem k ní na předporodní kurz a dokonce jsme měla to štěstí, že se mnou i rodila mého prvního syna. Dodávala mi pocit klidu a jistoty. Na porod vzpomínám fakt ráda, její úsměv a ty grimasy, kterými mě rozesmívala ... Nemohla jsem si u porodu přát nikoho lepšího.


G
Ověřeny pacient

Zdravím a chtěla bych se taky přidat s velikým poděkováním paní Vlaďce,kterou jsem měla i já u porodu svého chlapečka Šimona.Je opravdu velmi profesionální,milá,ochotná...no prostě úžasná.Všem doporučuji absolvovat i předporodní kurzy,které vede a maminkám radí od srdce :-)


M
Ověřeny pacient

Děkuji za asistenci u druhého porodu. Oceňuji především lidský přístup, milé chování, pocit, že je tam jen a jen pro Vás a krásný úsměv. Děkuji také za podporu, slova útěchy a povzbuzování.


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Jedna z nejlepších porodních asistentek ve Vítkovické porodnici v Ostravě. Navštěvovala jsem její předporodní kurz u obou synů. Absolutní profík s neuvěřitelným citem!!!!


Ověřeny pacient

Kontakt na Vlaďku je 723 090 392....


Ověřeny pacient

Chodím k Vlaďce do kurzu, mohu ji všem vřele doporučit, je skvělá, báječná, nejlepší a velmi ochotná. Maminka má pocit klidu, bezpečí a že s ní zvládne úplně vše....
Vladi děkuji.....


Ověřeny pacient

U Vlaďky jsem byla 2x v kurzu a je to ta nejlepší "baba" co jsem kdy poznala - strašně mi pomohla při porodu, i když u něj přímo nebyla. Ale to co naučila mně a manžela na kurzu - na to se nedalo zapomenout!!! Je moc ochotná a hlavně "normální". Jestli budu mít ještě nějaké dítě, tak k ní 100% půjdu na kurz!!! Blanka


Ověřeny pacient

Nejlepší porodní asistentka! Rodila oba mé syny a opravdu bych s ní odrodila i deset dětí. Všem budoucím maminkám přeji takovou perfektní porodní asistentku.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

Výborná porodní asistentka.S velmi lidským přístupem.Neměla vůbec problém odrodit mě ,i když už měla dávno po pracovní době.Ochotná, bezkonkurenční porodní asistentka.Jsem šťastná že jsem ji měla u porodu. Andrea


V

Je velice vstřícná, milá, ochotná vždy a kdykoli poradit a pomoci.


J
Ověřeny pacient

Tak úžasný zážitek,jako s touto porodní asistentkou doporučuji opravdu všem,s ní bych porodila i deset dětí!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti