Vítkovická nemocnice
Zalužanského 1192/15, Ostrava

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Já si taky Vlaďku nemůžu vynachválit, chodila jsem k ní na kurzy a rodila mě taky přímo ona. Má perfektní přístup k pacientkám i tatínkům. Věnovala se mi se vším všudy na 1. době porodní, na porodním sále a chodila za mnou i po porodu na odd. šestinedělí. Vždycky mi se vším poradila, ukázala... Ona se pro práci porodní asistentky přímo narodila =o) Musím jen a jen doporučit.

Vlaďka mi pomáhala rodit mou první holčičku a nemůžu si ji vynachválit! Markéta

Velmi milá, ochotná a hlavně profesionální přístup !!! Byla jsem šťastná, že byla u porodu mé dcery. I když měla konec služby ,zůstala a dovedla porod ke zdárnému konci! Obě s dcerou jsme byly šťastné, že měla službu právě Vlaďka a znovu můžeme jen říci DĚKUJEME!

S Vlaďkou jsem absolvovala jak předporodní kurz, tak porod. Byla naprosto skvělá. Umí skvělě poradit i povzbudit. Druhý porod jedině s Vlaďkou. :-)

Milá paní - anonym. Možná by jste sama napsala jiné hodnocení kdyby jste rodila přímo s Vlaďkou. Na každém boxu se přeci snaží vždy o soukromí i rodiček, proto je na každém rohu tlačítko zvonku na asistentku, kdyby jste sama řekla že nechcete zůstat sama, věřím že by vše bylo jiné - zejména kdyby Vás rodila Vlaďka. Nemůžete přeci hodnotit porodní asistentku pokud jste s ní nerodila... Měla jste tedy ohodnotit porodní asistentku, která Vás odrodila a né tady házet ošklivé hodnocení za které jistojistě Vlaďka nemůže. Já si stojím na svém hodnocení - mám s ní zkušenosti již 2X a byla prostě úžasná a nejlepší. Cokoliv jsem potřebovala tak mi vysvětlila, sama mě informovala o všem co mi dávají za přípravky, o tom jak dlouho myslí že to bude trvat (odhad měla skvělý), jak si najít nejvhodnější pozici na porod. U celého porodu jsem měla manžela a Vlaďku, pí doktorka s další asistentkou přišla až když bylo po porodu, na kontrolu miminka a na placentu a zda nebude potřeba něco šít... Měla by jste se zamyslet nad svým hodnocením, opravdu nechápu jak můžete hodnotit někoho, kdo u porodu VŮBEC NEBYL!

Chodila jsem k Vlaďce na předporodní kurz a bylo by fér kdyby lidem NEMAZALA MED KOLEM PUSY a říkala jak se věci mají!!!Jak sama Vlaďka říká:nikdy nejste v boxu při porodu sama na wc,do sprchy,na baloně vždy jsou všude asistentky.Vůůůůbec né rodila jsem ve Vítkovicích a vůbec nikdo s Váma není vše se změnilo až po příjezdu přítele který přišel k porodu tak najednou jsem měla plný box asistentek.Jedině kde říká Vlaďka pravdu na kurzu je:Nechci,nebudu,nemůžu při porodu nikoho nezajíma :-))Jsem rádaa že zrovna u mého porodu Vlaďka nebyla!!!!Těžká paní komerce:-))))

Zdravim vsechny..chtela bych pripojit velmi pozitivni hodnoceni Vladky.. Chodila jsem k ni do predporodniho kurzu, sice jsem ho neabsolvovala uplne cely, ale byla jsem asi jen na 4.hodinach.. presto i toto stacilo, abych mohla rici, ze Vladka je skutecny profesional.. jeji rady, vypraveni a ruzne prihody z porodnich salu.. byly jiste prinosem.. take i spravny nacvik dychani.. No co dodat, mam doma ted krasnou 3.tydenni dcerku, sice jsem ji nerodila ve Vitkovicke nemocnici, protoze v den porodu meli STOP STAV.. i presto,ze jsem tam byla zrovna na pravidelne kontrole, tak me poslali domu, s tim ze mam jiste jen poslicky a ze o porod se nejedna..jenze doma zaclo byt hure..volala jsem Vladce a ta jen z meho tonu hlasu poznala..ze miminko se tlaci na svet..nebyt jejich rad, urcite bych porodila doma.. no takze diky ni jsem to stihla vcas do Fakultky v Porube, kde byl personal taky uzasny.. mala vyskocila na svet velmi rychle a vse jsem zvladla tak dobre, diky spravnemu dychani ve spravny cas(dokonce i bez nastrihu), ze me jako prvorodicku vsichni moc chvalili.. no rozhodne si nenechte predporodni kurzy s Vladkou ujit a treba se Vam zadari i s jeji pomoci porodit.. skutecne moc mila a ukecana profesionalka.. vrele doporucuji :-)

Jedna z nejlepších porodních asistentek ve Vítkovické porodnici v Ostravě. Navštěvovala jsem její předporodní kurz u obou synů. Absolutní profík s neuvěřitelným citem!!!!

Kontakt na Vlaďku je 723 090 392....

Chodím k Vlaďce do kurzu, mohu ji všem vřele doporučit, je skvělá, báječná, nejlepší a velmi ochotná. Maminka má pocit klidu, bezpečí a že s ní zvládne úplně vše....
Vladi děkuji.....