Vítkovická nemocnice
Zalužanského 1192/15, Ostrava

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Vlaďka Majdyšová je osoba přesně na svém místě. Porodu jsem se z počátku hodně bála, ale jen díky ní jsem postupně strach překonala a začala se na porod těšit. Chodila jsem k Vlaďce na předporodní kurz a to mi dodalo nejen potřebné informace ale hlavně sílu, energii a důvěru ve zdravotnický personál. Nakonec jsem měla to štěstí a na Vlaďku jsem narazila i na porodním sále. Pomohla mi porodit dceru a díky ní jsem měla z porodu úžasný pocit a hned bych si to zopakovala. Jen kvůli Vlaďce bych hned šla rodit znovu. Byla úžasná jak na sále tak i po porodu, kdy se za mnou vždy když mohla stavila na pokoj a poradila, pomohla, popovídala si. Veškerý personál Vítkovické porodnice si nemůžu vynachválit, ale Vlaďka je jednička, ona pro tu práci dýchá a je neuvěřitelné kolik má v sobě energie a jak ji dokáže rozdávat kolem sebe. Báječný člověk a nejlepší porodní asistentka na světě :-)

Vlaďka Majdyšová mě provázela oběma mými těhotenstvími (včetně předporodní přípravy) a porody, z nichž mám dvě krásné dcery...u té první v roce 2010 byla se mnou na příjmové ambulanci a u druhé dcery letos v březnu se mnou seděla nejen v autě mířícím do porodnice, prodýchávala se mnou každou kontrakci, ale konečně byla se mnou i na sále. Díky ní, jejímu pozitivnímu přístupu a profesionální pomoci jsem i já jako rodička byla úplně v pohodě a miminko se bez jakéhokoli stresu narodilo v pořádku. Vlaďce velmi důvěřuji. Její obětavost a láska k miminečkům je neutuchající, stejně jako úžasný přístup k maminkám, které dokáže maximálně podpořit a předat jim kus elánu ze sebe sama, aby vše zvládly. Vlaďko, kvůli Vám bych klidně přišla rodit do Vítkovic ještě potřetí a opět bych odcházela se slzami štěstí tak, jako tomu bylo už dvakrát. Děkuji mnohokrát za vše! Jste úžasná a jako člověk mi moc chybíte:)))

Absolvovala jsem u p.Majdyšové kurz - byla úžasná, následně jsme se viděly v porodnici :-) Čtyři dny mi vyvolávali porod, bohužel neúspěšně, vše dopadlo císařem. Při každé službě za mnou zašla, povídala si, pomáhala hl.psychicky. Chodila i po narození miminka, pomáhala s kojením..dceři posléze i píchala náušnice..Čert ví, kde na to vše bere energii :-) MOC ZA VŠE DĚKUJI! Pokud budu znovu rodit, jedině ve Vítkovicích - hlavně kvůli ní.

Když jsem před měsícem jela rodit do Vítkovic, věděla jsem, že má Vlaďka zrovna službu a jelo se mi podstatně lépe. Porod vedla skvěle, snažila se vše maximálně zpříjemnit a urychlit. Také se za námi stavila na pokoj pokaždé, když skončila směnu, poradila, potěšila milým slovem. Navštěvovala jsem i její předporodní kurz a rovněž velká chvála. Je to maximálně pozitivní člověk a všechny rady, které nám na kurzu dala, se hodily. Vladi, mockrát díky a příště jedině s Vámi! :-)

Paní Vlaďka je opravdu boží. Chodila jsem k ní na předporodní kurz a dokonce jsme měla to štěstí, že se mnou i rodila mého prvního syna. Dodávala mi pocit klidu a jistoty. Na porod vzpomínám fakt ráda, její úsměv a ty grimasy, kterými mě rozesmívala ... Nemohla jsem si u porodu přát nikoho lepšího.

Zdravím a chtěla bych se taky přidat s velikým poděkováním paní Vlaďce,kterou jsem měla i já u porodu svého chlapečka Šimona.Je opravdu velmi profesionální,milá,ochotná...no prostě úžasná.Všem doporučuji absolvovat i předporodní kurzy,které vede a maminkám radí od srdce :-)

Děkuji za asistenci u druhého porodu. Oceňuji především lidský přístup, milé chování, pocit, že je tam jen a jen pro Vás a krásný úsměv. Děkuji také za podporu, slova útěchy a povzbuzování.

Rodili jsem ve Vítkovicích 15.1.2012 a paní Vlaďku jsme stihli hned dvakrát - při příjmu na noční směně a pak při samotném porodu na další noční směně. Byla úplně úžasná, takovou porodní asistentku si může přát každá maminka. Moc jí děkujeme a vděčíme za všechny rady a pomoc, kterou jsme potřebovali pro hladký průběh porodu. Je to profesionálka s tou nejlidštější tváří. Určitě i díky ní budeme na porod naší krásné holčičky vzpomínat jen v dobrém!

Před dvěma roky jsem rodila ve Vítkovicích holčičku. Chodila jsem i na kurzy od Vladi, a jsem za ně moc vděčná:-) A vlastně za vše, co Vladi pro mne udělala a doteď dělá:-) Vladi je skvělá ženská, nejlepší co znám!! Nebyla sice semnou u porodu, ale pomohla mi se vším co s porodem souviselo. A hlavně jen díky ní jsem malou mohla kojit. Věnovala se mi i na šestinedělí, a byla pro mne vždy i na telefonu, když jsem se vrátila s porodnice domů.Je prostě skvělá, skvělá , skvělá:-) Vladi se pro tuto práci prostě narodila. Vladi moc děkujííí a mám Vás ráda:-) Moc moc moc DOPORUČUJI!!!! Kača

Vlaďka Majdyšová je jedna z nejlepších porodních asistentek, mám za sebou 2 porody, vždy s ní a její nasazení v práci je neuvěřitelné! Navštěvovala jsem i její předporodní kurzy, které vede velmi skvěle. Pomáhá i maminkám po porodu, s kojením a i jinými "starostmi", které mají.