Zalužanského 1192/15, Ostrava
Vítkovická nemocnice (mapa)

Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

K Vlaďce jsem chodila na předporodní kurz a jsem za to nesmírně vděčná. Díky ní jsem se porodu a všeho okolo bála mnohem méně. Je to tak neskutečně srdečný člověk, který vás nabije pozitivní a energií a předá vám ty nejdůležitější informace naprosto bez zábran. Měla jsem neskutečné štěstí, že jsem ji měla u porodu, je to šílená psychická podpora, ale také odborník ve svém oboru. S přítelem jsme strašně vděční, že nám pomohla přivést naši dceru na svět. Teď čekáme druhé miminko a já už se teď modlím, ať je Vlaďka zase u toho ...

Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

Vlaďka Majdyšová je anděl. Pro mě nejúžasnější porodní asistentka na světě a kdykoliv si na ni s mužem vzpomeneme, je to srdeční záležitost. Připravila mě na můj první porod dcerky tak, že jsem se na něj opravdu těšila a nebála se. Navíc pak s námi byla i při porodu a byla jedním slovem fantastická! To, co z ní vyzařuje, jak umí psychicky u porodu pomoct, její energie - ta slovy nejde popsat. Je prostě krásný a úžasný člověk. Nyní čekáme druhé miminko a určitě si na její předporodní kurz zajdu zase. Jen proto, abych ji zase viděla a slyšela. Budu si moc přát, abych s ní rodila i podruhé. A i na druhý porod měla krásné vzpomínky. Které díky ní s mužem máme.

Vlaďka je úžasný člověk a já jsem šťastná, že se do mého života nachomýtla! Jen díky ní jsem se na porod těšila, ačkoli jsem byla prvorodičkou. Bohužel jsem se s ní nesetkala na porodním sále, přesto díky Vlaďčiné přípravě jsem si z této nelehké životní zkušenosti udělala jeden z nejkrásnějších zážitků života! Jak říká Vlaďka - vše je jen v hlavě. Nyní čekám druhého prcka a i když vím co a jak, na předporodní kurz k Vlaďce znovu půjdu - zasmát se, namotivovat se, prostě se jen s Vlaďkou potkat! Vřele doporučuji! Kéž by na světě bylo více lidí, kteří svou práci dělají tak rádi a vyloženě to z nich září.

Vlaďka Majdyšová je osoba přesně na svém místě. Porodu jsem se z počátku hodně bála, ale jen díky ní jsem postupně strach překonala a začala se na porod těšit. Chodila jsem k Vlaďce na předporodní kurz a to mi dodalo nejen potřebné informace ale hlavně sílu, energii a důvěru ve zdravotnický personál. Nakonec jsem měla to štěstí a na Vlaďku jsem narazila i na porodním sále. Pomohla mi porodit dceru a díky ní jsem měla z porodu úžasný pocit a hned bych si to zopakovala. Jen kvůli Vlaďce bych hned šla rodit znovu. Byla úžasná jak na sále tak i po porodu, kdy se za mnou vždy když mohla stavila na pokoj a poradila, pomohla, popovídala si. Veškerý personál Vítkovické porodnice si nemůžu vynachválit, ale Vlaďka je jednička, ona pro tu práci dýchá a je neuvěřitelné kolik má v sobě energie a jak ji dokáže rozdávat kolem sebe. Báječný člověk a nejlepší porodní asistentka na světě :-)

Vlaďka Majdyšová mě provázela oběma mými těhotenstvími (včetně předporodní přípravy) a porody, z nichž mám dvě krásné dcery...u té první v roce 2010 byla se mnou na příjmové ambulanci a u druhé dcery letos v březnu se mnou seděla nejen v autě mířícím do porodnice, prodýchávala se mnou každou kontrakci, ale konečně byla se mnou i na sále. Díky ní, jejímu pozitivnímu přístupu a profesionální pomoci jsem i já jako rodička byla úplně v pohodě a miminko se bez jakéhokoli stresu narodilo v pořádku. Vlaďce velmi důvěřuji. Její obětavost a láska k miminečkům je neutuchající, stejně jako úžasný přístup k maminkám, které dokáže maximálně podpořit a předat jim kus elánu ze sebe sama, aby vše zvládly. Vlaďko, kvůli Vám bych klidně přišla rodit do Vítkovic ještě potřetí a opět bych odcházela se slzami štěstí tak, jako tomu bylo už dvakrát. Děkuji mnohokrát za vše! Jste úžasná a jako člověk mi moc chybíte:)))

Absolvovala jsem u p.Majdyšové kurz - byla úžasná, následně jsme se viděly v porodnici :-) Čtyři dny mi vyvolávali porod, bohužel neúspěšně, vše dopadlo císařem. Při každé službě za mnou zašla, povídala si, pomáhala hl.psychicky. Chodila i po narození miminka, pomáhala s kojením..dceři posléze i píchala náušnice..Čert ví, kde na to vše bere energii :-) MOC ZA VŠE DĚKUJI! Pokud budu znovu rodit, jedině ve Vítkovicích - hlavně kvůli ní.

Když jsem před měsícem jela rodit do Vítkovic, věděla jsem, že má Vlaďka zrovna službu a jelo se mi podstatně lépe. Porod vedla skvěle, snažila se vše maximálně zpříjemnit a urychlit. Také se za námi stavila na pokoj pokaždé, když skončila směnu, poradila, potěšila milým slovem. Navštěvovala jsem i její předporodní kurz a rovněž velká chvála. Je to maximálně pozitivní člověk a všechny rady, které nám na kurzu dala, se hodily. Vladi, mockrát díky a příště jedině s Vámi! :-)

Paní Vlaďka je opravdu boží. Chodila jsem k ní na předporodní kurz a dokonce jsme měla to štěstí, že se mnou i rodila mého prvního syna. Dodávala mi pocit klidu a jistoty. Na porod vzpomínám fakt ráda, její úsměv a ty grimasy, kterými mě rozesmívala ... Nemohla jsem si u porodu přát nikoho lepšího.

G

Zdravím a chtěla bych se taky přidat s velikým poděkováním paní Vlaďce,kterou jsem měla i já u porodu svého chlapečka Šimona.Je opravdu velmi profesionální,milá,ochotná...no prostě úžasná.Všem doporučuji absolvovat i předporodní kurzy,které vede a maminkám radí od srdce :-)

Děkuji za asistenci u druhého porodu. Oceňuji především lidský přístup, milé chování, pocit, že je tam jen a jen pro Vás a krásný úsměv. Děkuji také za podporu, slova útěchy a povzbuzování.

Rodili jsem ve Vítkovicích 15.1.2012 a paní Vlaďku jsme stihli hned dvakrát - při příjmu na noční směně a pak při samotném porodu na další noční směně. Byla úplně úžasná, takovou porodní asistentku si může přát každá maminka. Moc jí děkujeme a vděčíme za všechny rady a pomoc, kterou jsme potřebovali pro hladký průběh porodu. Je to profesionálka s tou nejlidštější tváří. Určitě i díky ní budeme na porod naší krásné holčičky vzpomínat jen v dobrém!

Před dvěma roky jsem rodila ve Vítkovicích holčičku. Chodila jsem i na kurzy od Vladi, a jsem za ně moc vděčná:-) A vlastně za vše, co Vladi pro mne udělala a doteď dělá:-) Vladi je skvělá ženská, nejlepší co znám!! Nebyla sice semnou u porodu, ale pomohla mi se vším co s porodem souviselo. A hlavně jen díky ní jsem malou mohla kojit. Věnovala se mi i na šestinedělí, a byla pro mne vždy i na telefonu, když jsem se vrátila s porodnice domů.Je prostě skvělá, skvělá , skvělá:-) Vladi se pro tuto práci prostě narodila. Vladi moc děkujííí a mám Vás ráda:-) Moc moc moc DOPORUČUJI!!!! Kača

Vlaďka Majdyšová je jedna z nejlepších porodních asistentek, mám za sebou 2 porody, vždy s ní a její nasazení v práci je neuvěřitelné! Navštěvovala jsem i její předporodní kurzy, které vede velmi skvěle. Pomáhá i maminkám po porodu, s kojením a i jinými "starostmi", které mají.

Já si taky Vlaďku nemůžu vynachválit, chodila jsem k ní na kurzy a rodila mě taky přímo ona. Má perfektní přístup k pacientkám i tatínkům. Věnovala se mi se vším všudy na 1. době porodní, na porodním sále a chodila za mnou i po porodu na odd. šestinedělí. Vždycky mi se vším poradila, ukázala... Ona se pro práci porodní asistentky přímo narodila =o) Musím jen a jen doporučit.

Vlaďka mi pomáhala rodit mou první holčičku a nemůžu si ji vynachválit! Markéta

Velmi milá, ochotná a hlavně profesionální přístup !!! Byla jsem šťastná, že byla u porodu mé dcery. I když měla konec služby ,zůstala a dovedla porod ke zdárnému konci! Obě s dcerou jsme byly šťastné, že měla službu právě Vlaďka a znovu můžeme jen říci DĚKUJEME!

S Vlaďkou jsem absolvovala jak předporodní kurz, tak porod. Byla naprosto skvělá. Umí skvělě poradit i povzbudit. Druhý porod jedině s Vlaďkou. :-)

Milá paní - anonym. Možná by jste sama napsala jiné hodnocení kdyby jste rodila přímo s Vlaďkou. Na každém boxu se přeci snaží vždy o soukromí i rodiček, proto je na každém rohu tlačítko zvonku na asistentku, kdyby jste sama řekla že nechcete zůstat sama, věřím že by vše bylo jiné - zejména kdyby Vás rodila Vlaďka. Nemůžete přeci hodnotit porodní asistentku pokud jste s ní nerodila... Měla jste tedy ohodnotit porodní asistentku, která Vás odrodila a né tady házet ošklivé hodnocení za které jistojistě Vlaďka nemůže. Já si stojím na svém hodnocení - mám s ní zkušenosti již 2X a byla prostě úžasná a nejlepší. Cokoliv jsem potřebovala tak mi vysvětlila, sama mě informovala o všem co mi dávají za přípravky, o tom jak dlouho myslí že to bude trvat (odhad měla skvělý), jak si najít nejvhodnější pozici na porod. U celého porodu jsem měla manžela a Vlaďku, pí doktorka s další asistentkou přišla až když bylo po porodu, na kontrolu miminka a na placentu a zda nebude potřeba něco šít... Měla by jste se zamyslet nad svým hodnocením, opravdu nechápu jak můžete hodnotit někoho, kdo u porodu VŮBEC NEBYL!

Chodila jsem k Vlaďce na předporodní kurz a bylo by fér kdyby lidem NEMAZALA MED KOLEM PUSY a říkala jak se věci mají!!!Jak sama Vlaďka říká:nikdy nejste v boxu při porodu sama na wc,do sprchy,na baloně vždy jsou všude asistentky.Vůůůůbec né rodila jsem ve Vítkovicích a vůbec nikdo s Váma není vše se změnilo až po příjezdu přítele který přišel k porodu tak najednou jsem měla plný box asistentek.Jedině kde říká Vlaďka pravdu na kurzu je:Nechci,nebudu,nemůžu při porodu nikoho nezajíma :-))Jsem rádaa že zrovna u mého porodu Vlaďka nebyla!!!!Těžká paní komerce:-))))

Zdravim vsechny..chtela bych pripojit velmi pozitivni hodnoceni Vladky.. Chodila jsem k ni do predporodniho kurzu, sice jsem ho neabsolvovala uplne cely, ale byla jsem asi jen na 4.hodinach.. presto i toto stacilo, abych mohla rici, ze Vladka je skutecny profesional.. jeji rady, vypraveni a ruzne prihody z porodnich salu.. byly jiste prinosem.. take i spravny nacvik dychani.. No co dodat, mam doma ted krasnou 3.tydenni dcerku, sice jsem ji nerodila ve Vitkovicke nemocnici, protoze v den porodu meli STOP STAV.. i presto,ze jsem tam byla zrovna na pravidelne kontrole, tak me poslali domu, s tim ze mam jiste jen poslicky a ze o porod se nejedna..jenze doma zaclo byt hure..volala jsem Vladce a ta jen z meho tonu hlasu poznala..ze miminko se tlaci na svet..nebyt jejich rad, urcite bych porodila doma.. no takze diky ni jsem to stihla vcas do Fakultky v Porube, kde byl personal taky uzasny.. mala vyskocila na svet velmi rychle a vse jsem zvladla tak dobre, diky spravnemu dychani ve spravny cas(dokonce i bez nastrihu), ze me jako prvorodicku vsichni moc chvalili.. no rozhodne si nenechte predporodni kurzy s Vladkou ujit a treba se Vam zadari i s jeji pomoci porodit.. skutecne moc mila a ukecana profesionalka.. vrele doporucuji :-)