Zalužanského 1192/15, Ostrava
Vítkovická nemocnice (mapa)

Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

K Vlaďce jsem chodila na předporodní kurz a jsem za to nesmírně vděčná. Díky ní jsem se porodu a všeho okolo bála mnohem méně. Je to tak neskutečně srdečný člověk, který vás nabije pozitivní a energií a předá vám ty nejdůležitější informace naprosto bez zábran. Měla jsem neskutečné štěstí, že jsem ji měla u porodu, je to šílená psychická podpora, ale také odborník ve svém oboru. S přítelem jsme strašně vděční, že nám pomohla přivést naši dceru na svět. Teď čekáme druhé miminko a já už se teď modlím, ať je Vlaďka zase u toho ...

Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

Vlaďka Majdyšová je anděl. Pro mě nejúžasnější porodní asistentka na světě a kdykoliv si na ni s mužem vzpomeneme, je to srdeční záležitost. Připravila mě na můj první porod dcerky tak, že jsem se na něj opravdu těšila a nebála se. Navíc pak s námi byla i při porodu a byla jedním slovem fantastická! To, co z ní vyzařuje, jak umí psychicky u porodu pomoct, její energie - ta slovy nejde popsat. Je prostě krásný a úžasný člověk. Nyní čekáme druhé miminko a určitě si na její předporodní kurz zajdu zase. Jen proto, abych ji zase viděla a slyšela. Budu si moc přát, abych s ní rodila i podruhé. A i na druhý porod měla krásné vzpomínky. Které díky ní s mužem máme.

Vlaďka je úžasný člověk a já jsem šťastná, že se do mého života nachomýtla! Jen díky ní jsem se na porod těšila, ačkoli jsem byla prvorodičkou. Bohužel jsem se s ní nesetkala na porodním sále, přesto díky Vlaďčiné přípravě jsem si z této nelehké životní zkušenosti udělala jeden z nejkrásnějších zážitků života! Jak říká Vlaďka - vše je jen v hlavě. Nyní čekám druhého prcka a i když vím co a jak, na předporodní kurz k Vlaďce znovu půjdu - zasmát se, namotivovat se, prostě se jen s Vlaďkou potkat! Vřele doporučuji! Kéž by na světě bylo více lidí, kteří svou práci dělají tak rádi a vyloženě to z nich září.

Vlaďka Majdyšová je osoba přesně na svém místě. Porodu jsem se z počátku hodně bála, ale jen díky ní jsem postupně strach překonala a začala se na porod těšit. Chodila jsem k Vlaďce na předporodní kurz a to mi dodalo nejen potřebné informace ale hlavně sílu, energii a důvěru ve zdravotnický personál. Nakonec jsem měla to štěstí a na Vlaďku jsem narazila i na porodním sále. Pomohla mi porodit dceru a díky ní jsem měla z porodu úžasný pocit a hned bych si to zopakovala. Jen kvůli Vlaďce bych hned šla rodit znovu. Byla úžasná jak na sále tak i po porodu, kdy se za mnou vždy když mohla stavila na pokoj a poradila, pomohla, popovídala si. Veškerý personál Vítkovické porodnice si nemůžu vynachválit, ale Vlaďka je jednička, ona pro tu práci dýchá a je neuvěřitelné kolik má v sobě energie a jak ji dokáže rozdávat kolem sebe. Báječný člověk a nejlepší porodní asistentka na světě :-)

Vlaďka Majdyšová mě provázela oběma mými těhotenstvími (včetně předporodní přípravy) a porody, z nichž mám dvě krásné dcery...u té první v roce 2010 byla se mnou na příjmové ambulanci a u druhé dcery letos v březnu se mnou seděla nejen v autě mířícím do porodnice, prodýchávala se mnou každou kontrakci, ale konečně byla se mnou i na sále. Díky ní, jejímu pozitivnímu přístupu a profesionální pomoci jsem i já jako rodička byla úplně v pohodě a miminko se bez jakéhokoli stresu narodilo v pořádku. Vlaďce velmi důvěřuji. Její obětavost a láska k miminečkům je neutuchající, stejně jako úžasný přístup k maminkám, které dokáže maximálně podpořit a předat jim kus elánu ze sebe sama, aby vše zvládly. Vlaďko, kvůli Vám bych klidně přišla rodit do Vítkovic ještě potřetí a opět bych odcházela se slzami štěstí tak, jako tomu bylo už dvakrát. Děkuji mnohokrát za vše! Jste úžasná a jako člověk mi moc chybíte:)))

Absolvovala jsem u p.Majdyšové kurz - byla úžasná, následně jsme se viděly v porodnici :-) Čtyři dny mi vyvolávali porod, bohužel neúspěšně, vše dopadlo císařem. Při každé službě za mnou zašla, povídala si, pomáhala hl.psychicky. Chodila i po narození miminka, pomáhala s kojením..dceři posléze i píchala náušnice..Čert ví, kde na to vše bere energii :-) MOC ZA VŠE DĚKUJI! Pokud budu znovu rodit, jedině ve Vítkovicích - hlavně kvůli ní.

Když jsem před měsícem jela rodit do Vítkovic, věděla jsem, že má Vlaďka zrovna službu a jelo se mi podstatně lépe. Porod vedla skvěle, snažila se vše maximálně zpříjemnit a urychlit. Také se za námi stavila na pokoj pokaždé, když skončila směnu, poradila, potěšila milým slovem. Navštěvovala jsem i její předporodní kurz a rovněž velká chvála. Je to maximálně pozitivní člověk a všechny rady, které nám na kurzu dala, se hodily. Vladi, mockrát díky a příště jedině s Vámi! :-)

Paní Vlaďka je opravdu boží. Chodila jsem k ní na předporodní kurz a dokonce jsme měla to štěstí, že se mnou i rodila mého prvního syna. Dodávala mi pocit klidu a jistoty. Na porod vzpomínám fakt ráda, její úsměv a ty grimasy, kterými mě rozesmívala ... Nemohla jsem si u porodu přát nikoho lepšího.

G

Zdravím a chtěla bych se taky přidat s velikým poděkováním paní Vlaďce,kterou jsem měla i já u porodu svého chlapečka Šimona.Je opravdu velmi profesionální,milá,ochotná...no prostě úžasná.Všem doporučuji absolvovat i předporodní kurzy,které vede a maminkám radí od srdce :-)

Děkuji za asistenci u druhého porodu. Oceňuji především lidský přístup, milé chování, pocit, že je tam jen a jen pro Vás a krásný úsměv. Děkuji také za podporu, slova útěchy a povzbuzování.