Zalužanského 1192/15, Ostrava
Vítkovická nemocnice

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Umístění: jiné místo Předporodní kurz

Naprosto úžasná osoba. Všem vřele doporučuji její předporodní kurz. Vlaďka ho vede skvěle. Dozvíte se plno důležitých informací, které upotřebíte. Zasmějete se, dojmete a součástí kurzu je také cvičení. Kurz je vedeny úplně jinou formo-Vlaďka opravdu rozumí tomu, co dělá. Je empatická, energická, vstřícná, věcně usměvavá. Jsem vděčna za to, že jsem ji mohla poznat. Jak se říká “správná osoba na správném místě” . Miluje život, hlavně svou práci a bere ji jako poslání, což se v dnešní době jen tak nevidí. DĚKUJI za všechno.

Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

Vlaďka, je perfektni človíček. Být jsem neměla bohužel, tu cest s ni rodit, tak mě připravila na porod a čas poté. Musím říct, ze jsem byla tak silná a zvládla jsem svůj porod s prckem tak skvěle kvůli ni. Takových lidi se rodi málo, tak si ji vazme. Pokud budeme mít s manželem ještě jedno dítě, tak ji vyhledám. Dekuju M.R.

Umístění: jiné místo Předporodní kurz

Vlaďka je anděl. Její kurzy připraví budoucí maminky nejen na porod, ale i na dobu po porodu. Nesmírně vnímavý člověk, plný elánu, lásky, empatie, humoru a úcty k lidem. Dvakrát jsem měla tu čest se nechat na porod připravit právě pod vedením Vlaďky a kdybych byla znovu těhotná, opět ji vyhledàm.

Umístění: jiné místo Předporodní kurz

S Vlaďkou jsem se setkala na předporodním kurzu a můžu říct, že je naprosto úžasná osoba, která je na správném místě. Nyní už máme 1,5 leteho prcka a až budu znovu těhotná půjdu na kurz klidně znova. Tolik pozitivní energie a legrace, kterou dokázala vytvořit bylo naprosto super ????

Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

K Vlaďce jsem chodila na předporodní kurz a jsem za to nesmírně vděčná. Díky ní jsem se porodu a všeho okolo bála mnohem méně. Je to tak neskutečně srdečný člověk, který vás nabije pozitivní a energií a předá vám ty nejdůležitější informace naprosto bez zábran. Měla jsem neskutečné štěstí, že jsem ji měla u porodu, je to šílená psychická podpora, ale také odborník ve svém oboru. S přítelem jsme strašně vděční, že nám pomohla přivést naši dceru na svět. Teď čekáme druhé miminko a já už se teď modlím, ať je Vlaďka zase u toho ...

Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

Vlaďka Majdyšová je anděl. Pro mě nejúžasnější porodní asistentka na světě a kdykoliv si na ni s mužem vzpomeneme, je to srdeční záležitost. Připravila mě na můj první porod dcerky tak, že jsem se na něj opravdu těšila a nebála se. Navíc pak s námi byla i při porodu a byla jedním slovem fantastická! To, co z ní vyzařuje, jak umí psychicky u porodu pomoct, její energie - ta slovy nejde popsat. Je prostě krásný a úžasný člověk. Nyní čekáme druhé miminko a určitě si na její předporodní kurz zajdu zase. Jen proto, abych ji zase viděla a slyšela. Budu si moc přát, abych s ní rodila i podruhé. A i na druhý porod měla krásné vzpomínky. Které díky ní s mužem máme.

Vlaďka je úžasný člověk a já jsem šťastná, že se do mého života nachomýtla! Jen díky ní jsem se na porod těšila, ačkoli jsem byla prvorodičkou. Bohužel jsem se s ní nesetkala na porodním sále, přesto díky Vlaďčiné přípravě jsem si z této nelehké životní zkušenosti udělala jeden z nejkrásnějších zážitků života! Jak říká Vlaďka - vše je jen v hlavě. Nyní čekám druhého prcka a i když vím co a jak, na předporodní kurz k Vlaďce znovu půjdu - zasmát se, namotivovat se, prostě se jen s Vlaďkou potkat! Vřele doporučuji! Kéž by na světě bylo více lidí, kteří svou práci dělají tak rádi a vyloženě to z nich září.

Vlaďka Majdyšová je osoba přesně na svém místě. Porodu jsem se z počátku hodně bála, ale jen díky ní jsem postupně strach překonala a začala se na porod těšit. Chodila jsem k Vlaďce na předporodní kurz a to mi dodalo nejen potřebné informace ale hlavně sílu, energii a důvěru ve zdravotnický personál. Nakonec jsem měla to štěstí a na Vlaďku jsem narazila i na porodním sále. Pomohla mi porodit dceru a díky ní jsem měla z porodu úžasný pocit a hned bych si to zopakovala. Jen kvůli Vlaďce bych hned šla rodit znovu. Byla úžasná jak na sále tak i po porodu, kdy se za mnou vždy když mohla stavila na pokoj a poradila, pomohla, popovídala si. Veškerý personál Vítkovické porodnice si nemůžu vynachválit, ale Vlaďka je jednička, ona pro tu práci dýchá a je neuvěřitelné kolik má v sobě energie a jak ji dokáže rozdávat kolem sebe. Báječný člověk a nejlepší porodní asistentka na světě :-)

Vlaďka Majdyšová mě provázela oběma mými těhotenstvími (včetně předporodní přípravy) a porody, z nichž mám dvě krásné dcery...u té první v roce 2010 byla se mnou na příjmové ambulanci a u druhé dcery letos v březnu se mnou seděla nejen v autě mířícím do porodnice, prodýchávala se mnou každou kontrakci, ale konečně byla se mnou i na sále. Díky ní, jejímu pozitivnímu přístupu a profesionální pomoci jsem i já jako rodička byla úplně v pohodě a miminko se bez jakéhokoli stresu narodilo v pořádku. Vlaďce velmi důvěřuji. Její obětavost a láska k miminečkům je neutuchající, stejně jako úžasný přístup k maminkám, které dokáže maximálně podpořit a předat jim kus elánu ze sebe sama, aby vše zvládly. Vlaďko, kvůli Vám bych klidně přišla rodit do Vítkovic ještě potřetí a opět bych odcházela se slzami štěstí tak, jako tomu bylo už dvakrát. Děkuji mnohokrát za vše! Jste úžasná a jako člověk mi moc chybíte:)))

Absolvovala jsem u p.Majdyšové kurz - byla úžasná, následně jsme se viděly v porodnici :-) Čtyři dny mi vyvolávali porod, bohužel neúspěšně, vše dopadlo císařem. Při každé službě za mnou zašla, povídala si, pomáhala hl.psychicky. Chodila i po narození miminka, pomáhala s kojením..dceři posléze i píchala náušnice..Čert ví, kde na to vše bere energii :-) MOC ZA VŠE DĚKUJI! Pokud budu znovu rodit, jedině ve Vítkovicích - hlavně kvůli ní.