Vítkovická nemocnice
Zalužanského 1192/15, Ostrava

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Vlaďku jsem měla tu čest mít u druhého porodu a byla jedním slovem ÚŽASNÁ . Pořiď s ní byl pro mě zážitkem. Měla jsem pocit, že mám u porodu kamarádku, která semnou sdílí každou chvilku. Ještě teď mám slzy v očích. Motivovala, povzbuzovala a podporovala. Je vidět svoji práci miluje. Bylo mi ctí rodit pod její taktovkou

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Jsem moc vděčná, že jsem se mohla zúčastnit předporodního kurzu pod vedením tak milé, sympatické, úžasné paní porodní asistentky Vladěnky. Mohu doporučit všem, kdo budete rodit poprvé, nebo máte z něčeho obavy. Za mě skvělá procházka vším, co se děje nebo by se mohlo stát při porodu. Chodili jsme i s manželem a bylo to moc super, mrzí mě že už to skončilo. Jediné co bych si teď přála mít paní Vladku u porodu, snad se nám poštěstí :) Moc děkuji, bylo to skvěle a všem doporučuji, opravdu člověk na svém místě.

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Vlaďka je člověk na správném místě. Její kurzy jsou absolutně nejlepší. Skvěle připraví na porod, veškeré informace které poskytuje jsou věcné, nezatěžuje zbytečnostmi. Součástí jejich kurzů je také cvičení, které těhulky alespoň trochu donutí se hýbat. Naprostá spokojenost, navíc to je neskutečně milý, vtipný a usměvavý človíček. Moc doporučuji!

Umístění: jiné místo Předporodní kurz

Naprosto úžasná osoba. Všem vřele doporučuji její předporodní kurz. Vlaďka ho vede skvěle. Dozvíte se plno důležitých informací, které upotřebíte. Zasmějete se, dojmete a součástí kurzu je také cvičení. Kurz je vedeny úplně jinou formo-Vlaďka opravdu rozumí tomu, co dělá. Je empatická, energická, vstřícná, věcně usměvavá. Jsem vděčna za to, že jsem ji mohla poznat. Jak se říká “správná osoba na správném místě” . Miluje život, hlavně svou práci a bere ji jako poslání, což se v dnešní době jen tak nevidí. DĚKUJI za všechno.

Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

Vlaďka, je perfektni človíček. Být jsem neměla bohužel, tu cest s ni rodit, tak mě připravila na porod a čas poté. Musím říct, ze jsem byla tak silná a zvládla jsem svůj porod s prckem tak skvěle kvůli ni. Takových lidi se rodi málo, tak si ji vazme. Pokud budeme mít s manželem ještě jedno dítě, tak ji vyhledám. Dekuju M.R.

Umístění: jiné místo Předporodní kurz

Vlaďka je anděl. Její kurzy připraví budoucí maminky nejen na porod, ale i na dobu po porodu. Nesmírně vnímavý člověk, plný elánu, lásky, empatie, humoru a úcty k lidem. Dvakrát jsem měla tu čest se nechat na porod připravit právě pod vedením Vlaďky a kdybych byla znovu těhotná, opět ji vyhledàm.

Umístění: jiné místo Předporodní kurz

S Vlaďkou jsem se setkala na předporodním kurzu a můžu říct, že je naprosto úžasná osoba, která je na správném místě. Nyní už máme 1,5 leteho prcka a až budu znovu těhotná půjdu na kurz klidně znova. Tolik pozitivní energie a legrace, kterou dokázala vytvořit bylo naprosto super ????

Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

K Vlaďce jsem chodila na předporodní kurz a jsem za to nesmírně vděčná. Díky ní jsem se porodu a všeho okolo bála mnohem méně. Je to tak neskutečně srdečný člověk, který vás nabije pozitivní a energií a předá vám ty nejdůležitější informace naprosto bez zábran. Měla jsem neskutečné štěstí, že jsem ji měla u porodu, je to šílená psychická podpora, ale také odborník ve svém oboru. S přítelem jsme strašně vděční, že nám pomohla přivést naši dceru na svět. Teď čekáme druhé miminko a já už se teď modlím, ať je Vlaďka zase u toho ...

Umístění: Vítkovická nemocnice přirozený porod

Vlaďka Majdyšová je anděl. Pro mě nejúžasnější porodní asistentka na světě a kdykoliv si na ni s mužem vzpomeneme, je to srdeční záležitost. Připravila mě na můj první porod dcerky tak, že jsem se na něj opravdu těšila a nebála se. Navíc pak s námi byla i při porodu a byla jedním slovem fantastická! To, co z ní vyzařuje, jak umí psychicky u porodu pomoct, její energie - ta slovy nejde popsat. Je prostě krásný a úžasný člověk. Nyní čekáme druhé miminko a určitě si na její předporodní kurz zajdu zase. Jen proto, abych ji zase viděla a slyšela. Budu si moc přát, abych s ní rodila i podruhé. A i na druhý porod měla krásné vzpomínky. Které díky ní s mužem máme.

Vlaďka je úžasný člověk a já jsem šťastná, že se do mého života nachomýtla! Jen díky ní jsem se na porod těšila, ačkoli jsem byla prvorodičkou. Bohužel jsem se s ní nesetkala na porodním sále, přesto díky Vlaďčiné přípravě jsem si z této nelehké životní zkušenosti udělala jeden z nejkrásnějších zážitků života! Jak říká Vlaďka - vše je jen v hlavě. Nyní čekám druhého prcka a i když vím co a jak, na předporodní kurz k Vlaďce znovu půjdu - zasmát se, namotivovat se, prostě se jen s Vlaďkou potkat! Vřele doporučuji! Kéž by na světě bylo více lidí, kteří svou práci dělají tak rádi a vyloženě to z nich září.