Matice školské 1786/17, České Budějovice
Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

U paní doktorky jsem zatím absolvovala pouze jednu návštěvu a působila na mně vcelku příjemným dojmem. Vysvětlila co jsem chtěla vědět, zdá se že svému oboru rozumí dobře. Vadí mi nemožnost dovolat se ve stanovených hodinách a velmi dlouhé objednací doby.

Tuto paní doktorku bych bohužel nikomu nedoporučila, moje zkušenosti jsou velmi podobné těm od předchozích hodnotitelů - shrnuto:nezájem vysvětlit problematiku a hlavně neobtěžovat. Zejména pro nové pacienty je to velmi stresující zážitek, kdy odcházíte zdeptaní poznáním, že jste nemocní a v nastalé situaci jste bezradní.

Znovu bych už do této ordinace nevešla. Léčbu nasazuje pani doktorka od boku, ignoruje potíže, které jsou dost závažné, ověřené od jiných lékařu. Tvrdí, že je po její straně vše vpořádku. Nechala jsem si udělat odběry od jiného lékaře a hladina hormonů není vpořádku. Když pominu dlouhé objednací doby a časové rozmezí, kdy se dá do ordinace volat - v té době není možné se dovolat, nejvíc mě zaráželo, když jsem potřebovala řešit aktuální problémy, šla jsem tam bez objednání, vždy mi bylo důrazně řečeno, abych se příště objednala, že mají naobjednané pacienty - v čekárně nikdo nebyl ani když jsem z ordinace odcházela, a to vždy s nepořízenou.

Paní doktorka je skvělá.

Velmi ochotná a sympatická. Dobrá odbornce.