Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

A
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem zatím absolvovala pouze jednu návštěvu a působila na mně vcelku příjemným dojmem. Vysvětlila co jsem chtěla vědět, zdá se že svému oboru rozumí dobře. Vadí mi nemožnost dovolat se ve stanovených hodinách a velmi dlouhé objednací doby.


A
Ověřeny pacient

Tuto paní doktorku bych bohužel nikomu nedoporučila, moje zkušenosti jsou velmi podobné těm od předchozích hodnotitelů - shrnuto:nezájem vysvětlit problematiku a hlavně neobtěžovat. Zejména pro nové pacienty je to velmi stresující zážitek, kdy odcházíte zdeptaní poznáním, že jste nemocní a v nastalé situaci jste bezradní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Znovu bych už do této ordinace nevešla. Léčbu nasazuje pani doktorka od boku, ignoruje potíže, které jsou dost závažné, ověřené od jiných lékařu. Tvrdí, že je po její straně vše vpořádku. Nechala jsem si udělat odběry od jiného lékaře a hladina hormonů není vpořádku. Když pominu dlouhé objednací doby a časové rozmezí, kdy se dá do ordinace volat - v té době není možné se dovolat, nejvíc mě zaráželo, když jsem potřebovala řešit aktuální problémy, šla jsem tam bez objednání, vždy mi bylo důrazně řečeno, abych se příště objednala, že mají naobjednané pacienty - v čekárně nikdo nebyl ani když jsem z ordinace odcházela, a to vždy s nepořízenou.


Paní doktorka je skvělá.


Velmi ochotná a sympatická. Dobrá odbornce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti