Vladimír Zvolský, neurolog Vyškov

MUDr. Vladimír Zvolský

Uložit

Neurolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 36, Vyškov
Odborný neurolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Souhlasím s výše uvedeným popisem o oblečení pana doktora a hlavně sestřičky a také souhlasím, že během vyšetření pořád telefonuje. Chodím tam jen na kontroly po operaci, tak nevím, jak by mně léčil, kdyby bylo potřeba, takže pro mě opravdu neutrál.

R
Ověřeny pacient

Moje snoubenka se u doktora léčila necelý rok, kdy si stěovala na trnutí rukou a pozdějí nohou. Lékařem jibylo zděleno, že má potíže s páteří, dostala léky, které jsou jen od bolesti a za týde mi skončila hospitalizovaná v nemocnici s nepříjemnou diagnózou RS. Podotíkám, že jsme doktora uporoznili. že tato anemnéza v rodině byla, pokud by neudělal nějaké vyšetření. Bylo řeřeno, že nemusí, že to je problém zat. Podotíkám, že snoubenka, už skoro nechodila a doktor byl odměřený, až nepříjemný.
Zvažte, zda tohoto lékaře navštívíte, který očividně nemé o neurologických potížích ani šajnu. GRATULUJI !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

pan doktor je ochotny a jsem s nim moc spokojeny....

Tento rádo by "pan doktor" mě na 4 roky uplně odstavil.Diagnostikoval mi epilepsii i přesto,že jsem během zhroucení byl při vědomí bez jakých koliv příznaků epileptických záchvatů...dokonce jsem i komunikoval,ale "doktor" měl jasno.Zajel jsem si proto na doporučení jednoho mého známého do Brna k paní doktorce,která se specializuje na epilepsii a vše kolem této nemoci.Jezdil jsem k paní doktorce sice 3měsíce ale do ted toho nelituji a mooc ji děkuji,protože po různých vyšetření,které jsem u ní po dobu 3 měsíců absolvoval jednoznačně epilepsii vyvrátila.Takže nevím jestli by to pan doktor neměl raději zabalit,než udělá podobně neštastných pacientů více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

s panem doktorem jsem nad miru spokojena , prijemne vystupovani, poradi, presne popise problem, postup leceni, mohu všem jen doporucit

P

nelíbí se mi každopádně, že sestra a ani p.doktor nemají zdravotnické oblečení, vypadá to jakoby byli pořád na odchodu, nelíbí se mi krátká ordinační doba...jinak je p. doktor milej, ale nevím zda dostatečně odborník

Z

Nechapu vas lidi.Ani jeden z vas urcite nikdy nebyl u lekare v zahranici.Jako Cesi tu mame povest lidi,kteri si neustale na neco stezuji,zavidi a jsou porad nespokojeni.Stacilo mi,kdyz jsem byla s bolesti zad v zahranici u lekare.Za prohlidku jsem platila 100eur a dalsich 100 za leky.Lekar neochotny,neosobni a jeste sbalil tolik penez.Co znam pana Zvolskeho je to ochotny,obetavy lekar...a docela se mu divim,ze vas,tak nevdecne lidi za 30Kc a ubohe penize od pojistovny vubec vysetri.

P

nechápu negativní reakce, jedná se o velmi spolehlivého a vstřícného neurologa, nikdy jsem neměl problémy, naopak mi opravdu hodně pomohl, dokonce i když na oddělení v nemocnici si se mnou nevěděli rady,tak mi pomohl. Jak může někdo hodnotit léčebné metody když tomu nerozumí, chtěl bych vidět hodnocení všech ostatních v jejich práci - jak by se jim to líbilo? Přepodládám že se ozývají jen ti pacienti, ktedýrm pan doktor nevyhověl v jejich neoprávněných požadavcích. Když existuje hodnocení na doktory, ať existuje i na ostatní v jejich práci a každý tam může nakydat co chce. Přežívá zde socialismus - každý má na vše nárok - doktor je jen taková služka, na kterou si každý může plivnout.

B

Vynikající lékař, ochotný, vždy vyjde vstříc, schopen řešit neurologické problémy, doporučuji všem
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

H

S panem doktorem nejsem spokojen, je to opravdu tak jak se zde píše. Jeho vyšetření je vždy ťuknutí kladívkem do kolenou a to je asi tak vše, hledám jiného neurologa, opravdu nespokojenost.Pracovní doba mnohdy v 11 končí, odpoledne se nemám šanci s ním potkat.Ani on a ani sestra nemají zdarvotnické oblečení, což mě vždy zaráží.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti