Hotel Coop Kriváň, Masarykova 17, Mariánské Lázně
Rekondičně - rehabilitační centrum (mapa)

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, v lednu jsem prodelala trombozu PDK. Mam 25 let, tromboza byla hlavne z uzivani HA, toho casu jsem byla nachlazena, hodne jsem sedela/lezela, na PDK mam take varixy. Trombofilie neprokazana. Nyni uzivam xarelto. Muj problem je, ze zhruba ve stejny den, ale spise se to stalo nekolik dni pote, jsem zacala citit na cele prave polovine tela brneni, tupost a obcas malou bolest ruky a predevsim nohy. Zpocatky velke mravenceni na pohmat citim pravou stranu tela jinak nez levou. CT plic negativni (podezreni na embolii), magneticka rezonance zilnich splavu a mozku negativni. Prvnich nekolik dni po tromboze jsem chodila o berlich, nemohla jsem na nohu doslapnout, ruzne jsem si vytacela pater a nohu abych si mohla vubec sednout, noze jsem vsemozne ulevovala, vahu prenasela na levou stranu. Boli me zada, nejvice lopatky a bedra, rano se budim s bolestmi patere.Boli me pata a klenba, mam ploche nohy a lordozu. Celkove jsem hypermobilni, mam mene svalu a mirnou nadvahu. Citlivost je castecne lepsi, mravenceni jiz temer nepocituji ale ztuhlost hlavne PDK a hlavne paty a lytka (kde byla tromboza) pokracuje dal. Na jinych castech prave pulky tela je pocit vyrazne mensi,ale pretrvava. Kdekoliv se pohladim, zmacknu kuzi citim "tahavy a ztuhly "pocit.Prosim, muzete mi poradit jak bych mela problemy dal resit ?

Dobrý den, bohužel je MUDr. Vladimír Musil od roku 2016, po CMP ochrnutý a nepracuje. Je mi líto, ale nemůže Vám pomoci. Musilová

MUDr. Vladimír Musil

• Dobry den, hledam nekoho, kdo by dochazel k moji mamince v Domove senioru Valtice a poskytoval fyzioterapii , dle domluvy. Do ted lezela na oddeleni LDN, kde s ni denne trenovali v choditku a cvicili operovane rameno. V domove tolik casu na ni mit asi nebudou....Poradite mi jak na to? Dekuji. Zuzana

MUDr. Vladimír Musil