Turinského 1671/4, Hradec Králové
Plastická a cévní chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Plastická a cévní chirurgie Liposukce

V lednu 2019 jsem podstoupila liposukci vnějších stehen a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Říkám si, škoda, že jsem nešla dřív. Pana doktora mohu jen doporučit ????

Umístění: Plastická a cévní chirurgie Petra R. - doporučení - profesionál

Dobrý den, před cca 5ti lety jsem u pana doktora Janečka byla nejprve na liposukci vnitřních stehen, později boků, paží a na augmentaci prsou. Musím timto poděkovat panu doktorovi a perfektně odvedenou práci. Chystám se ve svých 51 letech ještě na bříško. Již jsem pana doktora doporučila několika svým známým a vždy naprostá spokojenost. Děkuji

Umístění: Plastická a cévní chirurgie Operace horních víček

Plastický chirurg mudr.Janeček je úžasný ,milý člověk na svém místě.Jeho práce je dokonalá.Věnuje se vám intenzivně každou minutu,až do úplné dokonalosti.Jeho ruce jsou zlaté a opět se ráda pokud bude potřeba svěřim do jeho péče.Příjemné prostředí a dokonalý přístup, také nesmím opomenout úžasnou ,vstřícnou , hodnou a milou sestřičku.V jeho útulne čekárně i ordinaci jsem se cítila jako v bavlnce.Mohu jen doporučit???????????? Děkuji panu doktorovi i sestřičce????????????

Umístění: Plastická a cévní chirurgie liposukce

Pan doktor je absolutni spicka,mela jsem osklive bucky na zadech po nezdarele liposukci z turecka,coz byla extreme bolestiva a vysledek sileny.Pan doktor vsechno opravil a svete div se zadna bolest neprisla.Pana dokrora muzu jenom doporucit.Chmelickova

Umístění: Plastická a cévní chirurgie liposunkcia

Navštívila som pána doktora, nakoľko som už niekoľko rokov chcela ísť na liposunkciu bokov. Mám 45 rokov a na bokoch sa mi začal ukladať tuk, hoci som aj cvičila, nedalo sa zhodiť z určitej partie. Na internete som našla recenziu na pána doktora a vyskúšala som. Všetko, čo písala konkrétna dáma, bola pravda. Pán doktor je skvelý, milý, poradí, povzbudí, pomôže. Má aj veľmi milú mladú sestričku, skutočne výnimočnú. Pán doktor splnil moje očakávania, ba čo viac, je to lepšie, ako som dúfala. Dokonca mi navyše urobil ešte jeden zákrok zadarmo - upravil mi ,,tukové faldíky" z oboch strán na chrbte, ktoré sa mi vytvárali nad bokmi. Ešte mi na cestu dali aj nepremokavé podložky, aby sa mi neumazali sedačky v aute. A všetko za jednu cenu, ktorú uvádza na svojich stránkach. Skvelí ľudia- pán doktor i pani sestrička. Určite sa tam ešte vrátim. Milé ženy, neváhajte tak dlho ako ja a ak vás naozaj na vašej postave niečo hnevá, choďte a splnte si svoj sen. Verte, budete sa cítiť lepšie a aj vaše okolie si to všimne. Môžem iba odporúčať. A nebojte sa bolesti, tá prejde do 24 hodin, ja som si nedala ani lieky od bolesti, ktoré mi dali. Nebojte sa ani modrín a hrčiek, jazvičiek po ihle, pán doktor robí všetko vysoko profesionálne, všetko mi zmizlo po 4 týždňoch a to mi odobral 900 ml tuku! Podotýkam, bola som tam s manželom, ktorý sa o mňa bál, ale vôbec nemusel. Sám teraz hovorí, akú mám super postavičku. Vďaka, pán doktor!

11.4. jsem u pana doktora v Pardubické nemocnici podstoupila augmentaci. Jsem nadmíru spokojená! Pan doktor je frajer, normální, lidský, milý a hlavně z něj vyzařuje jakási spolehlivost a preciznost. Zkrátka od prvního okamžiku jsem si byla jistá, že jsem v dobrých rukou a mohu mu důvěřovat. Výsledek je perfektní, navrhl optimální velikost a musím mu dát za pravdu, že to odhadl přesně. Celý personál byl velmi ochotný a přes klasické nemocniční prostředí jsem se cítila tak nějak lépe a nadstandartně. Cena výborná, mínusy nevymyslím :-) Doporučuji všem!

Dne 12.12.2016 jsem u pana doktora Janečka v Pardubické nemocnici absolvovala augmentaci poprsí, která proběhla na 1*. Pan doktor je velmi milý, vše hezky vysvětlí a doporučí Vám vhodnou velikost implantátů. Operace jsem se lehce obávala, ale vše proběhlo v naprostém pořádku. V nemocnici si sice poležíte 5 dní, ale za to dostanete perfektní lékařskou péči, která Vám pomůže od bolestí. Ráda bych touto cestou poděkovala jak panu doktorovi, tak i jeho pomocném zdravotnickému personálu Pardubické nemocnice. Jestli uvažujete o augmentaci poprsí, tak doporučuji jedině pana doktora Janečka.

V neděli jsem byla u pana doktora Janečka na liposukci spodního bříška a vnějších stehen. Pan doktor i jeho kolega byli úžasní mílí, hovorní, sestřička Lenka super ženská. Jsem jen pár dní po zákroku a je mi lépe a ani to tolik nebolí a přestože jsem ještě oteklá tak vidím, že jsem již nyní štíhlejší, ale na definitivní výsledek si musím ještě počkat . Před pár lety jsem u pana doktora byla na vnitřních stehnech a kolenou. Bohužel mi má genetická výbava nadělila silnější stehna a to celá tak díky tomuto lékaři budu zase o něco víc šik.

Před třemi lety jsem u pana doktora absolvovala liposukci břicha. Pan doktor byl mily a působil jako profesionál, nicméně i přes dodržování pooperačního režimu mi zůstalo velmi mnoho tukových sraženin, dLe nAzory ji něho lekare byla liposukce odflaknuta a nerovnomerna. Dodnes si to nesedlo a mam zohyzdene břicho a i kdyz je plos si nez driv, ni kde ho neukazuji, drIvě mi to problem nedelalo. Stravovací režim jsem neupravila takže kila mam již dávno zpet. Takže určite spatne rozhodnuti mého života. Raději cvičit nebo alespoň jist umerne!

U pána doktora jsem podstoupila pred mesicem tumescentni liposukci zevních stehen. Pan doktor na mne působil velmi profesionálně byl velmi pečlivý, vstřícný i empatický. Sestřička velmi milá a starostlivá. S výsledku zákroku jsem nadšená. Nebyla potřeba ani korekci. A protože jsem tady někde přečetla komentář, že s práci pána doktora jsou spokojeně jen starší dámy, uvádím, že je mi 30, takže mezi ne nepatří, a přesto jsem velmi spokojena. Splnil se můj dlouholetý sen )

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Je možná opravná liposukce paže? Mám po liposukci paží. Pravá je moc hezká bylo z níže odsáto 600 ml,ale levá je hodně nepěkná. Mám na ní v přední části Velké místo cca 12x7cm,kde nebyl tuk odsát vůbec. Z této ruky bylo odsáto 410 ml. Zákrok byl pro mne dost důležitý,neboť jsem postavou normální, nejsem obézní,ale paže jsem měla extrémně silné a nevešla jsem se s nimi do běžné konfekce. Měřím 175 cm a věží mi 75 kg. Velikost mám L. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, opravná liposukce je možná, nedosátou oblast je třeba opět napustit (umrtvit) a znovu odsát. Podstatného zlepšení se takto jistě docílí, ale určité nepravidelnosti kůže mohou zůstat. Na původním pracovišti by korekci měli provést bezplatně. S pozdravem V.Janeček

MUDr. Vladimír Janeček