MUDr. Vladimír Holibka

Olomouc, Náměšť na Hané 3 adresa

Medicom ´s spol. s.r.o. nám . T.G.M. 250, Náměšť na Hané
T.G.M 250, Náměšť na Hané

B.Braun Avitum s.r.o., Dialyzační středisko, Pražská 41, Olomouc

Umístění: B.Braun Avitum s.r.o., Dialyzační středisko, Pražská 41, Olomouc ultrazvuk prostaty

Po delší zkušenosti s panem doktorem bych rád svojí předchozí recenzi upravil. Začnu tím dobrým.

Pan doktor je příjemný empatický člověk, který se snaží atmosféru ve své ordinaci odlehčit, což může být dobrá věc v případě intimních problémů. Na mě to však po delší době začalo spíš než lidsky působit mírně neprofesionálně (už jen to tykání, aniž by se mě pan doktor zeptal, zdali mi může tykat). Pan doktor se mi rovněž vždy snažil pomoci a rovněž se i snažil mi vysvětlit problémy, které u mě objevil. Avšak ani po 1 a půl roce moje problémy neustaly. Příznaky problémů se sice zmenšily, avšak ani po této době neodešly. Panu doktorovi se neustále snažím naznačit, že mi je sice lépe než před zahájením léčby, ale že tento postup nezabírá, nicméně pan doktor postup léčby nemění a tvrdí mi ať vydržím. Čekal bych, že po tak dlouhé době mě pan doktor pošle na nějaké podrobnější cystoskopické či urodynamické vyšetření, abychom oba měli skutečně podrobnější data o mém stavu, ovšem neděje se tak. Občas mi i přijde, co se dokumentace týče, že v ní má pan doktor mírný zmatek, což mě jako vysokoškoláka, který pracuje s daty a ví, jak extrémně jsou důležitá trošku mrzí.

Poté co se objednávání týče. Poslední 3 termíny co jsem se objednával přes telefon, či rovnou po vyšetření panem doktorem u sestřičky, se mi 3x stalo, že mi sestřička týden před termínem zavolala, že tu pan doktor nebude, a že je potřeba náhradní termín. Já jakožto student se naštěstí dokážu přizpůsobit, ale kdybych pracoval, tak mě to neskutečně vytočí. Dále mě mrzí i občasné chyby v komunikaci. Uvedu příklad. Po sezení s doktorem jsem byl objednán na středu 12:30 a bylo mi řečeno ať donesu vzorky moči a ejakulátu. Poté se stalo to, že mi, jak jsem již zmínil sestřička volala, že tu doktor nebude, ať přijdu v pátek. Přišel jsem tedy v pátek a donesl vzorky, avšak když jsem se zeptal, zda mohu vzorky odevzdat, sestřička mi řekla, že dnes už je pozdě, že musím přijít ráno. Opět komplikace pro mě. Celé to ve mně zanechalo pocit nedbalosti

Na závěr bych rád napsal, že si suma sumárum pana doktora vážím a děkuji mu za jeho pomoc, avšak mám obavy, zdali můj problém dokáže skutečně úplně vyřešit.

Umístění: B.Braun Avitum s.r.o., Dialyzační středisko, Pražská 41, Olomouc Jiný

Pan doktor Holibka je vynikající doktor; mívám záněty močových cest a na doporučení známých jsem začala chodit k panu doktorovi, který mně velmi pomohl a nasadil účinnou léčbu. Navíc je velmi příjemný a pohodový, všechno vysvětlí a dobře poradí.

Umístění: B.Braun Avitum s.r.o., Dialyzační středisko, Pražská 41, Olomouc Jiný

Pan doktor je šikovný člověk na svém místě. Vysvětlí vše co je potřeba. Libíl se mi jeho phodový přístup a vystupování. Zázemí ordinace je také hezké a sestřička milá. Mohu jen doporučit

Pan doktor je dobrý, byl jsem s ním spokojen, vždy řekne jaké léky a proč... Jediný co mě doopravdy vyvedlo z míry je to, že člověk přijde na 9 h ráno a sestřička ho pošle pryč, že se může projít, že doktor dojde až na 10 protože je na sále, tak ok, to se dá pochopit, ale když jsem se vrátil o 20 minut pozdějš byla čekárna plná lidi a sestřička nevzala z těch lidi co poslala sama pryč ani 1 před těmi co mezi tím došli, takže jsem celkem čekal 2,5 hodiny než mě doktor vyšetří !!!!! Zkráceně řečeno, protekce a drzost určují pořadí...

K panu dr. Holibkovi jsem presel od predesleho urologa. Kdybych to neudelal, uz mam dnes za sebou mozna TUR :-( Dr. Holibka je u me PAN doktor, a i kdyz jeste nemuzu rici hop, kdyz jsem nepreskocil a budu jeho ordinaci navstevovat jeste hodne dlouho, SMEKAM !!!!! Neni nad to, kdyz ma pacient krome zakonne lekarske pece ve "svym doktorovi" takovou davku obycejneho a skromneho clovecenstvi!!!! Tak skvelej pristup jsem jeste nezazil! Je to KING!!! :-) JF

Košile ma vyzehlene .... To víte pan doktor chce byt In ta dnešní móda ... Jen tak náhodou nema hodnotit jeho profesionalita a ne soukromí ...

Ve čtvrtek nás máte v ambulanci pane doktore. jinak škoda že jste odmítl pozvání na silvestra, bylo to super.
za firmu LUKASZ comp s.r.o. zdraví vaši pacienti Lukas Haluszka, Nastija Dzinkovska, Tomas Policzny, Eva Kopečná, Míša Nivlová.

Luxusní lékař s krásnýma rukama, s příjemným a citlivým chováním. velmi jemně nás vyšetřil ultrazvukem a ihned přišel na to, co nám je a dnes jsme již bez potíží. Má velký obdiv pacientů a pacientek v čekárně, kde o něm všichni mluví jen v superlativech. za všechny pacienty mu přejeme krásný nový rok a kdyby potřeboval v novém roce vyžehlit pokrčená trička tak stačí říct. rády vám ta trička bez nároku na odměnu vyžehlíme. Vaše pacientky Míša a Eva

Vynikající

Pan doktor (uro) je pohodář, žádnej frajírek a hlavně supr odborník. Pomohl mi od obtíží. Vždy si dobře pokecáme. Já mu dávám 1*.

David