Pražská, Olomouc
B.Braun Avitum s.r.o., Dialyzační středisko, Pražská 41, Olomouc (mapa)

Cystoskopie

Katetrizace močového měchýře

Ultrazvuk prostaty +1 Více

Urodynamické vyšetření

T.G.M 250, Náměšť na Hané
Medicom ´s spol. s.r.o. nám . T.G.M. 250, Náměšť na Hané (mapa)

• poruchy močení
  • rakovina prostaty
  • zánět prostaty

Cystoskopie

Katetrizace močového měchýře

Ultrazvuk prostaty

Urodynamické vyšetření

B.Braun Avitum s.r.o., Dialyzační středisko, Pražská 41, Olomouc

Pan doktor je dobrý, byl jsem s ním spokojen, vždy řekne jaké léky a proč... Jediný co mě doopravdy vyvedlo z míry je to, že člověk přijde na 9 h ráno a sestřička ho pošle pryč, že se může projít, že doktor dojde až na 10 protože je na sále, tak ok, to se dá pochopit, ale když jsem se vrátil o 20 minut pozdějš byla čekárna plná lidi a sestřička nevzala z těch lidi co poslala sama pryč ani 1 před těmi co mezi tím došli, takže jsem celkem čekal 2,5 hodiny než mě doktor vyšetří !!!!! Zkráceně řečeno, protekce a drzost určují pořadí...

K panu dr. Holibkovi jsem presel od predesleho urologa. Kdybych to neudelal, uz mam dnes za sebou mozna TUR :-( Dr. Holibka je u me PAN doktor, a i kdyz jeste nemuzu rici hop, kdyz jsem nepreskocil a budu jeho ordinaci navstevovat jeste hodne dlouho, SMEKAM !!!!! Neni nad to, kdyz ma pacient krome zakonne lekarske pece ve "svym doktorovi" takovou davku obycejneho a skromneho clovecenstvi!!!! Tak skvelej pristup jsem jeste nezazil! Je to KING!!! :-) JF

Košile ma vyzehlene .... To víte pan doktor chce byt In ta dnešní móda ... Jen tak náhodou nema hodnotit jeho profesionalita a ne soukromí ...

Ve čtvrtek nás máte v ambulanci pane doktore. jinak škoda že jste odmítl pozvání na silvestra, bylo to super.
za firmu LUKASZ comp s.r.o. zdraví vaši pacienti Lukas Haluszka, Nastija Dzinkovska, Tomas Policzny, Eva Kopečná, Míša Nivlová.

Luxusní lékař s krásnýma rukama, s příjemným a citlivým chováním. velmi jemně nás vyšetřil ultrazvukem a ihned přišel na to, co nám je a dnes jsme již bez potíží. Má velký obdiv pacientů a pacientek v čekárně, kde o něm všichni mluví jen v superlativech. za všechny pacienty mu přejeme krásný nový rok a kdyby potřeboval v novém roce vyžehlit pokrčená trička tak stačí říct. rády vám ta trička bez nároku na odměnu vyžehlíme. Vaše pacientky Míša a Eva

Vynikající

Pan doktor (uro) je pohodář, žádnej frajírek a hlavně supr odborník. Pomohl mi od obtíží. Vždy si dobře pokecáme. Já mu dávám 1*.

David

Příjemný lékař s příjemným chováním a super odborník,moc mi pomohl.
Navíc obklopen příjemnými zdravotními sestrami! pacient Laďa

Skoro sexi tak jako jeho dvojče Radomír Holibka ale Radomírje o něco hezčí,jinak je to super doktor dokáže poradit i pomoct,a je to docela sradnista jsem ráda že jako urologa mám právě jeho Eva Riedlová

osetruje SMETANKU OLOMOUCE, samé bohate podnikatele, poslance a politiky atd. Ze zacatku jsem si pripadala v cekarne jako CHUDA PRIBUZNA, ale pan doktor me prekvapil profesinalnim a prijemnym pristupem. v ambulanci se chova ke vsem pacientum stejne a nedela mezi nimi rozdily. Je však pravda ,ze prebehlik CSSD Pohanka se predbiha i v cekarne. Jinak pan doktor Holibka je super urolog. strasne mi pomohl a moc dekuji. Super doktor.

• poruchy močení
  • rakovina prostaty