Adresa

Psychiatrická ordinace
Palackého 259, Blovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den přeji všem, Pána Doktora Holecka obdivují, mám ho ráda a jeho pomoc k pacientům je skvělá, sem sním opravdu spokojená ikdyz momentálně žijí v cizině ještě se nestalo aby semnou po telefonu ne komunikoval je skvělí a doporučuji LG Dreveniakova

P
Ověřený profil

Již jednou jsem svůj názor uvedla, ale nikde se neobjevil. Píši tedy znovu, že po odborné stránce je dr. Holeček dobrý, ale mám zkušenosti z ordinace v Nepomuku, kde čekáte na vyšetření několik hodin, stejnou dobu čekáte i tehdy, chcete-li pouze předepsat léky, které běžně užíváte. Někdy se stane, že v poledne pan doktor končí ordinaci, i když v čekárně jsou ještě pacienti. Ti jsou odkázání na příští týden. Vzhledem k tomu, ze do ordinace dojíždí i pacienti z okolních vesnic, je to k nim až bezohledné. Z tohoto důvodu nemohu tohoto lékaře hodnoti dobře a doporučit ostatním.

Ověřený profil

Pan doktor je lidský a empatický. Už jen možnost svěřit mu svoje problémy uzdravuje. Je inteligentní, má přehled , dokáže poradit, povzbudit. Zároveň nestaví svoje schopnosti na odiv a nevyvyšuje se nad pacienty, je velice milý a příjemný. Nic nebagatelizuje, jak to velmi často dělají jeho kolegové. Kdyby bylo víc takových lékařů, tak by naše zdravotnictví nebylo v krizi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu