Psychiatrická ordinace
Palackého 259, Blovice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Dobrý den přeji všem, Pána Doktora Holecka obdivují, mám ho ráda a jeho pomoc k pacientům je skvělá, sem sním opravdu spokojená ikdyz momentálně žijí v cizině ještě se nestalo aby semnou po telefonu ne komunikoval je skvělí a doporučuji LG Dreveniakova

Již jednou jsem svůj názor uvedla, ale nikde se neobjevil. Píši tedy znovu, že po odborné stránce je dr. Holeček dobrý, ale mám zkušenosti z ordinace v Nepomuku, kde čekáte na vyšetření několik hodin, stejnou dobu čekáte i tehdy, chcete-li pouze předepsat léky, které běžně užíváte. Někdy se stane, že v poledne pan doktor končí ordinaci, i když v čekárně jsou ještě pacienti. Ti jsou odkázání na příští týden. Vzhledem k tomu, ze do ordinace dojíždí i pacienti z okolních vesnic, je to k nim až bezohledné. Z tohoto důvodu nemohu tohoto lékaře hodnoti dobře a doporučit ostatním.

Pan doktor je lidský a empatický. Už jen možnost svěřit mu svoje problémy uzdravuje. Je inteligentní, má přehled , dokáže poradit, povzbudit. Zároveň nestaví svoje schopnosti na odiv a nevyvyšuje se nad pacienty, je velice milý a příjemný. Nic nebagatelizuje, jak to velmi často dělají jeho kolegové. Kdyby bylo víc takových lékařů, tak by naše zdravotnictví nebylo v krizi.