Vladimír Hadač, chirurg Trutnov

Chirurg

Palackého 201, Trutnov
Chirurgická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Profesionál s empatií a chladnou hlavou. Však bez zbytečného sentimentu. Pro mě už dvakrát skvělý chirurg.

The best doctor_!

Č

Skvělý přístup, milé jednání, profesionalita

Odborník na svém místě s velmi vstřícným přístupem ke každému v každé situaci. Velmi doporučuji!

Dobrý doktor,odborník a praktik. Mě i mé rodině již několikrát rychle a odborně pomohl. Můžu jenom doporučit.

Vstřícný, příjemný odborník, doporučuji

Nejlepší lékař jakého znám:-)))))). Ten komentář s tím úplatným tomu nevěřím,,ten pacient co to psal patří asi do kategorie lidí, kteří tu neschopenku chtěli a nedal:-)-každý ať si do svědomí sáhne sám......
Prostě doporučuji tohoto lékaře:)všem

Profesionální přístup odborníka, který umí pomoci. Příjemné vystupování. Doporučuji

Velmi vstřícný a ochotný pan doktor, který s absolutní jistotou a chladnou hlavou rád pomůže a poradí. Určitě můžu doporučit!

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chci se zeptat, kdy mám nárok na bolestné, pokud jsem studentkou střední školy?
    Nehoda se mi stala 28.11.2017, ale zatím jsem do školy nedonesla vyplněný posudek o bolestném od doktora, jelikož jsem neměla příležitost k němu jít. Dnes je 4.6.2018, vyplní mi doktor posudek o bolestném nebo je pozdě? A pokud ano, přijme ho škola ke zpracování nebo zde je už příliš pozdě? Děkuji.

posudek je možno dodat i nyní, je potřeba mít zprávu o prvním ošetření.

MUDr. Vladimír Hadač

• Dobrý den, otec je po resekci tenkého střeva, bylo mi vzato 60cm, dodržuje bezlepkovou šetřící dietu a chodí každý den vícekrát na záchod má většinou řídkou stolici, ale od včera se mu nechce a nejde to, je to možné?? Předem děkuji za odpověď.

Ano, je.