Oblastní nemocnice Kladno
Vančurova 1548, Kladno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Milý a odborný přístup k pacientovi s vysvětlením následujících úkonů. Naprostá spokojenost. Pan doktor byl moc příjemný.

Přidávám názor na doktora Drvotu....nevyslechl můj problém a okamžitě začal předepisovat recept na něco s čím jsem se léčila v loňském roce. Nepustil ke slovu, arogantní a nevychovaný ( ani neodpověděl na pozdrav). Vyloženě mě vytlačil z ordinace s tím že můj čas na vyšetření vypršel..... Dávám velké mínus a doufám, že už se s ním nesetkám. Možná rozumí své práci, ale přístup k lidem a slušnému chování ho zřejmě nikdo nenaučil....

Setkala jsem se s panem primarem Drvotou v ordinaci kozni lekarky v Rakovniku, kde zastupoval. Byla jsem predem objednana, abych se zbavila bradavice a poradila se ohledne ekzemu na obliceji. Bydlim 60 km odtamtud a jsem v 8. mesici tehotenstvi. Bradavici jsem stihla ukazat (a byla s ni odeslana jinam), ekzem uz ne, nebot pan doktor po 3 minutach meho pobytu v ordinaci prohlasil, ze on na tohle nema cas, krome toho, ze za chvili konci (ZBYVALO 5 HODIN DO KONCE ORDINACNICH HODIN) a jeste nadaval, ze MI musi delat sekretarku (natukat do pocitace kratkou lekarskou zpravu) a vyhodil me ze dveri tak neurvale, ze jsem skoncila v slzach. Ja byla celou dobu slusna, takze kdo tvrdi, ze "sklizim asi, co jsem sama zasila", jak jsem tu nize cetla, tak se velmi plete, nebot tento pan doktor si zrejme rad cas od casu na nekom zranitelnem zchladi zahu, aby pak mohl byt tak mily na ty ostatni. Doufam, ze to bylo me nase posledni setkani.

Pan primář odstraňoval mé dceři bradavici.Uměl navázat kontakt,podrobně vysvětlit jak mne,tak dceři jak to bude probíhat,odpoutat pozornost od nepříjemného.Skvělý přístup-naprostá spokojenost!

Pan doktor je skvělý lékař a opravdu nechápu, jak někdo jiný může tvrdit naprostý opak. Možná si tu někdo vyřizuje nějaké účty nebo je to závist.
Ačkoliv mi vypaloval bradavici, byl schopen mé myšlenky od bolesti odvrátit jinam. Je velmi hovorný a velice přátelský, ale pacienta si vyslechne! Z jeho ordinace člověk odchází s úsměvem a věřte mi, že by mi bylo jinak skoro až do breku. Ono těch mínus 180°C (snad se nepletu) znát na těle je.
Co se týče dětí - Za prvé - tento pán mne kdysi v dětství také léčil od pupínků a žádné černé můry jsem si z jeho ordinace neodnesl. Za druhé - jsem za ním vyrazil s mou tříletou dcerou a ta si s ním vesele povídala.

Jestli se nekdo sam choval jako hulvat,pak mozna sklizel,co sam zesil !!! Pan primar Drvota je tak uzasne mily,ochotny,vstricny a svemu oboru rozumi a leci vyborne !!! Tak naprosto nesouhlasim s hodnocenim chovani pana doktora !!!!!

Pan primář je nepříjemný, všemu rozumí nejlépe, Váš názor ho nezajímá, jako by pacienti byli jen hlupáci..arogantní, nepříjemný lékař.

Má zkušenost s tímto lékařem je velmi špatná. Je arogantní, nesnesitelný a neumí se chovat k dětem. Nedoporučila bych ho nikomu, protože posléze jsem navštívila jinou kožní lékařku a vše fungovalo, byla milá, hodná a mé dcerce pomoci dokázala bez
" hnusného chování ".

Byla jsem doporučena k MUDr Drvotovi zhruba před 10 lety,kdy ordinoval v PP Klinice Kladno. V těhotenství se mi objevil ekzém,který začal suchými místy v oblasti paží a tváří a během měsíce se zvětšil na mokvající ránu asi 3x3cm,který se mi nepravidelně objevoval a se kterým jsem běhala po různých ordinacích a léčila různými mastičkami.Vždycky se mi na několik měsíců ztratil a pak se znovu objevil.MUDr Drvota mi ho dokázal vyléčit během dvou měsíců a do dnešního dne se znovu neobjevil.Takže veliká spokojenost.