Sam.ord.lékaře spec. - ortopedie
Dobrovského 34, Lanškroun

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ž
Umístění: Sam.ord.lékaře spec. - ortopedie Jiný

Líbil se mi přístup pana doktora na jeho postup léčby. Nejprve jsme zkusili základní pomoc s problémem, když to nepomohlo (nebylo úplné zlepšení, jen patrné), přidali jsme další léčbu a rehabilitaci, která mi velice pomohla.

Co člověk, to názor.
K panu doktorovi chodím dlouho, je vstřícný, ihned pošle na různá vyšetření, předepisuje rehabilitaci, poradí a snaží se všemožně pomoci. Bláboly některých pacientů jsou zavádějící. Samozřejmě, jako žádný lékař, zázraky neumí.
Já osobně jsem se ním po všech stránkách spokojená.

Mi sme velice spokjeny s panem doktorem uz k nemu chodime hodne dlouho vzdycky nam pomohl

Chceme poděkovat panu doktorovi za skvělou péči o naši dceru, která měla vrozenou vykloubenou kyčel těžkého stupně. Po půlroční léčbě už není nutná operace a dcera je v pořádku. Moc děkujeme!

Pan doktor neni vubec prijemny,lecil me po operaci kolene a uz bych k nemu nikdy nesla. Podle nej slo o banalni zakrok a diky jeho pooperacni lecbe jsem chodila cely pulrok o berlich,ani se neobtezoval mi dat treba takovou rehabilitaci asi je to podle nej zbytecna vec.Jediny na co se zmohl kdyz jsem mu sdelila ze s kolem mam potize i po zakroku bylo za se na me rozcil a kricel ze urcite necvicim a ze podle nejakych tabulek me to bolet uz davno nemuze takze je to pry tim ze na to koleno porad myslim a sama si tu bolest vsugerovavam...Kdyz jsem asi po roce a pul,zkusila jineho ortopeda,jelikoz koleno stale v poradku nebylo,koukali na ne jako na blazna ze jsem nepodstoupila takovou beznou vec jako je treba rahabilitace.Takze jestli mohu nekomu radit tohoto pana doktora radsi ani neobtezujte at nedopadnete jako ja...

Milá sestřička, pan doktor velice příjemný, operační výkon prakticky bezbolestný, doporučil i další odborná vyšetření a další postupy léčby, bolesti ustoupily.Byla jsem naprosto spokojena.

pri navsteve u pana doktora jsem nevedel jestli nahodou neusnul,neprijemny,nerozhodny

Velice nepříjemný pan doktor, při příchodu máte pocit, že ho obtěžujete, málo komunikuje s pacienty, opakuje neustále jednu a tutéž léčbu a když se vyskytnou problémy, nedokáže je řešit a tvrdí, že je vše vpořádku.