MUDr. Vítězslava Kubánková

Pediatr Více

Hulín 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Tyršova 799, Hulín

Škoda že už paní doktorka šla do důchodu,velkááá škoda!!!S její náhradnicí spokojená rozhodně nejsem!!!Změnila jsem tedy pediatra.Všem pěkný den

Najlepšia pediatrička - naši synovia ju mali veľmi radi, a ja si ju nesmierne vážim! Vždy ochotná pomocť a poradiť, rozumná, ústretová!!!! Škoda, že končí.....

Nejlepší lékařka v okolí!! Vždy jsem od ní odcházel spokojen, že mé zdraví je v dobrých rukou. Nikdy nic nepodcenila, vždy vše správně ohodnotila a rozpoznala i to, co na pohotovosti zanedbali a ušetřila včasným léčením dlouhodobý pobyt v nemocnici. Hodně těžce se od ní v dospělosti odcházelo a nyní při každé návštěvě lékaře vzpomínám, jaké jsem měl štěstí, že jsem mohl chodit zrovna k ní. Vřele DOPORUČUJI !!! Michal 25 let

Vlídná úsměvavá pohoďačka. Umí oblafnout děti při očkování :)

Dětská lékařka s velkým srdce!!Citlivá k duši a srdci dítěte,usměvavá a moc hodná žena.Dcera ji má moc ráda a já děkuji za její ochotu,trpělivost a péči.moc díky paní doktorko Kubánková

Vynikající paní doktorka, velmi milá a vstřícná. Jsem šťastná, že moje dcera byla první miminko, které paní doktorka navštívila první den při svém nástupu do Hulína. A my se vrátily s dcerkou z porodnice. Jen je mi líto, že moje obě dcery dospěly a nemohou nadále u paní doktorky setrvat.

Troufám si říct, že v našem okolí nenajdete lepšího dětského lékaře. Paní doktorku zná naše rodina již řadu let a musím vyzdvihnout její profesionální přístup k dětem i rodičům. Její slova jsou pro nás pohlazením, děti k ní chodí rády, mají k ní důvěru. Nastupující generace mladých pediatrů by se od naší paní doktorky měla učit především lidskému přístupu k nemocnému dítěti, umění naslouchat rodičům a vlídným slovem umět v pravou chvíli pohladit. Děti, a nejen naše, mají štěstí, že jsou v péči takového odborníka na tělo i dušičku.

Vždycky příjemně naladěná, ochotná, trpělivá a má velkou zásobu obrázků, což naše děti velmi oceňují :) Způsob léčení mi vyhovuje: necpe děti antibiotiky za každou cenu, na druhou stranu ani nic nepodceňuje.

Vždy dobře naladěná, milá, vstřícná.

Vynikající lékařka,úžasná k dětem a velmi trpělivá k otázkám rodičů,a az mé zkušenosti vždy ochotná jakkoli poradit a pomoci. je to naše zlatířčko a naši synové ji mají moc rádi