Vítězslav Rabinský, ortodontista Olomouc

MUDr. Vítězslav Rabinský

Uložit

Ortodontista Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Kollárovo nám. 697/9, Olomouc
Odborný lékař stomatolog, ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí
Polívkova 51, Olomouc
Odborný lékař stomatolog, ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je opravdový odborník na svém místě. Rychlý, příjemný a ochotný stejně jako celý jejich tým. Kvůli stavu mého chrupu jsem měla pocity méněcennosti, u nich jsem se takto ale nikdy cítit nemusela - naopak - od začátku léčby mě pozitivně motivovali a chodím tam velmi ráda.

S
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je naprosto úžasný. Po špatných zkušenostech u jiné specialistky jsem moc neočekávala, ale pan doktor mě mile překvapil. Plus ostatní pracovnice v jeho ordinaci jsou neuvěřitelně milé a chodím tam vlastně ráda.
Za mě rozhodně doporučuji

D
Ověřeny pacient

Vynikající odborný zubní lékař,milý a trpělivý přístup.Nádherné zuby po rovnátkách.Doporučujeme vřele!

Odborník s velmi lidským a milým přístupem. Jedná narovinu. Hezká ordinace a moc milý ostatní personál. Na ortodoncii se vždy těším!

Pan doktor je bezvadný. Velmi se mi líbí jeho přístup. Odpoví na jakoukoli otázku, nic mu nepřipadá směšné nebo nelogické. Je velmi ochtoný a má přijatelné objednací lhůty. Doporučuji.

Přidávám se pan doktor je výborný doktor. Již dříve jsem měla špatné zkušenosti s ostodonistkou v místě svého bydliště,i když dojíždím, léčba u něj stojí za to! Doporučuji!

Ověřeny pacient

Wielkie podziekowania dla doktora V.Rybinski ktory leczy mnie juz 8 miesiecy . Mowil ze leczenie bedzie trwalo 2 lata a tu juz teraz widac taki postep ze chyba calosc bedzie trwala rok albo 1,5 . Bardzo sympatyczny czlowiek i znakomity lekarz. Polecam . Spokojnie mozna go obdarzyc pelnym zaufaniem . Szkoda tylko ze jest tak malo dostepny i nie zawsze ma czas zeby sobie pogadac .
K.Wilk z Polski

jednoznačně nejlepší!!! všechno vysvětlí, má zájem o léčbu a pacienta. Pečlivý! Můj zubař až ze Šumperka ho zná a řekl mi: "Vy chodíte k panu Rabinskému? Tak to jste v dobrých rukou". Vřele doporučuji

M

K panu doktoru chodím už třetím rokem... Byl jsem k němu přijat s docela obtížnou vadou trojek (špičáků) a ze začátku jsem byl trochu navážkách, jestli tento ortodontický problém "tak" mladý doktor zvládne... Ale už po prvních návštevách se všechny obavy rozplynuly... Pan doktor je nejen skvělý člověk, který všechno rád vysvětlí a popíše, ale hlavně výborný specialista, který přesně ví, co dělá... Díky němu mám o další důvod navíc se na svět okolo sebe bez obav usmívat... :-)

S

Velmi erudovaný specialista, vždy vstřícný a ochotný vysvětlit pacientovi postup léčby. Zároveň kvalitní pedagog. Zejména oceňuji jeho snahu o informovanost a pohodlí pacienta. A taky je to fešák!!! Vřele doporučuji všem.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti