Kollárovo nám. 697/9, Olomouc
Odborný lékař stomatolog, ortodoncie (mapa)

Polívkova 51, Olomouc
Odborný lékař stomatolog, ortodoncie (mapa)

Vynikající odborný zubní lékař,milý a trpělivý přístup.Nádherné zuby po rovnátkách.Doporučujeme vřele!

Odborník s velmi lidským a milým přístupem. Jedná narovinu. Hezká ordinace a moc milý ostatní personál. Na ortodoncii se vždy těším!

Pan doktor je bezvadný. Velmi se mi líbí jeho přístup. Odpoví na jakoukoli otázku, nic mu nepřipadá směšné nebo nelogické. Je velmi ochtoný a má přijatelné objednací lhůty. Doporučuji.

Přidávám se pan doktor je výborný doktor. Již dříve jsem měla špatné zkušenosti s ostodonistkou v místě svého bydliště,i když dojíždím, léčba u něj stojí za to! Doporučuji!

Wielkie podziekowania dla doktora V.Rybinski ktory leczy mnie juz 8 miesiecy . Mowil ze leczenie bedzie trwalo 2 lata a tu juz teraz widac taki postep ze chyba calosc bedzie trwala rok albo 1,5 . Bardzo sympatyczny czlowiek i znakomity lekarz. Polecam . Spokojnie mozna go obdarzyc pelnym zaufaniem . Szkoda tylko ze jest tak malo dostepny i nie zawsze ma czas zeby sobie pogadac .
K.Wilk z Polski

jednoznačně nejlepší!!! všechno vysvětlí, má zájem o léčbu a pacienta. Pečlivý! Můj zubař až ze Šumperka ho zná a řekl mi: "Vy chodíte k panu Rabinskému? Tak to jste v dobrých rukou". Vřele doporučuji

K panu doktoru chodím už třetím rokem... Byl jsem k němu přijat s docela obtížnou vadou trojek (špičáků) a ze začátku jsem byl trochu navážkách, jestli tento ortodontický problém "tak" mladý doktor zvládne... Ale už po prvních návštevách se všechny obavy rozplynuly... Pan doktor je nejen skvělý člověk, který všechno rád vysvětlí a popíše, ale hlavně výborný specialista, který přesně ví, co dělá... Díky němu mám o další důvod navíc se na svět okolo sebe bez obav usmívat... :-)

Velmi erudovaný specialista, vždy vstřícný a ochotný vysvětlit pacientovi postup léčby. Zároveň kvalitní pedagog. Zejména oceňuji jeho snahu o informovanost a pohodlí pacienta. A taky je to fešák!!! Vřele doporučuji všem.

velmi vyborny doktor,Doktor jak ma byt,moc hodny,vse vysvetli. vyborny pan doktor

Velmi zkušený specialista, který je mým ošetřujícím lékařem již 37 let. Díky jeho přístupu, odbornosti, schopnostem chodím "k zubaři" rád