Ortoped Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

Ortopedická ambulance
U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Co se týče karpálů tak vynikající,ale ten zbytek!!!!Měl by se zaměřit vážně jen na čištění karpálů a ten zbytek ponechat lékařům kteří svou práci vykonávají s láskou a úctou k pacientům.

S panem doktorem mám dvě zkušenosti, obě špatné. Když opomenu dvakrát špatnou diagnózu, naprostou neochotu poslouchat, kde a kdy mě co bolí, musím alespoň zmínit jeho aroganci. Doufám, že se s tímto doktorem již nesetkám a nepřeji to ani jiným.

Před několika lety(cca 20let) mě léčil a za dalších pár let mě operoval.Opravdu odborník a velice slušné vystupování jak jeho,tak i jeho ženy,která mu dělá sestřičku.Mohu jen potvrdit-opravdu sehraný pár.Mohu jen doporučit!!!

K panu Bendíkovi by mě už asi nikdo nedostal. Myslím si že je odborník, ale velice arogantní a neochotný.

Profesionál,odborník,příjemné jednání,doporučuji

Příjemný, milý, profesionální! I příjemná sestřička! Vojta

Odborník, dobrý přístup,spokojenost vždy a to jsem byl ošetřen několikrát!

Výborný lékař,odborník i člověk.Doporučuji!Vstřícný,milé prostředí i sestra.

S péčí pana doktora a s jeho odbornými znalostmi jsem maximálně spokojen a nejen já,jeho vystupování je příjemné a profesionální,setřička velmi milá.
Zlostné a arogantní jsou komentáře níže a absolutně s nimi nesouhlasím!!

Já mám u pana doktora v rozmezí několika let ambulantně operovány dva karpály a musím říci, že tak úžasně sehraný tým dvou lidí se jen tak nevidí. To nebyla operace, to byl koncert ... naprostého profesionála, sestřičky taktéž, navíc ještě velmi milé. V tomto případě existuje manželská souhra i v profesní oblasti. Byla jsem velmi spokojena.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den
Naše dcera si na horách 24 ledna letošního roku přetrhla přední křížový vaz. Bylo to v rámci školního výcviku. Bohužel tam s ní nikdo nedošel k lékaři. Po návratu domů jsme navštívili lékaře na pohotovosti kde nám bylo řečeno že máme koleno ledovat a za pár dní bude vše v pořádku.Ale nebylo. Po dalších asi 3 týdnech jsem navštívili jiného lékaře , který právě diagnostikoval přetržený přední křížový vaz a doporučil nám operaci , která musela proběhnout do asi 8 týdnů od zranění s tím, že se pokusí vaz přišít jak byl. Bohužel se to nepodařilo vaz byl moc poškozený. Dcera od 4 let závodně tančí street dance a pro letošní sezonu vše zrušila. Hraje také volejbal a dost celkově sportuje. Letos jí bude 14 let (menstruace od 11 let)měří 165 cm. Nemyslím si že ještě bude hodně růst.

Pan doktor s námi po operaci probral situaci a navrhl tak za 1 až 2 roky operaci LCA. S dcerou jsme to samozřejmě museli také probrat .Nechce čekat roky na operaci chce jít třeba za měsíc a přes léto zrehabilitovat a na podzim opět naskočit do tréninků a začít naplno opět sportovat.

Je možné provést tuto operaci i v jejím věku ? Nebude mít do budoucna nějaké problémy kdyby ještě trochu vyrostla?
Předem děkuji za odpověd
Markéta

Váš ošetřující lékař jistě poznal na rtg kolenního kl.růstové zony ,které nasvědčují dalšímu růstu a zřejmě z tohoto důvodu operační řešení odložil.Nyní je důležité věnovat se aktivně posilování stehenního svalstva napřiklad jízdou na kole či rotopedu, plavání, poučení na rehabilitaci o cvičení apod.

MUDr. Vítězslav Bendík

Dobrý den,mužu poprosit o objasnění závěru z MR .?
Subtotální leze šlachy m.supraspinatus.Kompletni leze šlach m.infraspinatus s retrakci a tukovou atrofii svalového bříška.Zmnozena kloubní náplň.napln navazujiciSA/SD burzy.
Je to na operaci nebo nějaké cvičeni?Je mi 70 let.
Moc děkuji za odpověď.EM

Ve Vašem věku operační řešení není nutné,jestliže nemáte pocity luxací /vykloubení/opakovaně při zátěži.
Cvíčení s posílením pletence ramenního kloubu by mělo být dostačující.