MUDr. Vít Svoboda

Sam. ordinace PL - gynekologa
Tyršova 501, Jičín

Sam. ordinace PL - gynekologa
T. G. Masaryka 373, Lázně Bělohrad

K panu dotorovi jsem začala chodit v těhotenství, které, bohužel, v 19 týdnu skončilo. Odstranění mrtvého plodu se neobešlo bez komplikací. Devět měsíců jsem téměř v kuse krvácela a panu doktorovi to přišlo v pořádku. Byl nepříjemný, arogantní... Po těch dlouhých 9 měsících jsem zkusila nového gynekologa, ten mě hned poslal na kyretáž... Co k tomu dál jen říct? Za mě s jeho přístupem není moc dobrý lékař.

Pan Doktor jak je titulovan zanedbal muj zdravotni stav na tolik, ze jsem kvuli nemu mela velice vaznou operaci. Na stesti jsem tedy v 16 ti letech neprisla o spodek. Moc k tomu ale nechybelo. Podle noveho gynekologa jsem prisla za 5 minut 12. Pan doktor me poradne neprohledl a jen predepisoval antibiotika i kdyz jsem s tim stejnym problemem chodila stale dokola. Navic je vazne protivnej. Opravdu NEDOPORUCUJI!

To jestli je nebo není pan Svoboda arogantní, je mi vcelku jedno. Každý je nějaký. Byl mým prvním gynekologem, byla jsem u něho skoro 10 leta ale nenašla jsem u něho zájem, nadšení a chuť. Místo aby mi problém vysvětlil, mi vynadal, ještě mě strašil... Je to škoda, z tohoto důvodu jsem vyhledala jiného lékaře a nestačila jsem se divit, jak se zachází s pacienty jinde. Teď se snad na prohlídky budu i těšit :)

Aneta

Jeho přístupu a profesionalitě se nedá nic vytknout.Jsem mu velice vděčná,pomohl mi ,když jiní nedokázali.

Pan doktor je velmi dobrý lékař. Díky němu jsem donosila syna, který měl cca 50% šanci, abych ho donosila. Tímto mu moc děkuji

Velmi příjemné jednání, naprostá profesionalita!

Pan doktor Svoboda je člověk,který má lidský přístup,je milý,pozorný a umí naslouchat.Pokud máte nějaký problém a obrátíte se pomocí emailu,tak dlouho nečekáte na odpověd.Určitě si zvolím pana doktora jako porodníka.
Zuzka

Nedoporučuji, arogantní. Při komplikacích s otěhotněním se nepokusil vůbec o nic. Řekl jen, vždyť máme umělé oplodnění. Stručně, rychle a ven. Po změně lékaře, vyčištění vejcovodů, 2 zdravé děti přirozenou cestou.

Když čtu všechna hodnocení mám pocit,že každá chodíme do jiné ambulance.Nevím, kde se bere ta zloba,fakt je,že vše si umím představit,jen tu aroganci jaksi ne...Já za sebe musím říct, že jsem po celou spoustu let,co k panu doktorovi chodím,s jeho péčí velmi spokojená. Kdykoliv jsem se na něco zeptala,vždy mi odpověděl a vše vysvětlil, dokonce mi i na jakémsi anatomickém obrazu vše ukázal. Díky jeho pečlivosti mi včas objevil závažnou diagnozu a po doplnění dalších odběrů mne poslal na operaci. I já jsem se jí bála a protože mám v rodině lékaře na pražské klinice, poprosila jsem o dokumentaci k možnosti dalšího názoru na moji nemoc, kterou mi na dobré slovo zapůjčil. Pan docent vše potvrdil a doporučil stejný postup. Na operaci jsem nakonec šla do Jičína a byla jsem moc spokojena.Vše dobře dopadlo a další pravidelné kontroly a odběry neukazují na nějakou recidivu. Takže já za sebe musím říct - pane doktore děkuji.

Já k panu doktoru chodila od svého dívčího věku a pokud nebylo co řešit, nebylo ani možno namítat, že by péče nebyla dostatečná, vyhovující, přístup aktivní apod.

Když však začaly problémy, měla jsem z něho pocit, že chtít informace nebo nějaké vyšetření či jiný léčebný postup je absolutně nepatřičné a obtěžující.

Když jsem chtěla aspoň konzultovat informace zjištěné odjinud (souhlasím s již zde někým napsaným, že na co se nezeptáte, to se nedozvíte), tak jsem pro změnu měla pocit, že jsem se zapsala na listinu všetečných všeználků, místo aby bylo oceněno, že se snažím spolupracovat.

Nakonec jsem se nechala vyšetřit jinde a již mám po operaci. Tato zkušenost ve mě vyvolala dojem že má pan doktor asi náběh na syndrom vyhoření, postrádám u něj zapálení pro obor a aktivitu.