Vít Rozehnal, pediatr Šumperk

Vít Rozehnal

Pediatr

22 názorů

Uložit


Adresa

Šmeralova 2, Šumperk
HANA,společnost dětských lékařů s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
22 názorů

D
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu kapacita! Jsem z Prahy a při dovolené trápila dceru rýma, že se v noci zalykala. Požádali jsme s mužem velice vstřícnou sestřičku o prohlídku, tentýž den jsme mohli přijít. Byli jsme překvapeni s jakou laskavostí s námi všichni hovořili. Pan doktor, který jemnýmy doteky a přívětivým hlasem dceru vyšetřil si všiml flecích na tvářích a suchosti pokožky. Konstatoval ekzém, na který předepsal masti, které po třech dnech ekzém úplně eliminovaly. V Praze se lékařům po vyšetření pokožky nepodařilo ekzém vyléčit (vždy ho jen pojmenovaly jako atopický), ale nic nezabíralo. To, že jsme k němu zavítali s rýmou, na kterou vhodně doporučil Vincentku, a odešli jsme s recepty na léčiva ekzému bychom nečekali a jsme za to opravdu vděční. Machutovi


E
Ověřeny pacient

Má neskutečnou schopnost poslouchat, přestože na něm vidíte, že toho má hodně, vyslechne si všechno v klidu. Žádné dítě se ho nebojí a on každé zná jménem. Ano, jako malá jsem křičela, že ho kousnu, ale nikdy bych to nedokázala. Je to taková moudrá studnice vědomostí a obrovským srdíčkem, co vždycky pomůže i tělu i duši.


nejlepší


pan MUDr. Rozehnal je výborný lékař a skvělý člověk!Jeho přístup k dětem je obdivuhodný!


Nenašla bych pro péči o svou dceru lepšího člověka a pediatra.Děkuji mu že nás přijal do péče. J.M.


Nejlepší.


Jako studentka střední zdravotnické školy jsem byla u pana doktora na praxi. Mohla jsem pozorovat přístup k pacientům, jednání s rodiči, řešení i nepříjemných situací... Závěrem mohu říci,že pan doktor je velice vzdělaný, inteligentní s citem a rozvahou léčí ... opravdu jsem se nesetkala s doktorem, který by práci obětoval tolik. Patří mu můj obdiv a poděkování za příjemně strávenou praxi. Za 9 let praxe jsem pak už nepotkala jiného lékaře s tak citlivým přístupem a příjemným vystupováním.


L

Velmi dobrý lékař, mé děti ho mají moc rády a jak jediného lékaře se ho nebojí! Jeho úžasný přístup k dětem mne vždy zahřeje u srdce. V době jeho nepřítomnosti jsem byla nucena navštívit jinou dětskou lékařku a byl to tak diametrálně odlišný přístup a pro mé dítě ne moc příjemný zážitek, že už jsem to znovu neudělala. Raději vyčkáme návratu pana doktora. Přeji mu brzké uzdravení.


O

Když potřebujete vědět, že jsou Vaše děti v dobrých rukou. Nejen po odborné stánce, ale i po komunikační. S dětmi to fakt umí..


A

Nejlepší doktor v celém městě.. Své dítě nikam jinam nedám..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti