Vít Rozehnal, pediatr Šumperk

Vít Rozehnal

Pediatr Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Šmeralova 2, Šumperk
HANA,společnost dětských lékařů s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Umístění: HANA,společnost dětských lékařů s.r.o. Jiný

Nejlepší pediatr, kterého znám...
S dětmi to umí,laskavý, vždy vše vysvětlí..více takových lékařů...


D
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu kapacita! Jsem z Prahy a při dovolené trápila dceru rýma, že se v noci zalykala. Požádali jsme s mužem velice vstřícnou sestřičku o prohlídku, tentýž den jsme mohli přijít. Byli jsme překvapeni s jakou laskavostí s námi všichni hovořili. Pan doktor, který jemnýmy doteky a přívětivým hlasem dceru vyšetřil si všiml flecích na tvářích a suchosti pokožky. Konstatoval ekzém, na který předepsal masti, které po třech dnech ekzém úplně eliminovaly. V Praze se lékařům po vyšetření pokožky nepodařilo ekzém vyléčit (vždy ho jen pojmenovaly jako atopický), ale nic nezabíralo. To, že jsme k němu zavítali s rýmou, na kterou vhodně doporučil Vincentku, a odešli jsme s recepty na léčiva ekzému bychom nečekali a jsme za to opravdu vděční. Machutovi


E
Ověřeny pacient

Má neskutečnou schopnost poslouchat, přestože na něm vidíte, že toho má hodně, vyslechne si všechno v klidu. Žádné dítě se ho nebojí a on každé zná jménem. Ano, jako malá jsem křičela, že ho kousnu, ale nikdy bych to nedokázala. Je to taková moudrá studnice vědomostí a obrovským srdíčkem, co vždycky pomůže i tělu i duši.


nejlepší


pan MUDr. Rozehnal je výborný lékař a skvělý člověk!Jeho přístup k dětem je obdivuhodný!


Nenašla bych pro péči o svou dceru lepšího člověka a pediatra.Děkuji mu že nás přijal do péče. J.M.


Nejlepší.


Jako studentka střední zdravotnické školy jsem byla u pana doktora na praxi. Mohla jsem pozorovat přístup k pacientům, jednání s rodiči, řešení i nepříjemných situací... Závěrem mohu říci,že pan doktor je velice vzdělaný, inteligentní s citem a rozvahou léčí ... opravdu jsem se nesetkala s doktorem, který by práci obětoval tolik. Patří mu můj obdiv a poděkování za příjemně strávenou praxi. Za 9 let praxe jsem pak už nepotkala jiného lékaře s tak citlivým přístupem a příjemným vystupováním.


L

Velmi dobrý lékař, mé děti ho mají moc rády a jak jediného lékaře se ho nebojí! Jeho úžasný přístup k dětem mne vždy zahřeje u srdce. V době jeho nepřítomnosti jsem byla nucena navštívit jinou dětskou lékařku a byl to tak diametrálně odlišný přístup a pro mé dítě ne moc příjemný zážitek, že už jsem to znovu neudělala. Raději vyčkáme návratu pana doktora. Přeji mu brzké uzdravení.


O

Když potřebujete vědět, že jsou Vaše děti v dobrých rukou. Nejen po odborné stánce, ale i po komunikační. S dětmi to fakt umí..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti