Dukelská 39, Domažlice
Ordinace lékaře - psychiatra

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor je sice odborník v oboru psychofarmacie, ale z hlediska psychologického by mnohdy možná stačilo vyslechnout a podpořit. Bohužel se mi zdál pan doktor velmi nepřístupný, nebo jsem si k němu nějak nemohla najít cestu. Byla jsem tedy odkázána na léky, které jsem stejně neužívala a raději řešila věc v rodinné poradně.

Pan doktor mě svým chováním velice zklamal.V žádném případě nedoporučuji.Nejen že nenašel správné léky ale byl i nepříjemný.

Určitě je pan doktor odborník a své práci rozumí jako málokterý lékař, ale v praxi těchto svých vědomostí a znalostí ne vždy využívá. Často volí léčbu pouze pomocí léků, ale asi to jinak nejde. Též si myslím, že by si měl najít více času na každého pacienta a pohovořit s ním o jeho problémech podrobněji a neustále hledat nové způsoby léčby.

Pan doktor léčí moji maminku. Podařilo se mu těžkou nemoc stabilizovat a odstranit nepříjemné pocity z nemoci. Musíme si uvědomit, že proti stáří není léku. Ale někdy jen laskavé slovo moc pomůže. Máme s babičkou pana doktora rádi!

Mám nemoucnou maminku už 33 let - schizofrenie, vystřídala hodně doktorů, ale jen tento lékař se jí snažil najít správnou léčbu a to se mu povedlo. Je to kapacita s lidským přístupem.

Nedoporučuji. K panu doktorovi jsem chodila několik let a nikdy se netrefil do diagnózy a tím i správných léků. Léčbu přerušoval a dostávala jsem laciné návykové léky, které vůbec nebyly vhodné....Na doporučení známé jsem přešla k jiné lékařce do jiného kraje, která mě dokázala při první návštěvě říct správnou diagnózu a nasadit konečně správné a dražší léky. Nyní jsem asi 6 let bez problémů a v pořádku. U pana doktora to bylo zbytečně ztracených a protrpěných několik let...., ale hezky se usmívá....

U

Odborník na svém místě ,je to kapacita