Viktor Dvořák, veterinář Tišnov

MVDr. Viktor Dvořák

Veterinář

12 názorů

Uložit


Adresa

Brněnská 159, Tišnov
Veterinární ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

K
Umístění: Veterinární ordinace Jiný

Nejlepší doktor pan Dvořák a kolektiv v Tišnově. Jak léčba ,komunikace ,rady ,.....100% péče děkuji Vám kolářová eva


N
Ověřeny pacient

sympatický, upovídaný, usměvavý, ale psa jsme museli nechat doléčit jinde. Léky od bolesti prasklý vaz v koleni nespravily :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pana doktora mohu jen doporučit! Už mnohokrát zachránil naše psy a kočky. Přátelské prostředí, profesionální a citlivý přístup..... 100% spokojenost!


R
Ověřeny pacient

Naprostý profesionál s citem pro zvířata a lidským přístupem.....co víc si přát?! Snad panu doktorovi hodně zdraví!


K
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem moc spokojená. Máme divokého kocoura, kterého se nechá ošetřit jen pod nátlakem v rukavicích, pan doktor to se zvířaty umí. Naposled při ošetření kocour ani nemňouknul, nevyváděl, vše šlo hladce. Zvířata z něj vycítí, že je to profík a chce jim pomoct.


G
Ověřeny pacient

K panu Dvořákovi chodí moje babička s černou labradorkou a přístup pana doktorasi nemůže vynachválit ! super doktor ! A to, že nejde pejskovi uz pomoci a nekdo si tady vylivá zlost se mi vůbec nelibi , protoze pan doktor i jeho celá ordinace jsou bajecni a vždy dělají co můžou a další báječná věc je v tom, že i když k nim pejsek nechodí a je jiný problém kdykoliv se člověk může přijít zeptat a vždy pomuzou! Vřele doporučuji Galová


V
Ověřeny pacient

Dobrý den!Já jsem byla strašně hezky překvapena milým přístupem a velice fajn atmosférou.S péčí o moji fenku jsem byla spokojena moc!Naopak jsem jezdila do Brna,řešit jeden problém co se týče žlázek a fenečce mačkali žlázky,téměř 3 krát do týdne a situace se stále zhoršovala,pan doktor odvedl svoji práci velmi dobře a fenečce problémy s žlázkama najednou ustaly.Zdravím pana doktora i celý jeho kolektiv a chtěla bych touto cestou popřát spoustu úspěchů! :) Vřele doporučuji!


Z
Ověřeny pacient

Můj názor na pana MVDr. Dvořáka je velice kladný. Je to velmi milý a ochotný člověk, který si vždy ví rady s každým pacientem a má lidský přístup k jejich majitelům. Jeho ordinaci navštěvujeme již 15 let a za tu dobu si na něj opravdu nemůžeme stěžovat a musíme ho jen a jen chválit! Ať se jeho péče týkala velkých či malých zvířat. Pochvala patří též celému jeho kolektivu,který s ním pracuje. Jen tak dále!! :-)


M
Ověřeny pacient

S panem doktorem Dvořákem mám jen dobré zkušenosti, zejména oceňuji jeho odbornost a laskavý přístup a ochotu kdykoli pomoci.


H
Ověřeny pacient

S panem doktorem Dvořákem jsem na 100% spokojená. Pan doktor má racionální přístup a vždy se snaží najít nejvhodnější řešení léčby jak pro Vašeho pejska, tak pro Vaši peněženku. Ať už jsem přišla s banálním problémem či závažnou nemocí, vždy bylo o mého psa skvěle postaráno.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti