Viktor Dvořák, veterinář Tišnov

MVDr. Viktor Dvořák

Veterinář Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Brněnská 159, Tišnov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Jsme velmi spokojeni s péčí MVDr. Dvořáka i celého jeho týmu o naše dva psy. Vždy je on i jeho kolegyně ochotný, vstřícný, plně se pejskům i nám věnuje, trpělivě vyslechne problémy, poradí, dosud vždy výrazně pomohl při zdravotních problémech našeho velkého psa, pokaždé psy osloví jménem, má ke zvířátkům krásný vztah, považujeme ho za výborného odborníka. Není ješitný, pokud jde o problém, na který není jeho ordinace vybavena, odešle nás k odborníkovi, který se na problém specializuje.
Krňávkovi od Larryho a Jerryho


V
Ověřeny pacient

Dne 1.1.2013 pokousal naši fenu pes. Trávili jsme Silvestra mimo své bydliště a proto jsme sháněli kontakt na veterinární pohotovost. Dr. Dvořák po telefonické konzultaci rozhodl o ošetření feny v ordinaci. Bez čekání nás přijal, fenu vyšetřil, ošetřil všechny rány, vysvětlil nám následnou péči a předpokládané komplikace, vybavil nás léky. Přes nepříjemnost celé situace velmi oceňuji přístup tohoto lékaře jak ke zvířeti, tak k majitelům a jeho ochotu. Mnozí humánní lékaři z pohotovosti by se od něj mohli učit. Ještě jednou díky. Vařechovi - Přerov


L
Ověřeny pacient

Špatně ošetřil našeho velkým psem pokousaného pejska. Po několika dnech jsme ho ve zhoršeném stavu nechali vyšetřit na brněnské veterinární klinice a tam nám to sdělili. Týž den náš pejsek zemřel. Věříme, že by se tak nestalo, kdyby svou práci odvedl pořádně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti