Veterinární Klinika Viavet S.r.o.

Veterinář Více

Praha 1 adresa

Bohušovická 505/6, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Po poslední naprosto šokujíci zkušenosti s touto veterinární klinikou se chci se všemi podělit o svou zkušenost. Kliniku jsem navštěvovala se všemi svými zvířaty určitě více než 8 let. Po pravdě jsme nic vážněšího neměli a na chirurgii jsem jezdili jinam. Využívali jsme toho, že je klinika blízko. V loňském roce jsem si všimla, že stará kočka hubne, tak jsem ji odnesla prohlédnout. Doporučili mi posilujíci infuze asi za 8000 kč. Chtěla jsem jí dopřát nejlepší péči a na infuze ji každý den vozila. Třetí den kočka oslepla a začala se motat. Hned jsem se na kliniku vrátila a doktorka řekla, že neví, co to je, ať jdeme jinam. Dojeli jsme na Zahradní město, kde kočka zemřela dřív, než ji stačili vyšetřit. V lednu tohoto roku dostal pes záchvat zvracení a bolestí břicha, protože jsem měla nohu v sádře, poslala jsem děti do Viavetu, který máme téměř před domem. Prohlídka stála 900 kč s výsledkem, že máme dávat pít heřmánek. Po heřmánku pes začal zvracet krev, sanitka ho odvezla na Jaggy, kde mu zachránili život. Od té doby se Viavetu vyhýbáme, ale dnes mě pitomce napadlo, že by mohli psovi ostříhat drápky, že proto nemusím jezdit z Proseka do Řep, že to by mohli umět. Tak neumí. Syn přivedl domů vyděšeného a krvácejícího psa s tak rozstříhanými drápy, že se mu do nich zachytává hlina a tráva. Paní doktorka vyinkasovala obvyklou cenu 130 Kč i když nechala drápy ostříhat sestře. Do telefonu mi řekla, ať to klidně vykládám, kde chci, tak to dělám. Myslela jsem si, že by mohli být k použití na očkování, drápky, odčervení apod. Ale už nikdy to svým zvířatům neudělám. Klára Kayedová

Na této klinice jsem byl zatím jednou s naší králicí Bobinou, kterého přítelkyně nechtěně polila tekutým pracím práškem a Bobině se na uchu udělal ošklivý bolák. Ošetřující paní doktorka byla byla velice příjemná a vůči Bobině citlivá - takže Bobina, ač je velká bojovnice, moc nevyváděla :) Byl jsem příjemně překvapen i cenu za ošetření, které bylo spojené i s ostříháním drápků...

Jiz 12 let nasi pejsci jsou v laskave peci teto kliiniky. Naprosta spolehlivost a lekarska jistota plus krasny lidsky vztah jak ke zviratum, tak i k jejich majitelum. Jsem velice vdecna pani doktorce Bystronove a primari panu doktoru Matusine za zachranu naseho nejmladsiho - bileho vlcaka Vlka- Paasty. Bojovali o jeho zivot tri dni - a uspely. Ortopedie a interna jsou tady na nejvyssi mozne latce.

Jezdíme na kliniku až z Řep, protože je to zatím nejlepší klinika, na kterou jsme chodili. Mají opravdu dlouhé otvírací hodiny, takže i člověk v zaměstnání nemá problém. Sestřičky jsou vždy příjemné a usměvavé, ochotné. Chodíme k paní doktorce Bystroňové a nemůžu si ji vynachválit - velice pečlivá, ke zvířátkům přistupuje individuálně a má k nim opravdu krásný vztah, naslouchá majitelům, o všem majitele informuje, hledá nejlepší řešení, ale zároveň takové, aby nebylo zbytečně drahé. Už bych rozhodně neměnila, paní doktorka je člověk na svém místě. Jak profesně, tak po lidské stránce.