Veterinární Klinika Hloubětín S.r.o.

Veterinář Více

Praha 1 adresa

Mochovská 535/38, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Chtěla bych touto cestou velice poděkovat nejen za skvělý ortopedický zákrok pro mého pejska yorkshira, zprostředkovaný panem doktorem Petrem Škubalem na klinice Lískovka ve Frýdku-Místku, který byl u složité operace přetrženého předního zkříženého vazu v kolenním kloubu metodou TPLO (malého psa, který má velmi tenké kosti a malý kloub, takže to musela být velice jemná a precizní odborná práce) také aktivně účasten, nýbrž i za skvělý lidský přístup, kdy je znát to, že oběma stranám jde hlavně o zdraví a tu nejlepší péči pro malého pacienta.

Umístění: Ordinace Jiný

Touto cestou bych ráda vyjádřila svůj vděk Veterinární klinice Hloubětín, nejen za záchranu života kocourka Čičina, ale i za možnost setkat se s lidmi, kteří považují záchranu zvířat za své životní poslání. Sháněla jsem pomoc v neděli, tedy jsem měla omezené možnosti a nechtěla se obracet na ty, s nimiž jsem neměla dobré zkušenosti. Nakonec jsem vyhledala do té doby pro mě zcela neznámou Veterinární kliniku Hloubětín a byla mile překvapena. Ocenila jsem nejen lidský přístup vůči kocourkovi, velmi vstřícnou komunikaci i mimo pracovní dobu, ale v neposlední řadě i to, že mi vyšli až obdivuhodně vstříc ohledně mé stávající finanční situace. Bez nadsázky mohu napsat, že díky Veterinární klinice Hloubětín, sedmiletý kocour Čičin, který měl přelámanou čelist, nebyl schopen jíst ani pít, dál žije. Blanka Lesana Brázdová, Újezdec

Chtěla bych poděkovat MVDr.Petru Škubalovi a celému jeho týmu za záchranu našeho psa, který onemocněl cukrovkou a nemocí nadledvinek. Oceňuji jeho nesmírnou ochotu, trpělivost(opakovaná hospitalizace pacienta na klinice) a hlavně jeho krásný přístup k nám majitelům i našemu pejskovi. Ještě jednou moc děkujeme a všem Vaši kliniku doporučejeme!
Eva Štruplová