Veronika Syslová, psycholog Praha

Mgr. Veronika Syslová

Uložit

Psycholog, Psychoterapeut Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Psychologická konzultace (50 minut) • 1 300 Kč

Online konzultace (50 minut) • 1 300 Kč


Přijímám: dospělí

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Zkušenosti

O mně

Hezký den, pokud máte zájem o sezení, můžete se ke mně objednat jak na osobní setkání, tak na online sezení. Jsem psycholog, poskytuji psychoter...

Více

Léčené nemoci

 • Deprese
 • Emoční poruchy
 • Vztahová krize
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • psychoterapie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 300 Kč

INEO psychoterapie, Eliášova 20, Praha 6, 160 001 300 Kč

INEO psychoterapie, Eliášova 20, Praha 6, 160 00

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: INEO psychoterapie, Eliášova 20, Praha 6, 160 00 Psychologická konzultace (50 minut)

Terapie u paní Syslové mi pomohla vypořádat se s řadou neduhů a trápení, se kterými jsem si nevěděl rady. Na první sezení jsem šel na doporučení přátel, přičemž jsem netušil, co od setkání mám čekat. Lidsky jsme si velmi dobře sedli a sám jsem byl překvapen, jak jsem se během chvíle dokázal otevřít.

Paní Syslová k mým obtížím po celou dobu naší dvouleté spolupráce přistupovala s citlivým zájmem a nenucenou formou mě dovedla k dnešnímu stavu, kdy již žádné obtíže nepociťuji a mohu pokračovat v životě bez příslovečné koule na noze.

Vaši péči mohu jedině doporučit. Ještě jednou děkuji.


D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Ke slečně Veronice Fraitové jsem docházela necelý rok. Při našem posledním sezení jsme rekapitulovaly a já si uvědomila, o kolik jsem se během setkávání s ní posunula. Pomohla mi s orientaci do sebe sama a zklidněním se. Mohu jedině doporučit.


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Vřele doporučuji. Veroniku Fraitovou jsem navštěvovala kvůli pocitům méněcennosti, nedostatečnosti a problémům se sebedůvěrou. Terapie mi pomohly s hledáním vlastní hodnoty, s vypořádáním se s různými nejistotami, cítím se teď mnohem sebejistější v osobním i profesním životě, naučila jsem se méně se srovnávat s ostatními a více se zaměřovat na vlastní potřeby. Veronika nic nevnucuje, snaží se nenásilně navádět na správný směr. Moc děkuji za všechno!


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Před slečnou Fraitovou jsem zažila dva terapeuty. Teprve se slečnou Fraitovou jsem velice záhy pocítila, že tomu dává nějakou jasnější formu. Skrze příběhy, představy, výklady snů a zamyšlení nad minulostí jsme se společně dostávaly k možným příčinám mého strachu. Nestihly jsme spolu vyřešit vše, ale to, co mě akutně trápilo v době vyhledávání její pomoci je nyní pryč, protože mi pomohla pochopit moje pocity. Slečna Fraitová je milá a empatická, přesto přímá a profesionální terapeutka, kterou mohu jen doporučit


A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní Verunku jsem prvně navštívila v akutním stavu- zhroucení. Nenásilně a laskavě mně téměř rok provázela nelehkou cestou, kdy jsem si uvědomovala nejen své chyby, ale také prožitky z minulosti. Vše, co bylo léta schované. Je to citlivá bytost, empatická, zároveň velmi profesionální. Zanechala ve mne hluboký otisk své krásné duše, velmi mi chybí.


V
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Ke slečně Fraitove jsem docházela přibližně rok a mohu jedině doporučit. Je chápající, dává podněty k zamyšlení, ale nic nenutí. Dává prostor především vám. Cítila jsem z ní velkou empatii, ale nikdy ne lítost, která by mi ztěžovala pokroky při práci na sobě. Vnímám to tak, ze mě vedla nenásilně správným směrem.


B
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Úzkostná porucha

K paní Mgr. Fraitové jsem docházela rok na psychoteraii a musím jí hodnotit velice dobře. Milá, chápající terapeutka, která mě nasměrovala správným směrem...jak nepotlačovat samu sebe a naslouchat svému vniřní já. Je to člověk na svém místě.


M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Byla to moje první návštěva u psychoterapeuta a obávala jsem se, co mě čeká. Bylo to však natolik přirozené a uvolněné povídání, že na další návštěvy jsem se už těšila. Určitě mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale myslím, že mi sezení u slečny Fraitové daly hodně. Nemohu posuzovat odborné schopnosti, tomu nerozumím, nejsem v tomto oboru vzdělaná, ale vím, že nebyla chyba vybrat si právě ji. Je velmi milá, vtipná a klidná. Což si myslím, že je u takového odborníka potřeba.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Hezký den, pokud máte zájem o sezení, můžete se ke mně objednat jak na osobní setkání, tak na online sezení. Jsem psycholog, poskytuji psychoter...

Více

Léčené nemoci

 • Deprese
 • Emoční poruchy
 • Vztahová krize
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • psychoterapie