Zálužská 138, Třemošná

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

VELKÁ OMLUVA 3.5.2012 jsme posílala písmenka a VELKOU chválu na paní dr.Pavlínku Sýkorovou!!!!
Prosím nedivte se 7let DEPRESE..............6x BOHNICE..........1x .PÍSEK..............vysledek......O,čekali mě eletrošoky.Ano navštivila jiného lékaře ten mě uklidnil,že jsou další antidepresiva...........,když jsme došla k paní dr.Pavlíny Sýkorové........řekla jak mi je..poprosila o tyto antidepresiva,bez jediného zaváhání mi je napsala,proto VELIKÁNSKÁ OMLUVA !!!!Není tu 5 hvězdiček jen 3,ale já paní dr.Pavlínce Sýkorové dávám od srdíčka.ne to se nedá písmenkovat ani hvězdičama.....,kdyby to šlo tak,alespoň 10 hvězdiček...myliti je lidské,nedivte se ..7let Hrůzy,beznaděje.............Mocinky se na paní dr.Pavlínku Sýkorovou teším,mám k ní plnou důvěru.........DÍK paní dr.,že jste OPRAVDU LIDSKÁ !!!! Jste na správném místě..........DEPRESE není vidět,ale je to pěkná MRCHA,dnes vím,že paní dr.DĚLÁ CO JE V JEJICH SILÁCH.........DÍKY,ŽE JSTE !!!!Paní dr.Pavlínko Sýkorová
pacientka Irča Sochorová všem přeji jen slunéčkové dny:-)