Zálužská 138, Třemošná

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je nejlepší lékařka kterou jsem měla , velmi mi pomohla . Moc děkuji.

Chodím k paní doktorce Sýkorové už léta a mohu říct že jsem opravdu velice ale velice spokojená, víte obdivuji se jí nebot si vždycky pamatuje co jsem jí říkala a nemusí se ani dívat do papíru co tam má napsáno a ví přesně co jsem jí říkala a vždycky mi poradí a tohle je moc dobře neboť nás nemocných má určitě hodně a pamatovat si všechny je dost náročné a má perfektní přístup k lidem a proto jí mám moc a moc ráda a přeji jí aby zvládala nás co nejsme fit,

Chodila jsem jsem k paní doktorce celkem dlouho, než odešla na MD. Psychiatrička, která jí zastoupila mě opravdu nijak výrazně nepomáhá a proto bych se ráda vrátila ke zde jmenované lékařce.
Děkuji touto cestou za vše, hlavně za citlivý přístup a profesionální chování. Vždy mi dodávala jen pozitivní energii.

VELKÁ OMLUVA 3.5.2012 jsme posílala písmenka a VELKOU chválu na paní dr.Pavlínku Sýkorovou!!!!
Prosím nedivte se 7let DEPRESE..............6x BOHNICE..........1x .PÍSEK..............vysledek......O,čekali mě eletrošoky.Ano navštivila jiného lékaře ten mě uklidnil,že jsou další antidepresiva...........,když jsme došla k paní dr.Pavlíny Sýkorové........řekla jak mi je..poprosila o tyto antidepresiva,bez jediného zaváhání mi je napsala,proto VELIKÁNSKÁ OMLUVA !!!!Není tu 5 hvězdiček jen 3,ale já paní dr.Pavlínce Sýkorové dávám od srdíčka.ne to se nedá písmenkovat ani hvězdičama.....,kdyby to šlo tak,alespoň 10 hvězdiček...myliti je lidské,nedivte se ..7let Hrůzy,beznaděje.............Mocinky se na paní dr.Pavlínku Sýkorovou teším,mám k ní plnou důvěru.........DÍK paní dr.,že jste OPRAVDU LIDSKÁ !!!! Jste na správném místě..........DEPRESE není vidět,ale je to pěkná MRCHA,dnes vím,že paní dr.DĚLÁ CO JE V JEJICH SILÁCH.........DÍKY,ŽE JSTE !!!!Paní dr.Pavlínko Sýkorová
pacientka Irča Sochorová všem přeji jen slunéčkové dny:-)

Milá Irčo, je vidět, že nevíte nic o tom, jak funguje tato stránka, paní doktorka nemůže nijak ovlivnit, kdo tady co oní píše, může se k tomu jen vyjádřit.
Vztah pacienta a psychiatra je velmi citlivá věc a vím, že paní doktorku stojí mnoho sil, aby se každému věnovala s takovou péčí a empatií. Je to velmi náročné povolání a já přeji paní doktorce mnoho sil a ať nám ještě dlouho nevyhoří.........

reakce na "irču"
za svůj život jsem se setkal se spoustou psychiatrů,kteří mě léčili,vždy je to všechno založeno na důvěře pacienta a lékaře,ale dr.Sýkorová je psychiatra na svém místě - byl jsem hospitalizován v Bohnicích,v Liberci,v Červeném Dvoře,u Apolináře a věřte mi,že se málo kdy člověk setká s tak dobrou psychiatrou.
Přeji "irče" hodně štěstí,bude ho potřebovat!!!!!!

jen krátce dr.Sýkorová nic moc:-( po pěti letech bezuspešné léčky jsme přešl k jinému psychiatrovy!!!Nedá se to srovnat:-)zaráží mě,že tu dr.Sýkrová má jen klady.Kdepak jsou zápry,že by jste je pí.Sýkorová nezveřejnila???Jde to já vím!!!Když příspěvek neschválíte tak se nemůže otisknout!!Takže kdo je na tom lépe?Ti kteří mají i zápory?Nebo Ti co mají jen klady??
S úctou Vaš bývalý pacient

jsem velice spokojen s pečí, vstřícností a empatickým přístupem paní doktorky,ve svém životě jsem se setkal se spoustou psychiatrů a paní doktorka je jedním z nejlepších,které jsem navštěvoval a ještě stále navštěvuji

Paní doktorka je velmi vlídná, hodná. Má empatii. Opravdu se o "Váš přiběh" zajímá. Je to pohlazení na duši s ní komunikovat. Moje předchozí psychiatrině by sama se potřebovala léčit u psychiatra....A byla až zlá a vše jen "hr-frr"
Oblíbená věta mojí předchozí psychiatrině byla: "Vše při starém, že... nic nového.. ,že. Chcete jen napsat léky... že jo.." No tak jo... jsem jí řekl a vypadl jsem....