Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Ordinace
28. října 1000, Turnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce jsem přišla v Gennetu od svého predchoziho lékaře tamtéž. Vše se zdálo v pořádku, po ivf jsem otěhotněla. Ovšem v 8 týdnu paní doktorka nic nevidela na ultrazvuku. HCG bylo vysoké, diagnostikovala mimodéložní těhotenství. Na dotaz, zda je možná i jiná varianta mi řekla, že zcela vyloučená. Fyzické obtíže jsem neměla. Po týdenním sledování v nemocnici byla přes stále stoupající hcg provedena revize dělohy a laparpskopie (hcg totiž dva dny po oznámení mimoděložního t. růst velmi zpomalilo). GEU se ovšem nepotvrdilo, po revizi hcc prudce kleslo. Plod byl v děloze. Paní doktorka jistě myslela vše dobře a chtěla snížit rizika na minimum. Ovšem v dostupné literatuře lze najít, že ve velmi vzácných případech není ani v 8 týdnu těhotenství vidět, obzvláště při děložní endometrioze, což je můj případ. A v ještě vzácnějších případech může být i prosperující. To by měla paní doktorka vědět. I když já už se nikdy nedozvím, jak by mě těhotenství dopadlo, kdybych nebyla vystavena takovému stresu (věc se navíc sešla se smrtí v rodině), paní doktorka měla jistě volit trochu jiný přístup. 1 hvězdu dávám proto, že i tato "drobnost" mohla způsobit a možná způsobila fatální věc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil
Umístění: GENNET, s.r.o. IVF

Moc milá pani doktorka,nejsem jednoduchý pacient,po spoustě operací.Vždy probere alternativy,pro a proti,zároveň vyslechne.Podpoří i psychicky.Je přímá a férova.Věřím,že tentokrat se mimča dočkáme a bude to vaše veliká zásluha.Jste profik.

L
Ověřený profil

Nemůžu o ní říct v podstatě nic dobrého. Setkala jsem se s ní na Gennetu, kam jsme byli posláni mou gynekoložkou. Na Gennetu lítalo jedno vyšetření za druhým, s ničím se tam nepárala, a kdykoliv mi něco říkala, nedokázala mi pořádně vysvětlit, co to proč to. Až u své paní doktorky jsem se dozvěděla, že bolesti při endometrióze se dají řešit laparoskopickým odstraněním pouze ložisek, nikoli rovnou celých vaječníků, jak mě strašila dr. Mokrá. A až díky své doktorce jsem se dozvěděla, proč mám tak málo času na otěhotnění.... Pokud ještě někdy na Gennet, tak rozhodně ne k paní doktorce Mokré.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


To, jaký má paní doktorka strašný přístup k lidem, se snad ani popsat nedá. Po potratu mě nazvala hysterkou, odmítla mi napsat PN a pak mi třískla telefonem. A to jen kvůli tomu, že jsem potratila v jiné nemocnici. Podle ní jsem měla sednout do auta a se silnýma bolestma jet 20 km autem k ní. Nemluvě o tom, že vzhledem k riziku rozštěpům v naší rodině mě ani neinformovala, že by jsem při plánování miminka něla brát kys. listovou. Šla jsem k jinému lékaři a do dvou měsíců jsem otěhotněla a nyní porodím zdravé miminko.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Výborná lékařka, vždy si udělala čas a všechno mi vysvětlila. Nikdy jsem nemusela mít strach se jí na něco zeptat nebo pocit, že ji obtěžuji, jako mám u jiných doktorů. Škoda, že paní doktorka v Turnově končí a bude pracovat pouze na soukromé klinice, kde se věnují asistované reprodukci.


Ověřený profil

Tak já vlastně paní doktorku ještě nezahlídla. Chtěla jsem k ní přejít po přestěhování do Turnova. Dvakrát jsem - ač objednána - čekala přes dvě hodiny a bez výhledu na přijetí, na tohle prostě nemám - považuju podobné jadnání za neúctu hraničící s arogancí. Pokadé jsem přitom viděla několik pacientek, které jí zaklepaly na dveře a ihned je přijala, jednoznačně její známé.. Jako nechápu, jak mě můžou sestry objednat na 13tou hodinu a ještě v 15:30 nejsem na řadě. Prý je to běžná praxe. Poptala jsem se v čekárně a na stejnou hodinu byly objednány další 4 pacientky. Budu chodit jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Teda nevím jestli mám smůlu, ale po 3 hodinách čekání jsem v ordinaci vždycky byla 5 minut.. navíc paní doktorka mi vždy diagnostikovala cystu. V okamžiku kdy mě chtěla objedna na její propíchnutí jsem se obrátila na jinou gynekoložku, která žádnou cystu nenašla. Navíc paní doktorka Mokrá mi nikdy nedělala ultrazvuk ani nevyšetřovala prsa, což by mělo být u gynekologa samozřejmé. A pokud jde o zkušenosti kamarádek - jedné řekla, že se dneska na prohlížení "vyprdne", protože se jí nechce :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Vřele doporučuji.


M
Ověřený profil

K této paní doktorce jsem přešla z jiného města a důvod byl prostý. Ona můj problém byla schopna vyřešit hned a ne jako předešlý lékař léčit mě na něco jiného než mě trápilo celé tři roky. U paní Veroniky si připadám jako na setkání s kamarádkou. Vždy když vejdu do ordinace tak se usměje probereme co a jak, jak se máme a potom se vrhneme na kontrolu. Mě tento přístup hrozně vyhovuje. Nebojím se a kupodivu se docela těším na každou kontrolu;-)
Sestřičky jsou také velmi příjemné a vstřícné!


D
Ověřený profil

Velmi oceňuji její přístup. Vždy je ochotná podat veškeré informace, probrat je s vámi, a to naprosto otevřeně a na rovinu, žádné mlžení typu no víte...ono by to mohlo být třeba...
Rovná a zásadová ženská, která s vámi jedná na rovinu, a to mi vyhovuje.
O nějakém zanedbání péče nemůže být řeč, naopak, kolikrát se s preventivní prohlídkou zpozdím o pár měsíců, koukne na mne přísným okem, jako by říkala, příště přijďte dřív!!
Vlastní zdraví máme v rukách především my samy dámy!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti