Kardiologická ambul., echokardiogr.
K nemocnici 2814, Kladno

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ambul., echokardiogr. Jiný

Důležitý je věřit svému doktoru. Bohužel musím sem chodit a nevěřím. Je to smutný. Po xx letech kdy sem chodím jsem podruhé volala že mám problém při braní léků. Bylo mě decentně řečeno že si vymýšlím. A i když mě napsala jiné tak ty jsem si musela zaplatit. Smutný

Umístění: Kardiologická ambul., echokardiogr.

Paní doktorka Staňková je odborník na svém místě, ale taky je to zlatý človíček, velice milá a příjemná to už se dneska moc nevidí, dokáže poradit ve všech směrech, pochvalu zaslouží i sestřičky :-)

Velice příjemná a profesionální doktorka, také sestry jsou velmi přátelské a ochotné. Všechno jde s úsměvem a porozuměním. Na české poměry tu zažijete nadprůměrně příjemné jednání. Mohu vřele doporučit.

Je profesionální, empatická, top odbornice, skvělé vybavení ordinace

Přístup k pacientům vynikající, odbornost na výši. Na Kladně nejlepší.

Paní doktorku Staňkovou mohu jen doporučit. I když mou první návštěvu provázely obavy z vyšetření a z výsledku, brzy se rozptýlily, protože lékařka je velice milá, příjemná, vše mi ochotně vysvětlila a zodpověděla všechny mé dotazy.Také mě potěšilo, že na zdravotní problém nahlíží ne jen z pohledu kardiologa, ale probrala se mnou veškeré mé (nejen) zdravotní problémy , takže předpokládám, že můj zdravotní problém je jinde. Ale i přes to mi nechala udělat všechna možná vyšetření, aby se skutečně ukázalo, zda někde není třeba skrytý srdeční problém. V ordinaci jsem se cítila velice dobře, lékařka mě svým klidným a vlídným chováním naprosto zbavila jakýchkoliv obav a z ordinace jsem odcházela ve skvělé náladě a s dobrým pocitem, že jsem našla lékařku, které skutečně jde o to svým pacientům pomoci.
Jitka Kolihová

Jsem s Paní doktorkou velmi spokojený a doporučuji všem p.Stankovou....i sestřičky nejsou k zahození..

Vstřícné a pružné jednání, ochota pomoci i při dost složitých a nejasných příznacích, velice pečlivá péče včetně vysvětlení konkrétních problémů a jejich řešení. Ochota přijmout pacienta i před a po pracovní době. Prostě to, co se dnes bohužel v málokterém zdravotnickém zařízení vidí. S péčí jsem maximálně komplexně spokojen.

Paní doktorka Staňková je velmi milý profesionál s obrovským citem pro okolní vjemy pacienta-je pozorná,velmi odborně připravená a jako lékař i jako člověk je úžasná.
Romana Literová

Dávám největší počet bodů, paní doktorka je velmi pracovitá,ochotná, ve svém oboru je bezesrporu nejlepší.