Věra Staňková, kardiolog Kladno

MUDr. Věra Staňková

Kardiolog Více

K nemocnici 2814, Kladno
Kardiologická ambul., echokardiogr.

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ambul., echokardiogr.

Paní doktorka Staňková je odborník na svém místě, ale taky je to zlatý človíček, velice milá a příjemná to už se dneska moc nevidí, dokáže poradit ve všech směrech, pochvalu zaslouží i sestřičky :-)

Velice příjemná a profesionální doktorka, také sestry jsou velmi přátelské a ochotné. Všechno jde s úsměvem a porozuměním. Na české poměry tu zažijete nadprůměrně příjemné jednání. Mohu vřele doporučit.

Je profesionální, empatická, top odbornice, skvělé vybavení ordinace

Přístup k pacientům vynikající, odbornost na výši. Na Kladně nejlepší.

Paní doktorku Staňkovou mohu jen doporučit. I když mou první návštěvu provázely obavy z vyšetření a z výsledku, brzy se rozptýlily, protože lékařka je velice milá, příjemná, vše mi ochotně vysvětlila a zodpověděla všechny mé dotazy.Také mě potěšilo, že na zdravotní problém nahlíží ne jen z pohledu kardiologa, ale probrala se mnou veškeré mé (nejen) zdravotní problémy , takže předpokládám, že můj zdravotní problém je jinde. Ale i přes to mi nechala udělat všechna možná vyšetření, aby se skutečně ukázalo, zda někde není třeba skrytý srdeční problém. V ordinaci jsem se cítila velice dobře, lékařka mě svým klidným a vlídným chováním naprosto zbavila jakýchkoliv obav a z ordinace jsem odcházela ve skvělé náladě a s dobrým pocitem, že jsem našla lékařku, které skutečně jde o to svým pacientům pomoci.
Jitka Kolihová

Jsem s Paní doktorkou velmi spokojený a doporučuji všem p.Stankovou....i sestřičky nejsou k zahození..

Vstřícné a pružné jednání, ochota pomoci i při dost složitých a nejasných příznacích, velice pečlivá péče včetně vysvětlení konkrétních problémů a jejich řešení. Ochota přijmout pacienta i před a po pracovní době. Prostě to, co se dnes bohužel v málokterém zdravotnickém zařízení vidí. S péčí jsem maximálně komplexně spokojen.

Paní doktorka Staňková je velmi milý profesionál s obrovským citem pro okolní vjemy pacienta-je pozorná,velmi odborně připravená a jako lékař i jako člověk je úžasná.
Romana Literová

Dávám největší počet bodů, paní doktorka je velmi pracovitá,ochotná, ve svém oboru je bezesrporu nejlepší.

Každopádně nejlepší doktor na Kladně vůbec. Paní Staňková je nejen velice příjemná, ale taky nadprůměrně profesionální. Co mne zaráží nejvíce je fakt, že je kardioložka, čili doktor pžez srdce, ale pomáhá mi řešit naprosto všechyn zdravotní potíže, se kterýma se potýkám.