Sadová 4/1319, Rýmařov
Praktický lékař pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka Špicerová je velice dobrá lékařka a velice hodný člověk. Kdyby byl každy lékař jako ona bylo by to skvělé.

Skvělá lékařka, chodím k ní již přes 20 let a nikdy jsem s ní neměla problémy. Takových lékařů kdyby bylo více. Milá, ochotná, vždy pečlivě vyslechne, poradí, napíše potřebné léky a ještě se podívá, s jakým doplatkem jsou. Pokud je to možné, předepíše léky s nejmenším doplatkem nebo bez doplatku. Vždy usměvavá, i když sama má nějaké problémy, zajímá se i o rodinné zázemí pacienta. Soucitná, vlídná, empatická.

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Měla jsem možnost se s ní setkat i jako pacientka i jako zdravotní sestra, kdy zastupovala našeho pana doktora. Jako pacientka si ji nemohu vynachválit - je opravdu velmi ochotná, ve své práci pečlivá a člověka nikdy neodbyde. Jako zdravotní sestra musím hodnotit stejně tak - paní doktorku jsem volala když měl náš pan doktor dovolenou k úmrtí jednoho pacienta, její jednání s lidmi v tak těžké a psychicky náročné situaci by opravdu mohlo být vzorem mnohým lékařům. Rýmařov by měl být vděčný, že má tak výbornou lékařku!

Já jsem nikdy s touto doktorkou neměla problém. Pokud jsem byla nemocná nikdy nebyl problém a ještě ten den mě vzala. Je moc hodná a vždy mi poradí. Sice na jednu stranu tam jsou delší čekací doby v čekárně, ale jsem si 100% jistá že ty fronty vytváří lidé co tady píší negativní komentáře, jelikož si chtějí s paní doktorkou pokecat :) Mě pomohla!

Je opravdu skvělá, charakterní a vstřícná k nemocným...

Příjemné vystupování

špicerová

Děkuji paní doktorce za všechnu péči a jsem šťastná,
že jsem právě u ní.

Je to velmi dobrá praktická lékařka. Jsem u ní řadu let.

Nechápu co to tady píšete za bláboly, IP adresa je číselná, takže nechápu..... navíc je vidět,že asi paní doktorce někdo hodně závidí hodnocení, už tady manželka hodnocení psala a pod ní je další hodnocení se stejnou v uvozovkách IP adresou, paní doktorka nemá zapotřebí, aby si psala sama honocení, každý kdo ji zná, ví jak je skvělá