Věra Špicerová, praktický lékař Rýmařov

MUDr. Věra Špicerová

Uložit

Praktický lékař Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sadová 4/1319, Rýmařov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
29 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Paní doktorka Špicerová je velice dobrá lékařka a velice hodný člověk. Kdyby byl každy lékař jako ona bylo by to skvělé.


V
Ověřeny pacient

Skvělá lékařka, chodím k ní již přes 20 let a nikdy jsem s ní neměla problémy. Takových lékařů kdyby bylo více. Milá, ochotná, vždy pečlivě vyslechne, poradí, napíše potřebné léky a ještě se podívá, s jakým doplatkem jsou. Pokud je to možné, předepíše léky s nejmenším doplatkem nebo bez doplatku. Vždy usměvavá, i když sama má nějaké problémy, zajímá se i o rodinné zázemí pacienta. Soucitná, vlídná, empatická.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Měla jsem možnost se s ní setkat i jako pacientka i jako zdravotní sestra, kdy zastupovala našeho pana doktora. Jako pacientka si ji nemohu vynachválit - je opravdu velmi ochotná, ve své práci pečlivá a člověka nikdy neodbyde. Jako zdravotní sestra musím hodnotit stejně tak - paní doktorku jsem volala když měl náš pan doktor dovolenou k úmrtí jednoho pacienta, její jednání s lidmi v tak těžké a psychicky náročné situaci by opravdu mohlo být vzorem mnohým lékařům. Rýmařov by měl být vděčný, že má tak výbornou lékařku!


L
Ověřeny pacient

Já jsem nikdy s touto doktorkou neměla problém. Pokud jsem byla nemocná nikdy nebyl problém a ještě ten den mě vzala. Je moc hodná a vždy mi poradí. Sice na jednu stranu tam jsou delší čekací doby v čekárně, ale jsem si 100% jistá že ty fronty vytváří lidé co tady píší negativní komentáře, jelikož si chtějí s paní doktorkou pokecat :) Mě pomohla!


Je opravdu skvělá, charakterní a vstřícná k nemocným...


Příjemné vystupování


špicerová


Ověřeny pacient

Děkuji paní doktorce za všechnu péči a jsem šťastná,
že jsem právě u ní.


Je to velmi dobrá praktická lékařka. Jsem u ní řadu let.


Ověřeny pacient

Nechápu co to tady píšete za bláboly, IP adresa je číselná, takže nechápu..... navíc je vidět,že asi paní doktorce někdo hodně závidí hodnocení, už tady manželka hodnocení psala a pod ní je další hodnocení se stejnou v uvozovkách IP adresou, paní doktorka nemá zapotřebí, aby si psala sama honocení, každý kdo ji zná, ví jak je skvělá


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti