Praktický lékař stomatolog
Mírová 1537, Rychvald

Paní doktorce by měli vzít licenci. Je to arogantní a nepříjemná paní,která se minula povoláním. Zuby neléčí,ale spíš problém prohlubuje. Vrtá přes bolest,plombuje i s kazem,trhá zdravé zuby. Opravdu nechápu,že ještě stále má nějaké klienty. Chápu,že v dnešní době je těžké sehnat zubaře,ale raději si nechat všechny zuby zkazit než strávit minutu v této ordinaci.. Měla by se zamyslet nad ukončení své činnosti.. Nechápu jakékoliv pozitivní recenze,protože nevěřím,že někdy od ní odcházel někdo spokojený. Takže pokud můžete, utíkejte co nejdál ;-)

Tato paní doktorka, už má asi nejlepší léta za sebou. Ani nevím, kde bych s kritikou začal. Asi u chování, už od první návštěvy jsem si říkal "kam jsem to vlezl", ale tak nějak jsem doufal, že se to časem zlepší, nezlepšilo. Sestra neskutečně nepříjmená a neochotná, navíc jak jsem zjistil vyučená prodavačka.

Dále jsou tu neskutečné čekací doby na zákrok (3 - 4 měsíce), a chraň vás panbůh, pokud vám na daný termín něco vleze, tak vás objednají zase za 3 měsíce. Člověk by řekl, že když čeká na zákrok čtvrt roku tak to musí aspoň stát za to. Opak je pravdou.

Paní doktorka nezvládá ani základní úkony jako plomby, mě osobně dělala naštěstí jen tři, pod jednou se mi zub tak zkazil až se ulomil a nakonec šel ven. Druhou nejde kousat, zůstává mezi zuby jídlo, a třetí je podle rentgenu mé nové zubařky taky špatně udělaná (takže 100% úspěšnost). Složitější zákroky u ní dopadají katastrofálně a při problémech se paní doktorka od pacientů ze strachu distancuje. Takže, péče je tady srovnatelná nebo snad horší než na jakékoliv zubní ambulanci v nemocnici.

NEDOPORUCUJI, práce ji vyloženě obtěžuje, v ordinaci je cítit nepříjemné napětí, sestra se k vám chová arogantně a máte pocit, že tam jen otravujete
zub mi nebyla schopná opravit najednou, nechala mě jet 4x v 9. měsíci těhotenství ve vedrech, když mě chtěla objednat na 5. návštěvu a řekla jsem jí, že to už ale mám rodit, najednou to šlo a dodělala to ten den, dodnes mi ale z něj teče hnis - na kontrole mi ale řekla že je zub v pořádku,
udělá jen to co musí, NIKDY VAM třeba JAKO OSTATNI ZUBARI nevycisti zubní kámen, PROTOZE SE JI NECHCE, stejně tak zánět dásní ona VUBEC NERESI
naposledy k ní jsem jela s bolavým zubem hned ráno, sestra se na mě rozeřvala že si nemůžu přijet jen tak a nejbližší datum je až za měsíc, kdy mě můžou vzít-to bylo naposledy, už mě tam neuvidí
KONEČNĚ MI TO DOŠLO, že jsem dávno od ní měla utéct, konečně jsem spokojená u jiného

PROTOŽE TO JDE, I K ZUBARI MUZETE CHODIT RADI, jenom stačí od těch špatných zubařek JAKO JE TATO utéct jinam

vyborna stomatolozka

Doporučuji, velice rychlá a kvalitní práce, čekací doba i bez objednání velmi dobrá...

Když se objednáte vezme Vás včas.
Plombičky drží, zuby vypadají pěkně.
Paní doktorka je pracovitá a zvládne spoustu práce během jedné návštěvy.

Jsem u pani doktorky asi zhruba pul roku a co musim dodat Doporučuji už mi udělala tolik prace jak nikdo jinde a BBBez Bolesti!!!! Doporučuji a take CHvalim

Paní doktorka,je odborník na svém místě.Po mnoha prochozených lékařích vřele doporučuji.Zuby nebolí a jsou kvalitně opravené.
Práce bez zbytečných průtahů.

Já jsem u této lékařky spokojená, po té, co jsem několikrát přišla s bolestivým případem a moje zubařka měla opět dovolenou, paní doktorka mne ochotna přijala, zub ošetřila a vše je v pořádku, po několika měsících, kdy moje doktorka měla víc dovolenkových než ordinačních hodin jsem přešla k této paní dooktorce a nelituji, všem vřele doporučuji, práce sice není jemná, ale to už k zubům patří

Nedoporučuji, nedbá na vzhled své práce, je tam opravdu jen na spravování zubů a jak to bude vypadat po plombování na to nedbá. Zuby se mi hodně kazí, a skoro všechny její plomby mi vypadávají.