Praktický dětský lékař
bří Mrštíků 38, Břeclav

Paní doktorka na mě zatím moc valný dojem neudělala. Ohledně očkování nás absolutně neinformovala o tom, jaké mohou být reakce. Skončili jsme po jejím léčení, kdy nás viděla 3x v jednom týdnu na kapačkách v nemocnici. Vybrali jsme si ji kvůli homeopatii, dám tomu ještě šanci byť manžel by už rád dětskou lékařku změnil. Co se týká sestry, párkrát mi připadlo, že tam ordinuje místo paní doktorky, okamžitě byly hotová s diagnozou a příčinou vzniku nemoci:o( Celkově je fajn, že když k ní jdeme čekárna bývá většinou prázdná a nemusíme dlouho čekat.

Chodim k pani doktorce s dcerkou (2) a synem (3m). Nikdy nestonali, tak nevim jak v teto oblasti, ale co mam zkusenost, tak je vyborna. Nikam nespecha s ockovanim, o vsem si s ni clovek muze promluvit, ma zdrave nazory a naprosto ji duveruji.

Nenapise pri kazde ryme antibiotika. Proste bezva lekarka na spravnem miste :-) a jeste jedna vec, ma moc milou sestricku.

Velmi dobrý přístup k pacientům, profesionál.

Paní doktorka je skvělá chodím kní s holčičkama už roky opravdu báječná jak doktorka tak ženská,vždy usměvavá,hodná.

byli jsme u ní zatím jen dvakrát jako u homeopatky, ale musím říc že skvělí přístup, synovi homeopatie zabírá, jen jsem ji měla vyhledat dřív třeba by nemusel na opraci nosní mandle.

Úplně nejúžasnější paní doktorka, sympatická, příjemná, odborník na jedničku, vždycky pomůže, má pochopení,často předepisuje homeopatika, antibiotika jen ve skutečně nutných případech, což, jak známo, je z mnoha ohledů správné. Syn do šesti let navštěvoval jinou dětskou lékařku, antibiotika měl aspoň pětkrát do roka, stále nemocný a oslabenou imunitu. Pak jsme přešli k "naší" paní doktorce, léčila homeopatiky, dnes je synovi 16 let a antibiotika musel mít za celých deset let myslím jen jednou. Umí dobře poradit výběr odborníka, čímž syna ušetřila operace ucha, která hrozila. Dcera 2 roky chodí k doktorce ráda, nebojí se ani očkování. Jsem paní doktorce moc vděčná za její skvělý přístup a všem rodičům moc doporučuji.

S Pani doktorkou jsem velmi spokojená...Je vstřícná, vždy dělá maximum a neměla jsem s ní nikdy problém...O pacienty se stará až do poslední chvíle...Je svědomitá a lidská...Moje děti svěřím do péče pouze jí, mám v ní naprostou důvěru...Moc jí tímto za její péči a starostlivost děkuji...

Skvělá paní doktorka,velmi ochotná a usměvavá vždy se snaží udělat pro dceru to nejlepší.
Doporučuji všem rodičum!

Paní doktorka je milá , ochotná ,vtipná a co je hlavní je to odborník,mám k ní naprostou důvěru .

Nejskvělejší dětská lékařka, mám sice už děti dávno dospělé, ale i dnes se na ni mohu obrátit s čímkoliv i já i můj přítel, je i homeopatička. Nepředepisuje antibiotika jako by si mnohé mamky přály at mají od dítěte klid, paní doktorka vnímá pacienta jako bytost a uvědomuje si následky užívání zbytečných léků do budoucna a vliv na tělo. Je milá, veselá,vstřícná. Poradí kam se obrátit i v jiných lékařských oblastech. Když si malá dcera při zakopnutí na tvrdé podlaze zarazila přední zuby a na pohotovosti to měli v .rdeli! V zoufalství,že jsme se nikde nedočkali pomoci a dítě stále plakalo jsme večer jeli k ní domu a když to viděla, poslala nás do Brna na nějakou zubní kliniku chirurgii, nějaké lůžkové oddělení, už nevím ani kde to přesně bylo, noční sloužící lékař nás ihned vzal a roční dceři pomohl, zoubky ji vytáhl a neměla následky. Vážím si takových lékařů, kteří neřeší zda jde i dítě nebo o dospěleho a pomohou.