Adresa

Odborný lékař alergologie
Bieblova 2, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Výborná paní doktorka. Léčím se u ní již několik let. Vážím si toho, že uznává také alternativní léčbu a nekritizuje mé léčebné postupy, jako ostatní lékaři.

Ověřený profil

Paní doktorka Ondřejová je úžasná lékařka, empatická, důvěřuje rodiči, k dítěti naprosto dokonalý přístup. Jsem moc ráda, že jsem na ni dostala kontakt a nikdy bych neměnila. Monika Krygelová.

A
Ověřený profil

Vynikající lékařka vždy nám pomohla a poradila je ochotná, milá a vstřícná, stejně jako hodná sestřička která se zajímá o stav dítěte a umí děti zabavit od té doby co známe tuto fantastickou doktorku už ani nevíme jak se jmenuje naše dětská lékařka. Paní doktorka je už sice starší, ale doufám že bude ještě hodně dlouho ordinovat.


D

Paní doktorka je vždycky velmi milá a usmněvavá a totéž můžu říct o paní sestřičce :) . Díky vám mám svoji alergii pod kontrolou. Moc Vám za to děkuji :D


M

Dostali jsme na paní doktorku Ondřejovou kontakt u naší pediatričky, jelikož náš syn 18měsíců má časté dýchací problémy, kdy skončil na dovolené i na pohotovosti. Po přečtení vašich příspěvků jsem docela zklamaná. Už jsem viděla jak paní doktorka našeho malého léčí a po telefonickém zkontaktování jsem se dozvěděla, že máme smůlu, protože berou děti až od čtyř let. Paní doktorka měla nejlepší reference a nevím koho jiného hledat. Příjde mi celkem divné, že by měl syna léčit někdo se špatnými referencemi a čekat až mu budou čtyři roky aby jsme mohli přejít k někomu kdo léčit umí. Dále pak nechápu proč jsem tento kontakt u naší doktorky dostala, když nemáme 4 roky.


Paní doktorka je velmi milá a ochotná, sestřička vždy usměvavá a příjemná. Kéž by to takhle vypadalo všude :-)


Skvělý přístup. Nejlepší. Jana Kluková


Díky paní doktorce mám své astma pod kontrolou,je vždy milá,lidská a při potížích nikoho neodmítne,byť není objednán a snaží se pomoci.Mockrát díky vám paní doktorko,ale i sestřičce za váš 100% profesionální přístup !!


Milá, vždy ochotná a velký odborník !!! Velké díky paní doktorko.


M

Paní je doktorka je výborná, vždy vše trpělivě vyslechne, poradí. Je to snad jediná ordinace, kde funguje objednávkový systém. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu