Adresa

Oční ordinace
O.Peška 2684, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Oční ordinace Jiný

K paní doktorce MUDr. Věře Lehké chodím již několik let. Vždy je velmi milá a to i přesto, kolik pacientů ji denně navštěvuje. Je opravdovým odborníkem a vše mne vždy dobře vysvětlí. Má velmi pozitivní přístup k pacientům a je vidět, že má svou práci ráda. Rovněž celý její tým je velmi profesionální a též vždy s nápomocným a milým přístupem.Navíc moderní a hezké prostory, včetné optiky - mohu jen doporučit.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Vše úplně v naprostém pořádku, péče. léčba, přístup k pacientovi, má kvalitně vybavenou ordinaci. Je vzorem pro další lékaře !

M
Umístění: jiné místo Jiný

Vše úplně v naprostém pořádku, péče. léčba, přístup k pacientovi, má kvalitně vybavenou ordinaci. Je vzorem pro další lékaře !


E
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už skoro 12 let a jsem víc než spokojená a nedivím se, že má stále na dveřích že nepřijímá pacienty, jelikož toho má fakt hodně. Nevýhoda je, že se musíte objednávat hodně dopředu, jelikož tam je stále plno, ale za to čekání to k pí. doktorce stojí


Velmi dobry doktor


Výborná lékařka s dobře vybavenou ordinací.Velmi vstřícná a ochotná s velmi příjemným vystupováním.Vynikající lékařka i pro děti.Velmi kladný přístup k dětem se nedá přehlédnout.Hodně nám pomohla a hlavně vždy velmi dobře poradila.Byla jsem maximálně spokojena.


K paní doktorce jsem přešla po nedobrých zážitcích s jiným očním specialistou, vše mi v klidu vysvětlila, uklidnila a rozhodně nenutila do finančně náročných postupů a procedur, které nejsou nezbytné pro nijak závažnou oční vadu spojenou vícemeně s věkem.
Mám vždy dobrý pocit s lidským přístupem k mé osobě ze strany paní doktorky. Co se týče ostatního personálu, nemám negativní poznatky, ale je fakt, že čekací doby na ošetření jsou velice dlouhé a nepříjemné. Protože máme v rodině i malé dítě s oční vadou, byla nám p. doktorka Lehká doporučena pediatrem jako nejlepší oční lékař dětí v okolí a po dvouletých zkušenostech v ošetřování vnuka to jenom potvrzuji.


K

Paní doktorka je velmi skvělá doktorka má skvělý přístup k dětem


J
Ověřený profil

Byli jsme na vyšetření s dvouletým dítětem, přístup doktorky perfektní, jakož i ostatního personálu, doktorka to velmi umí s dětmi a dle mého názoru je dobrý profík


T

No doktorka je sice dobrá, ale ten kolektiv co přijímá pacienty je dost hrozný.Nechápu to, že když si bohužel rozbiji brýle tak musím čekat tři měsíce až mě objedná a o tom, že by mě třeba jen dala výpis dioptrií abych si je mohla udělat jinde v optice nepadne ani slovo.Co do vyšetření si opravdu nemůžu stěžovat paní doktorka mě vyšetřila jako ještě žádná, ale ostatní jí to dost kazí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už dva měsíce me trápí oči. Začalo to škrábánim, palenim, svedenim, pocitem cizich predmetu a rudnutim oci. Na pohotovosti mi rekli, ze to vypada na klasicky zanet spojivek, 10 dni jsem kapala tobrex. Zasla sem si k ocni, udelali mi vyter a dalsich 10 dni sem kapala spresadex. Ani po tolika dnech se mi to stale nezlepsilo. Sla jsem opet k ocni, vysledky pry byly v poradku a oční mě poslala k infekčnímu s podezřením na chlamydiovou konjuktidu. Doktor mi hned predepsal na 30 dnu Doxyhexal. Po 15ti dnech jsem sla k ocni, ze to stale trvá. Rekla mi, ze musi zabrat antb a ,ze uz to vypada lepe. Nyni uz mam dobrano a vysledek je ze uz nepali ale hlavne po ranu hrozne svedi a obcasne pocity predmetu oka trvaji. Mam bublinky ve vnitrnich koutcich a trochu i v spodnich vacich, ale tam trochu vymizeli bych rekla. Rano jsou oci cervenejsi, pres den málo. Doktor infekcni mi napsal dalsi antb azitromycin. Prosim vas co by mohlo pomoc, či co jineho by to mohlo byt? Uz to trva dlouho...

Dobrý den,
v tomto okamžiku svým pacientům doporučuji všechna antibiotika vysadit ( lokální i celková) a použít dlouhodobě smáčedla ( umělé slzy). Nyní se už nejedná o bakteriální zánět spojivek, ale o porušený slzný film. Doporučuji do obou očí HyloComod 4-5xd a na noc Recugel a to po dobu 3-4 týdnů.
S pozdravem, MUDr. Věra Lehká

MUDr. Věra Lehká

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.