Pekařská 75, Lednice
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Dědina 10, Hlohovec
Dětská poradna (mapa)

č.d. 152, Bulhary
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

K pani doktorce chodim se synem vice nez 15let.I bez toho aby nahlizela do karty vi kdo jsme,snad je to i tim,ze jsem k ni jako dite chodila i ja.S jeji lekarskou peci jsem vzdycky byla a jsem nadmiru spokojena.Vzdy nam v ramci svych moznosti pomohla.Syn byval casto nemocny,nekolikrat hospitalizovany v nemocnici,cele detstvi ho provazel atopicky ekzem,ktery presel v alergii a posledni roky v astma.Tim chci jenom rict,ze jsme pani doktorku potrebovali casto a nikdy jsem k ni nemela zadne vyhrady.Bohuzel se musim priklonit k nazoru,ze poslednich par let na pani doktorce pozoruji urcite zmeny v chovani.Ale i presto neuvazuji o tom,ze bych lekare zmenila.Je u nas totiz jedina v miste bydliste.....

Z paní doktorky jsem poslední dobou na rozpacích. S dětmi jsem k ní chodila celá léta a nedala na ni dopustit, poslední dobou se mi zdá úplně jiná, podává protichůdné informace, zažili jsem i dost velký necitlivý "výstup" při injekci, z nichž má moje dítě panickou hrůzu (a to nejsme zdaleka přecitlivělí). Tak nevím...

velice mila a starostliva vždy poradi a ikdyž se někdy nevyspí do usměvava - to se stane snad každému tak ji nevyměníme za nikoho

ok

Nejhorší dětská lékařka, kterou jsem poznal. Neumí poradit a ani si nic zapamatovat, sděluje protichůdné informace. Chodit k ní je úplně zbytečné a ještě vás vystraší "diagnózou".

Výborná lékaŕka,empatická,citlivá,vřele doporučuji.